رفتن به مطلب
  • اطلاعیه ها

• YeGaNeH

اطلاعیه جذب گوینده مرد   ۱۸/۰۱/۱۳

سلام خدمت تمامی همراهان عزیز نودوهشتیا 
      بنا به نیاز تیم گویندگی به گوینده ی مرد ، از تمامی علاقه مندان به این حرفه ، اقدام به عمل میاید که وارد لینک زیر شده و فراخوان مربوطه را مطالعه کنند . فراخوان جذب گوینده ی مرد  
sun girl

داخل انجمن کیو بیشتر دوس داری؟

پست های پیشنهاد شده

در 21 دقیقه قبل، HASTI-L گفته است :

چرا من باز هیچ جا نیستم ؟؟ :|: خوبه منم اسم شما رو نگم حسمو درک کنید ؟؟

اینا : @Yeganeh . @Lunatic بی معرفت :/ 

عشق چهارم و ویژه ی خودم : @Ghazaaleh

@Reyhanh . @mohadeseh.f . @paria80 . @Shamoradi . @niya99_HANA . @missmahdiye . @sarvenazz . @reyhan.B . @asal.p . @namebaroon . @Sahel83 . @mahya619   و ... ( می دونم این " و " چه حسی رو منتقل می کنه . حرص نخورید دنیا دو روزه . )

الهی من قربونت بشم که نذاشتی آرزو به دل بمیرم ! :rose:

عزیز منی تو قربونت بشم  

• تشکر 4

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 12/22/2017 در 01:57، mansoorh گفته است :

@mohammad13چون ازش درس یاد گرفتم.

@Ali.Heتنها رمانی که در حال حاضر میخونم رمان شما است بدون هوس با استفاده از  ادبیات خوب  با محتوا و شیوه مناسبی که برای تفکر ایجاد میکنن وشخصیت خودش که بسیار مودب.

ای ن دو برادر به طور خاص اما همهی بچه ها ی نود هشتیا در یک نگاه کلی بدون اینکه نام ببرم.

سلام آقا منصور.

ممنونم از لطفتون. بزرگوارید.

بدون شک شما هم برای من بسیار عزیز هستید.

:gol:

• تشکر 3
  • عالی 1

لینک به ارسال

@mansoorh

@Outis

@parand2237

@Aghae.C

ویرایش شده در توسط mohammad13
  • عالی 2

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، mohammad13 گفته است :

آقا محمد شما عزیز ما هستی:gol:

• تشکر 2

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، Ali.He گفته است :

سلام آقا منصور.

ممنونم از لطفتون. بزرگوارید.

بدون شک شما هم برای من بسیار عزیز هستید.

:gol:

ممنونم علی جان بی تعارف گفتم ،حقیقتا این طور احساس کردم.

در 16 ساعت قبل، mohammad13 گفته است :

سپاس.:chakerim:

• تشکر 2

لینک به ارسال

فقط @n-a-f-a-s:heartshape2:

• تشکر 2

لینک به ارسال

من همه رو بدوست:wub:

فقط نمیدونم چرا منو همه ندوست:hanghead:

تا نکشتموتون منو بدوستید.خخخخخ:axesmileyf:

• تشکر 3
  • عالی 2

لینک به ارسال

سلام.

من به یه نتیجه ی جالبی رسیدم.

به نظرم بهتره به جای اونکه همگی لیستی بلند بالا آماده کنیم از افراد مختلف، اونم بدون اینکه دلیلی رو بگیم، بهتره لیست بلند رو داخل چند مرحله ی مختلف ارسال کنیم، با این تفاوت که، توضیحاتمون کامل و دقیق باشه تا شخص مورد نظر بدونه که تا چه اندازه براش احترام و ارزش قائلیم. من لیست بلندی رو خواستم آماده کنم که دیگه همه رو بگم، ولی گفتم این لیست بلند در چند دفعه مختلف ارسال می کنم و هربار اسم سه نفر همراه با دلایل و توضیحات کامل بگم. بدون هیچ ترتیبی اونا رو شماره بندی می کنم.

چند وقت بعد که دوباره به انجمن اومدم، از شماره ی چهار شروع می کنم.

