رفتن به مطلب
  • اطلاعیه ها

• YeGaNeH

اطلاعیه جذب گوینده مرد   ۱۸/۰۱/۱۳

سلام خدمت تمامی همراهان عزیز نودوهشتیا 
      بنا به نیاز تیم گویندگی به گوینده ی مرد ، از تمامی علاقه مندان به این حرفه ، اقدام به عمل میاید که وارد لینک زیر شده و فراخوان مربوطه را مطالعه کنند . فراخوان جذب گوینده ی مرد  

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید. چند تا پیشنهاد داشتم.

اگر امکانش هست یک تست قلم ساده (هدف آزمونی که فقط نویسنده های حرفه ای بتونن ازش سربلند بیرون بیان نیست) برای کسانی که می‌خوان رمان تایپ کنن گذاشته بشه. اینجوری هم سطح نویسندگان سایت بالاتر میره، هم دوستان نوقلم تلاش می‌کنن که قلمشون رو بهبود ببخشن. 

پیشنهاد دوم:اگه ممکنه برای هر رمان ناظری انتخاب بشه که حین تایپ رمان، به مشکلات ممیزی تذکر بده؛ تا ویراستار موقع ویرایش کردن مجبور نباشه سر هر خط با مشورت مدیران قسمتی رو حذف کنه. مسلما اگر خود نویسنده این بخش ها رو حذف یا سانسور کنه، انسجام متن از بین نمی‌ره.

با تشکر:rose:

• تشکر 7

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان عزیز نودو هشتی ایام به کام.

نمی دونم کسی از مدیران به این بخش سرمیزنه یا نه اما وظیفه‌ی خودم دونستم بیام حرفامو بزنم.علی رغم این که تو قوانین تمام نکات ذکر شده برخی دوستان میان خلاف قوانین و بدون خوندن اون قسمت تاپیک ایجاد میکنن و رمان می نویسن و جالب تر اینکه مدیران اون تاپیک ها رو تایید میکنن.چرا؟ما نمی تونیم به تک تک کاربرا خرده بگیریم بااینکه اشتباه میکنن اما مدیران مسئولیت قبول کردن پس باید جواب بدن.

نکته ی دوم اینه که چرا به راحتی یه تازه وارد میتونه چندین تاپیک رمان ایجاد کنه و تند و تند پیش بره؟چرا محدودیتی وجود ندارا؟چرا تستی چیزی گرفته نمیشه که بفهمین آیا این فرد میتونه در مقام یه نویسنده رمان منتشر کنه؟میدونم سخت گیری ممکنه باعث کاهش تعداد کاربران و رمانها بشه اما واقعا نود و هشتیایی که شما میخواین اینه؟چرا باید کیفیت فدای کمیت بشه؟چرا باید رمانهای آبکی و تکراری به اسم نودهشتیا منتشر بشن و اسم و رسم انجمن و نویسندگان و رمانهای دوستان رو خراب کنن.این آسان گیری ها ظلم مسلمه در حق نویسنده های خوب انجمت که کمم نیستن.

ایجاد تاپیک نقد مهم نیست دوستان توجه بهش مهمه.من کم ندیدم از این نظرات که بی جواب موندن.مدیران عزیز لطفا اگه واقعا نظرات کاربرا براتون مهمه پاسخگو باشین تا کاربرا دلگرم بشن.

• تشکر 4
  • عالی 1

لینک به ارسال
در در 27 مهر 1396 در 17:11، yasna گفته است :

سلام و خسته نباشید. چند تا پیشنهاد داشتم.

اگر امکانش هست یک تست قلم ساده (هدف آزمونی که فقط نویسنده های حرفه ای بتونن ازش سربلند بیرون بیان نیست) برای کسانی که می‌خوان رمان تایپ کنن گذاشته بشه. اینجوری هم سطح نویسندگان سایت بالاتر میره، هم دوستان نوقلم تلاش می‌کنن که قلمشون رو بهبود ببخشن. 

پیشنهاد دوم:اگه ممکنه برای هر رمان ناظری انتخاب بشه که حین تایپ رمان، به مشکلات ممیزی تذکر بده؛ تا ویراستار موقع ویرایش کردن مجبور نباشه سر هر خط با مشورت مدیران قسمتی رو حذف کنه. مسلما اگر خود نویسنده این بخش ها رو حذف یا سانسور کنه، انسجام متن از بین نمی‌ره.

