رفتن به مطلب
  • اطلاعیه ها

• YeGaNeH

اطلاعیه جذب گوینده مرد   ۱۸/۰۱/۱۳

سلام خدمت تمامی همراهان عزیز نودوهشتیا 
      بنا به نیاز تیم گویندگی به گوینده ی مرد ، از تمامی علاقه مندان به این حرفه ، اقدام به عمل میاید که وارد لینک زیر شده و فراخوان مربوطه را مطالعه کنند . فراخوان جذب گوینده ی مرد  

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید امیدوارم نظراتم دیده بشه چون قبلا هم پیام دادم ولی هیچ جوابی ندیدم.

سایت برای اینکه پیشرفت کنه و بتونه با انجمن های دیگه رقابت کنه خیلی جا داره

و باید کاربراش زیاد بشه و مدریت قوی تر و فضای کاربریش هم قوی تر بشه

منظورم اینکه

۱-قالب انجمن باید تغییر کنه. به نظرمن اگه این کاربرا رنگ هاشون تو کادر نباشه و فقط خود اسم رنگی باشه خیلی بهتر و حالا اون کادر پایین باشه.صفحه های تاپیک ها یکم بی روحن اگه مثلا کادر ابی بالای هر پست باریک تر بشه و مشخصات کاربری به جای اینکه اینقدر دراز باشه یه گوشه نوشته بشه خوب بهتره.

نظارت بر رمان ها بالا تر بره و گروه های نقد به جز نقد موطف کنن که نویسنده رمانش رو طبق نقد ویرایش بزنه.

• تشکر 4

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام 

به نظر من یه بخشی برای تبلیع رمان ها ایجاد بشه خیلی خوب میشه

• تشکر 2

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۶/۷/۱۹ در 12:13، niloo گفته است :

سلام و خسته نباشید خدمت مدیران سایت

یه پیشنهاد، یا درخواستی داشتم. 

میدونم که تبلیغات برای انجمن لازمه. فقط یه چیزی. خیلی از سایت ها تبلیغاتشون رو به صورت بنر در بالای صفحه ی سایت یا در قسمت های دیگه قرار میدن. نمیشه شما هم همین کار رو بکنین؟! باور کنین اعصاب من سر کلیک کردن و بستن پنجره های تبلیغاتی داغون میشه! 

سلام

این تبلیغات اعصاب من رو هم به هم میریزه اما به نظرم اینطور بهتره تا بنر بزاریم :)

• تشکر 1

لینک به ارسال
در در 1/13/2018 در 00:17، zahra.sh گفته است :

راستی میخواستم بگم که قالب انجمن خیلی بی روحه میدونید از رن شاد تر استفاده بشه قالب بهتر ودیزاین جالب تر خیلی بهتره 

سلام دوست عزیز

می تونید از قسمت بالا رنگ قالب رو عوض کنید.

موفق باشید.

در در 1/13/2018 در 10:17، rita.ros گفته است :

سلام میخواستم بگم که اگه میشه واسه تایپ کردن فونت های خوب اضافه کنید.

سلام گرامی.

فونت متفاوت تنها برای کاربران vip فعاله .

می تونید به مدیریت کل سایت پیام بدید و اکانت vip تهیه کنید

و یا در مسابقات شرکت کنید و اکانت یک ماهه ببرید.

موفق باشید.

• تشکر 2
  • عالی 1

لینک به ارسال

سلام ! بعد از بروز رسانی نودهشتیا یه سری مشکلاتی توی انجمن بوجود اومد که گویا از دستتون در رفته برای همین گفتم یاد آوریشون کنم ! 

اول از همه این که توی بخش عکس کاربری وقتی میای یه عکسی رو آپلود کنی عکسه کامل نمیاد و نصفه شده نشون داده می شه یه مدلی که انگار نصفه ی دیگه خارج از کادره . و معمولا خیلی سخته که بشه درست تنظیمش کرد که درست بشه :

knw4_picture1.png

بعدشم این که توی بخش تاریخ تولد و اینا سال اشتباه زده شده یا از کادر خارج شده این مدلی که مثلا 96 ، 16 خونده میشه :

4f49_picture2.png

و اینکه فکر می کنم تاریخ آخرین فعالیت ها اشتباهه . مثلا خودمو زده آخر فعالیتم توی اسفند 96 بوده . 

و یه سوالی هم که داشتم این بود که توی بخش جدیدی که زدید و تولد ها رو اعلام می کنید برای کاربران قدیمی چطوریه ؟ چون تا اونجایی که یادم میاد تاریخ تولدمون رو به دلخواه می نوشتیم مثلا یکی می تونست بنویسه همیشه و یکی می تونست بنویسه سه ی خرداد و یکی می تونست بنویسه مثلا 3/4/78 این برای ما کار نمی کنه می کنه ؟!

• تشکر 1

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

درباره نودهشتیا

نودهشتیا اولین کتابخانه مجازی دانلود رمان میباشد که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان فارسی زبان آغاز به کار کرده است و بیش از یک دهه است در راستای این اهداف در حال فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

امکانات اضافی