1 - @ROHAMTZ خیلی از شما دوستان، ایشونو می شناسید؛ اونم نه شناخت صرف. همه ی ما ایشون رو به خاطر دلسوزیشون نسبت به سایت و افراد و فعالیت مفید و مستمر می شناسیم. ایشون برای من خیلی عزیزن. روز های اول هم صحبتیمون نمی دونستم آقا صداشون کنم یا خانم. واقعا هنر ایشون رو در ارتباط با دیگران می رسوند که نه من به عنوان پسر و نه سایر دوستان به عنوان دختر، احساس غیر صمیمانه ای نسبت به ایشون نداشته باشن. روز هایی بود که خیلی از نظر روحی در شرایط بدی بودم. طوری بود که این احساس بدو داخل تاپیک دست نوشته هام قرار دادم و من شاهد بودم که چقدر وقت گذاشتن و نوشتن تا حالمو بهتر کنن و واقعا هم تاثیر داشت. تعریف هایی که از رمانم کردن و امیدی که بهم دادن، تو اون شرایط خیلی حالمو بهتر کرد. رهام عزیزی که الان می دونم آقا هستن، واقعا یه برادر نمونه و دلسوز و سرشار از انرژی و ایمانن. اینو تو تک تک حرفاشون می تونم درک کنم.

رمان های زیادی از افراد سایت رو داخل امضاشون قرار دادن و این نشون می ده که عطش زیادی برای کمک به دیگران دارن و این عالیه. الان خیلی وقته به سایت سر نزدن و می دونم دل خیلیا براشون تنگ شده؛ از جمله خودم که گاهی واقعا دوست داشتم باهاشون حرف بزنم. به هرحال بی نهایت دوستشون دارم و امیدوارم بهترین ها رو در زندگیشون تجربه کنن چون به شدت لیاقتش رو دارن.

2 - @AGH علی آقایی که شدیدا کم پیداس. فکر کنم تو کامپیوتر و ابراز تکنولوژی مهارت بالایی داشته باشن. یه بار منو راهنمایی کردن. نتم قطع شده و نمی تونستم به سایت متصل شم. با یه راهکار ساده، راهنمایی کردن و موضوع تا حدی حل شد. از همون اول هم صحبتی مون، با وجود اینکه یه مدیر بودن، هرگز در کلامشون، غرور و تکبر و خودپسندی رو ندیدم و این یکم بیشتر از فوق العادس. خیلی خوبه که تو اوج جایگاهمون هم خاکی بودن رو حفظ کنیم و ایشون این شکلی بودن و یکی از دلایلی که تو قلب من هستن همین احترامی و ارزشیه که برای همه قائلن.

قسمت نشد داخل تیم ترجمه با هم باشیم. اتفاقا هم گروه هم شدیم ولی خب من متاسفانه به دلایلی از گروه رفتم. خیلی دوست داشتم همکاری با ایشون رو تجربه کنم. از نظر سنی در یه رده هستیم ولی نوع رفتار و برخوردشون همیشه در من این تصور رو ایجاد می کرد که دارم با یه آدم بزرگتر از خودم حرف می زنم.

شاید مهم ترین دلیلی که ایشون رو از ته قلبم دوست دارم، همین باشه؛ رفتار هاشون بچگانه نیست و همیشه شبیه یه انسان پخته رفتار می کنن. شاد باشید علی جان. خیلی دوستتون دارم.

3 - @Yeganeh توضیحات زیادی وجود درباره ی ایشون. در واقع باید بگم یکی از مهمترین دلایل ادامه دادنم داخل این سایت حمایت های ایشون بود. آهنگ پروفایل می خواستم، ایشون. جلد امتحانی برای رمان می خواستم، ایشون. سوال داشتم، ایشون. عنوان و درجه می خواستم، بازهم ایشون. یعنی یه وقتایی خجالت میکشیدم که ایشون اینقدر به من کمک می کنه و من نمی تونم جبران کنم. موقعی که گزارش حذف رمان رو دادم، ایشون بودن که اونو حذف نکردن و پنهانش کردن. اگه حذف می شد همه چی تموم بود ولی لطف یگانه خانم، اجازه داد که همچنان هلنا باقی بمونه. خلاصه که واقعا نمی دونم چطور ازتون تشکر کنم. اگه از دستم ناراحتید و یا اگه گاهی نمک نشناس بودم و لطف هاتون رو ندیدم، عذر می خوام. همیشه در خاطرم می مونن کمک هاتون. هربار که رمان رو می نویسم و خونده میشه و پسند میشه، شما رو در خاطر خواهم داشتم.

به علاوه ی همه ی این ها، دوست مهربون و واقعا دلسوزی اند. هرچند به دلایلی این دوستی کمرنگ شد برای من، اما امیدوارم سایر دوستانشون، از دوستی با ارزش با ایشون، خوشحال باشن.