با تشکر:rose:

سلام سلامت باشین

چشم بررسی

در در 28 مهر 1396 در 20:33، Zahraw گفته است :

نمی دونم کسی از مدیران به این بخش سرمیزنه یا نه اما وظیفه‌ی خودم دونستم بیام حرفامو بزنم.علی رغم این که تو قوانین تمام نکات ذکر شده برخی دوستان میان خلاف قوانین و بدون خوندن اون قسمت تاپیک ایجاد میکنن و رمان می نویسن و جالب تر اینکه مدیران اون تاپیک ها رو تایید میکنن.چرا؟ما نمی تونیم به تک تک کاربرا خرده بگیریم بااینکه اشتباه میکنن اما مدیران مسئولیت قبول کردن پس باید جواب بدن.

نکته ی دوم اینه که چرا به راحتی یه تازه وارد میتونه چندین تاپیک رمان ایجاد کنه و تند و تند پیش بره؟چرا محدودیتی وجود ندارا؟چرا تستی چیزی گرفته نمیشه که بفهمین آیا این فرد میتونه در مقام یه نویسنده رمان منتشر کنه؟میدونم سخت گیری ممکنه باعث کاهش تعداد کاربران و رمانها بشه اما واقعا نود و هشتیایی که شما میخواین اینه؟چرا باید کیفیت فدای کمیت بشه؟چرا باید رمانهای آبکی و تکراری به اسم نودهشتیا منتشر بشن و اسم و رسم انجمن و نویسندگان و رمانهای دوستان رو خراب کنن.این آسان گیری ها ظلم مسلمه در حق نویسنده های خوب انجمت که کمم نیستن.

ایجاد تاپیک نقد مهم نیست دوستان توجه بهش مهمه.من کم ندیدم از این نظرات که بی جواب موندن.مدیران عزیز لطفا اگه واقعا نظرات کاربرا براتون مهمه پاسخگو باشین تا کاربرا دلگرم بشن.

سلام

میتونم اسم اون مدیری رو بدونم؟

انجمن ما مدت زمان زیادی نیست که ایجاد شده و شروع به کار کرده و ما واقعا نمیتونیم این کارهارو انجام بدیم

این ها همه انجام میشه ولی نه الان! زمانی که انجمن تعداد کاربرهاش بره بالا و طرفدار پیدا کنه و بتونه دوباره جای قبلی خودشو بین سایت های دیگه پیدا کنه!

ما مجبوریم این کار رو اانجام بدیم تا انجمنمون پا بگیره از همین اول کار نمیشه سخت گیری کرد

و البته به تازگی قانونی گذاشتیم که همه ی رمان های انجمن که به 25 قسمت میرسن رو تیم نقد نقدش میکنن و نویسنده باید اشکالات رمانش رو رفع کنه و رمانش رو ویرایش کنه!

ما اینقدر بی توجه هم نیستیم!

• تشکر 7

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Yeganeh گفته است :

سلام سلامت باشین

چشم بررسی

سلام

میتونم اسم اون مدیری رو بدونم؟

انجمن ما مدت زمان زیادی نیست که ایجاد شده و شروع به کار کرده و ما واقعا نمیتونیم این کارهارو انجام بدیم

این ها همه انجام میشه ولی نه الان! زمانی که انجمن تعداد کاربرهاش بره بالا و طرفدار پیدا کنه و بتونه دوباره جای قبلی خودشو بین سایت های دیگه پیدا کنه!

ما مجبوریم این کار رو اانجام بدیم تا انجمنمون پا بگیره از همین اول کار نمیشه سخت گیری کرد

و البته به تازگی قانونی گذاشتیم که همه ی رمان های انجمن که به 25 قسمت میرسن رو تیم نقد نقدش میکنن و نویسنده باید اشکالات رمانش رو رفع کنه و رمانش رو ویرایش کنه!

ما اینقدر بی توجه هم نیستیم!

سلام یگانه خانم!

احساس میکنم انتقاد من باعث ناراحتی شما شده.اگه لحنم تند بوده یا بی ادبی ای کردم عذر میخوام.