شاد و پیروز باشید یگانه خانم.

ادامه دارد ...

• تشکر 6
  • عالی 1

لینک به ارسال

خودمو :smile:خودش:gol:

• تشکر 4
  • خوب 1

لینک به ارسال

ادامه ی لیست:

4 - @paria80 راستش نمی دونم دقیقا چی بگم! نوعی از احترام که هیچ وقت شکسته نمیشه. در حقیقت دوستی من با ایشون شبیه دوستی های دور و پر ارزش بود. همیشه خوش برخورد بودن، پاسخگو بودن. حتی در اوج عصبانیت هم سعی می کردن احترام طرف مقابل رو حفظ کنن؛ لااقل برای من اینطور بود. متاسفانه دیگه نمیان انجمن اما باید بگم در همین مدتی که باهاشون برخورد داشتم و حرف می زدم، یکی از محترم ترین و خوش برخورد ترین افراد این سایت بودن. می دونم ناراحتن و نمی دونم دلیلش چیه، اما می خوام بدونن من به عنوانی دوستی خوب، قبولشون دارم.

5 - @hedeyh2002 هدیه خانم یه چیزی رو هیچ وقت از شما فراموش نمی کنم. تابستون که یه سری مسائل داخل اینجا برام پیش اومد و قصد داشتم برم و رمان و همه چیزو کلا رها کنم، شما یکی از افرادی بودید که واقعا دلسوزانه و خواهرانه بهم امید دادید و خواستید که بمونم. مطمئن نیستم اما شاید یکی از دلایل برگشتن و موندم شما باشید. گویا چند روز قبل تولدتون بود و من متوجه نشدم. خیلی خیلی تبریک می گم و عذر می خوام از این تاخیر. من همیشه شما رو به عنوان خواهری خونگرم از دیار جنوب یاد می کنم.

6 - @KIMIA13 دختر فوتبالی و پرسپولیسی انجمن! کل کل که نه ولی یه بحث جالب و کوتاهی درباره ی استقلال پرسپولیس داشتیم. اول خواستم شماره 4 قرارتون بدم گفتم گناه دارید، شیش گذاشتم که خوشحال شید. هر چند این عددم دیگه عدد خوشحالیتون نیست احتمالا ^_^. اون روز در خاطرم هست که ازم خواستید، داخل گروهتون تویه همین سایت عضو بشم، گروهی دور همی و صمیمانه که منو هم به جمعشون پذیرفتن. خیلی از اون موضوع خوشحال شدم و هیچوقت فراموشش نکردم. احتمالا بتونم به شما لقب پر تلاش ترین و درس خون ترین دوستم رو داخل این سایت بدم؛ به علاوه ی دنیای واقعی، تو اینجا هم معلومه که چقدر زحمت کش و مسئولیت پذیرید. خیلی هم عالیه! موفق و پاینده باشید.

ادامه دارد ...

• تشکر 4

لینک به ارسال

@Ali.He نظر لطف شماست آقا علی، من زیاد فوتبالی نیستم اما به عنوان هوادار تیم پرسپولیس ازش دفاع می‌کنم...

واقعا از اینکه فکر میکنید من درس خون و پر تلاشم ممنونم، اعتماد به نفس فوق العاده ای بهم داد:t(1): تا حالا هیچکس بهم نگفته بود درس خون، معمولا از لقب خرخون استفاده میکردن. این باعث میشه امتحانات املا و عربی و زبان انگلیسی که در پیش دارم رو عالی بدم:t(10):

راستش شماهم یکی از بهترین های انجمن و یکی از دوستان گرامی من هستید... چیزی که باعث شد اون بحث فوتبالی رو باهم داشته باشیم، کنجکاوی من درمورد شخصیت مبهم شما بود... اون گروه هم که خب به نظر من شما لیاقت حضور توی اونجارو داشتید. شماهم موفق باشید و امیدوارم بدونید اون بحث فوتبالی رو هیچوقت فراموش نمی‌کنم:t(1):

به خاطر اینکه پست اسپم حساب نشه، چند نفر دیگه رو هم نام میبرم:

@Reyhanehkh یکی از بهترین دوستای من تا حالا... فوق العاده باهوش و درس خون، اکثر رازهای زندگی منو میدونه... فقط ریحانه دوست دارم بدونی که هروقت دلم گرفته بود تو با حرفات آرومم کردی...:t(6):

@faezeh13 @sara13 @YASAMAN14 شما که دیگه جای خود دارید چون از حد مجازی هم واقعی ترید:t(10):

@mahya619 دختر فوق العاده خوب و مهربون، هیچوقت اون روزی که یه حدیث گفتم درمورد تو و پریا و هانا رو فراموش نمی‌کنم:t(1):

دوست های خوب من توی انجمن زیادن... اما میدونم اگه نام ببرم باید 24 ساعت بشینم پای گوشی و فقط تایپ کنم...:t(35):

• تشکر 3

لینک به ارسال

باز اسم من نیست :/ اشکال نداره دیگه عادت کردیم !

@paria80 . @Ali.He . @Ghazaaleh

:shy:

• تشکر 3
  • عالی 1

لینک به ارسال

درود. منم با آقا علی موافقم. و تصمیم گرفتم لیست بلند داشته باشم.

1. @Hanibal بازنشسته انجمن. اولین کسی که منو دنبال کرد. و غافلگیرم کرد! چون فک میکردم مدیرا زیاد کاربرای تازه واردو تحویل نمیگیرن. دمت گرم هنیبال عزیز.

2. @A.sanamy.D تیانارا خانم، اولین کسی که باش تو چت آشنا شدم شما بودی. یه دوست خوب و صمیمی و مهربون. مدتیه خیلی کم سر میزنید که حتما به خاطر امتحانتتونه. خیلی با هم حرف زدیم، یه مدتم قطع رابطه کردیم ولی باز خوب شدیم. ایشاءالله به رشته مورد علاقه ی خودت یعنی معماری بری. به نظرات بقیه اهمیت نده. به حرف دلت گوش کن.

3. @ROHAMTZ ایشونم از همون اولا دنبال کننده من بودن که منم دنبالش کردم ولی ماشاءلله خیلی وضعیت میگذاشتن. و اعتراف میکنم به خاطر همین دیگه دنبالش نکردم. هرجا هستن موفق باشن.

ادامه دارد...

• تشکر 4

لینک به ارسال

ادامه ی لیست:

7- @fatemehzare فاطمه خانم عزیز، از نظر سنی فکر می کنم یک سالی از من کوچیکتر باشن، ولی همیشه نوع رفتارشون برام این تصور رو ایجاد می کرد که دارم با یه بزرگتر حرف می زنم. این چند روزه حالشون خوب نبود، شاید باورشون نشه ولی حس عجیبی داشتم از اینکه رفتم و باهاشون حرف زدم تا حالشون بهتر شه. همیشه خانم سرشار از انرژی و خواهر بزرگتر ایشون بودن و این استثنا یکم برام غیر قابل هضم بود. زودتر خوب شید فاطمه خانم؛ تو این انجمن دوستایی زیادی دارید که منتظرن دوباره اون شادابی و نشاط، بر گرده. 

8- @FARHOOD من ایشونو زیاد نمی شناختم. اولین بار که اسممو داخل یکی از تاپیک ها آوردن به عنوان یه شخصیت مثبت، متوجه لطفشون نسبت به خودم شدم. ویراستار با دانشی که به عنوان یه برادر بزرگتر، واقعا براشون احترام قایلم و خیلی دلم تنگ شده براشون. هرجا هستن موفق باشن.

9- @n-a-f-a-s در توصیف این خواهر عزیز؛ فقط این کافیه که بگم بسیار مهربون و شوخ طبع. واقعا گفتگو کردن با ایشون آدمو شاد می کنه. خیلی وقتا حتی داخل یه جو سرد و سرشار از غم، سعی می کنن با شوخی  جو رو گرم کنن. خیلی وقتا وقتی با ناراحتی خداحافظی می کردم، ایشون به شوخی با این قضیه برخورد می کردن و یه درس بزرگ به من دادن؛ خیلی چیزایی که زیاد از حد جدیشون می گیریم، یه شوخی بامزه بیشتر نیستن. ازتون ممنونم خواهر عزیزم. امیدوارم تو درس و دانشگاهتون سربلند باشید. 

ادامه دارد ...