هدف من شخص خاصی نبوده چون من دیدم در انجمن که رمانهایی که طبق قوانین خلاصه ننوشتن یا ژانرشون مشکل داره تایید شدن.شاید شما بگین این وظیفه ی منتقدهای انجمنه که این موارد رو گوشزد کنن اما هرچیزی که قوانین درش رعایت نشه به مدیران مربوطه.

خیلی خوشحالم که انجمن هدفمنده و برای آینده برنامه داره اما امروز که انجمن داره مطرح میشه خوب نیست که با یه سری رمان ضعیف شناخته بشه.

ممنونم بابت توجه و پاسخ گوییتون و باز هم معذرت بابت ناراحت کردنتون:gol:

• تشکر 6

لینک به ارسال

سلام خسته نباشین اعضای زحمت کش انجمن :bye:

میگم یه بخش اساسی باز کنید با عنوان:

کتاب خانه

مثلا اون رمانایی که تو انجمن نوشته شده و تموم شده اونجا قرار بگیره برای دانلود. مثل کتاب خونه های مجازی :bookworm:

اونطوری بهتر با رمانای نویسندگان آشنا میشیم ^_^ هم نویسنده خودش ذوق می کنه :laugh2:

• تشکر 6

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، Zahraw گفته است :

سلام یگانه خانم!

احساس میکنم انتقاد من باعث ناراحتی شما شده.اگه لحنم تند بوده یا بی ادبی ای کردم عذر میخوام.

هدف من شخص خاصی نبوده چون من دیدم در انجمن که رمانهایی که طبق قوانین خلاصه ننوشتن یا ژانرشون مشکل داره تایید شدن.شاید شما بگین این وظیفه ی منتقدهای انجمنه که این موارد رو گوشزد کنن اما هرچیزی که قوانین درش رعایت نشه به مدیران مربوطه.

خیلی خوشحالم که انجمن هدفمنده و برای آینده برنامه داره اما امروز که انجمن داره مطرح میشه خوب نیست که با یه سری رمان ضعیف شناخته بشه.

ممنونم بابت توجه و پاسخ گوییتون و باز هم معذرت بابت ناراحت کردنتون:gol:

واقعا آدم ناراحت میشه که زحماتش نادیده گرفته میشه عزیزم

من یا مدیرای دیگه اگر جواب نمیدیم بخاطر اینه که مدیریت کل بیان اینجا و نظرات و پیشنهادهاتون رو بخونن و بهشون عمل کنن

شما فقط جواب دادن به نظرات و پیشنهاداتتون رو از ما میخواین یا عمل کردن بهش رو؟

من خودم شخصا همه ی نظرات و پیشنهادات رو میخونم و پسند میزنم ولی پاسخ نمیدم تا مدیران کل خودشون بهش رسیدگی کنن اگر من خودم جواب بدم و بخوام بهش رسیدگی کنم واقعا به جایی نمیرسم و خود شما از من ناراحت میشی!

تمام اینایی که گفتین رو من چند بار مطرح کردم ولی به جایی نرسیدم واقعا دیگه کاری از دستم برنمیاد:(

• تشکر 7

لینک به ارسال
در 19 ساعت قبل، Yeganeh گفته است :

واقعا آدم ناراحت میشه که زحماتش نادیده گرفته میشه عزیزم

من یا مدیرای دیگه اگر جواب نمیدیم بخاطر اینه که مدیریت کل بیان اینجا و نظرات و پیشنهادهاتون رو بخونن و بهشون عمل کنن

شما فقط جواب دادن به نظرات و پیشنهاداتتون رو از ما میخواین یا عمل کردن بهش رو؟

من خودم شخصا همه ی نظرات و پیشنهادات رو میخونم و پسند میزنم ولی پاسخ نمیدم تا مدیران کل خودشون بهش رسیدگی کنن اگر من خودم جواب بدم و بخوام بهش رسیدگی کنم واقعا به جایی نمیرسم و خود شما از من ناراحت میشی!

تمام اینایی که گفتین رو من چند بار مطرح کردم ولی به جایی نرسیدم واقعا دیگه کاری از دستم برنمیاد:(

من قصد جسارت نداشتم.احساس میکنم از من دلخورین و واقعا نمیدونم چطور باید ازدلتون در بیارم!

یه مخاطب باید بفهمه که پیامش خونده میشه که دلش گرم بشه و این به منزله ی این نیست که فقط دیده شدنو بخواد.