• تشکر 3
  • عالی 1

لینک به ارسال
در در ‏۱۶‏/‏۱۰‏/‏۱۳۹۶ در 21:31، Ali.He گفته است :

- @hedeyh2002 هدیه خانم یه چیزی رو هیچ وقت از شما فراموش نمی کنم. تابستون که یه سری مسائل داخل اینجا برام پیش اومد و قصد داشتم برم و رمان و همه چیزو کلا رها کنم، شما یکی از افرادی بودید که واقعا دلسوزانه و خواهرانه بهم امید دادید و خواستید که بمونم. مطمئن نیستم اما شاید یکی از دلایل برگشتن و موندم شما باشید. گویا چند روز قبل تولدتون بود و من متوجه نشدم. خیلی خیلی تبریک می گم و عذر می خوام از این تاخیر. من همیشه شما رو به عنوان خواهری خونگرم از دیار جنوب یاد می کنم.

چی بگم داداشی من به شما امید دادم انگار هر چی به شما امید دادم امید خودم رو دزدیدند سپاس گذارم بابت تبریکتون

و راستی Z_khofteh

از ایشون تشکر کنم که اولین نفر  تنها کسی بود که تولدم رو یادش بود ازت ممنونم اگه تو دنیای واقعی بودی شاید تنها دوستم میشدی

• تشکر 4

لینک به ارسال
در در 1/12/2018 در 22:44، Outis گفته است :

درود. منم با آقا علی موافقم. و تصمیم گرفتم لیست بلند داشته باشم.

1. @Hanibal بازنشسته انجمن. اولین کسی که منو دنبال کرد. و غافلگیرم کرد! چون فک میکردم مدیرا زیاد کاربرای تازه واردو تحویل نمیگیرن. دمت گرم هنیبال عزیز.

2. @A.sanamy.D تیانارا خانم، اولین کسی که باش تو چت آشنا شدم شما بودی. یه دوست خوب و صمیمی و مهربون. مدتیه خیلی کم سر میزنید که حتما به خاطر امتحانتتونه. خیلی با هم حرف زدیم، یه مدتم قطع رابطه کردیم ولی باز خوب شدیم. ایشاءالله به رشته مورد علاقه ی خودت یعنی معماری بری. به نظرات بقیه اهمیت نده. به حرف دلت گوش کن.

3. @ROHAMTZ ایشونم از همون اولا دنبال کننده من بودن که منم دنبالش کردم ولی ماشاءلله خیلی وضعیت میگذاشتن. و اعتراف میکنم به خاطر همین دیگه دنبالش نکردم. هرجا هستن موفق باشن.

ادامه دارد...

:kissing::gol:

• تشکر 4

لینک به ارسال
در در 1/13/2018 در 18:44، Orphic گفته است :

9- @n-a-f-a-s در توصیف این خواهر عزیز؛ فقط این کافیه که بگم بسیار مهربون و شوخ طبع. واقعا گفتگو کردن با ایشون آدمو شاد می کنه. خیلی وقتا حتی داخل یه جو سرد و سرشار از غم، سعی می کنن با شوخی  جو رو گرم کنن. خیلی وقتا وقتی با ناراحتی خداحافظی می کردم، ایشون به شوخی با این قضیه برخورد می کردن و یه درس بزرگ به من دادن؛ خیلی چیزایی که زیاد از حد جدیشون می گیریم، یه شوخی بامزه بیشتر نیستن. ازتون ممنونم خواهر عزیزم. امیدوارم تو درس و دانشگاهتون سربلند باشید. 

ادامه دارد ...

چرا اسمتونُ بدون هماهنگی تغییر دادین ؟!:t(28):

واقعا نمیخواستم سربزنم کلا فک میکردم این کیه که ندیده و نشناخته منُ تگ کرده:shakinghead:

و

اینهمه صفت خوب دارم همه فقط شیطنتمُ دیدن:hanghead::cry:

و

:t(35)::gol:

• تشکر 1
  • عالی 1

لینک به ارسال

خوب من اینجا

بشخصه دلم برا یه چند نفری تنگ شده

پر پری ور بپری خودم پریای عزیزم

اسما جونم

ای جونم کجایی کجایی دخمرم

و نفس جونم که همین بالا بالا هاست

و .............

اها اقا فوادم دلم تنگ شده برا دعوا کردن باهاش

و......

اها سکوت یادم رفت

و پرهام

و یکی دیگه که اسمشو یادم نیست

کلا دلم برا اونا که نیستند تنگ شده

اها دلم برا عروسمون نگارم تنگ شدع

• تشکر 3

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

درباره نودهشتیا

نودهشتیا اولین کتابخانه مجازی دانلود رمان میباشد که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان فارسی زبان آغاز به کار کرده است و بیش از یک دهه است در راستای این اهداف در حال فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

امکانات اضافی