من از تمام مدیران بابت تمام زحماتشون تشکرمیکنم و اصلا قصد ندارم زحماتشونو نادیده بگیرم واگه حرفام چنین پیامی دارن باید بگم متاسفم!

وقتی مدیر قابلی مثل شما بگه کاری ازم برنمیاد من  کاربر عادی واقعا ناامیدمیشم!

بازم معذرت سرکارخانم:gol:

• تشکر 3

لینک به ارسال
در در 28 مهر 1396 در 20:33، Zahraw گفته است :

سلام خدمت شما کاربر دلسوز انجمن

راستش من پاسخ های یگانه جان رو خوندم و حس کردم بهتره منم پاسخی داشته باشم

دوست عزیز شما میگید چرا اجازه میدید یه تازه کار چند تا رمان همزمان بنویسه یا چرا تست نمیگیرید، ببینید اینجا یه محیطیه که توش افرادی که تا حالا موقعیتی نداشتن که نوشته هاشون رو به اشتراک بزارن بتونن دیده بشن

من بارها شده رمان هایی خوندم از تازه کار ها که شگفت زده شدم .. من و امثال من حق نداریم این محیط رایگان برای دیده شدن رو از هیچکس دریغ کنیم

ما بعنوان همکار(نه مدیر) اینجاییم  تا شما رو راهنمایی کنیم در مسیر درست تری قدم بردارید 

من هرگز این حقو ندارم که کسیو منع کنم از نوشتن چرا که قلم ضعیفی داره 

هیچکس از اول نویسنده نیست و قطعا قلم خوب و بدی هم وجود نداره

همه چی به دایره لغات و استفاده ی درست افعال و خلاقیت نویسنده بستگی داره و تمامی این موارد با تجربه حاصل میشه 

کاربر تازه کار ما مینویسه و بعد یه مدت نحوه درست نوشتن رو یاد میگیره 

من هرگز به خودم اجازه نمیدم که نوشته ی کسیو رو پنهان کنم چون اون نوشته ضعیف هستش !! 

بنظرم درست ترش اینه که بعنوان همکار راهنماییشون کنم تا بهتر و بهتر بنویسن

در رابطه با تایید رمان ها 

باید عرض کنم به شخصه رمانی زیر دست من بدون خلاصه تایید نشده یا اگه شده ذکر کردم خلاصه اضافه شود و اگه اضافه نشده این کم کاری و قصور از سمت من نیست 

چرا که وظیفه ی من تایید رمان هستش و خب من علم و غیب ندارم که خلاصه ی نویسنده ی عزیز چی هست!! در عوض تذکر مینویسم تا اضافه کنن

در رابطه با ژانرم تا زمانی که بیش از ۵ قسمت از یه رمان خونده نشه قطعا نمیشه پی به ژانر برد، و خب مدیر در هنگام تایید از روی خلاصه چطور باید متوجه ژانر  رمان بشه؟ 

این موارد در حوزه ی فعالیت منتقدین هست که بعد از ۲۵ قسمت به نوبت به رمان ها رسیدگی میکنن 

و خب یه قسمتی هم مربوط میشه به کاربرای عزیزی مثل شما که یه پیام خصوصی به نویسنده بدن و این نکات رو بهش گوشزد کنن

ما نباید همه مسئولیت ها رو گردن مدیران بندازیم و دست رو دست بزاریم و بگیم فلان جا مونده ‌، فلان کار رو انجام ندادی ، فلان چیز مشکل داره ..

قطعا با همکاری بیشتر کاربر های عزیزمون با انجمن میتونیم خیلی خیلی زود پیشرفت کنیم 

و اینکه ما فقط برای اینکه نظرات شما بهتر دیده بشه پاسخی ارسال نمیکنیم تا مدیران کلِ زحمت کشمون وقتی وارد صفحه ی انتقادات میشن خیلی راحت نظرات شما رو بخونن 

ما کل نظرات باارزش شما رو میخونیم و بینهایت ممنونیم که تا این اندازه به ما و انجمن احترام میذارید 

ولی لطفا پاسخ ندادن ما رو به پای بی توجهی ما نذارید که این خیلی خیلی بی انصافی هستش

و اینکه اگه شما میبینید ما سیستم تایید رو تعویض نمیکنیم همون بالا هم گفتم و باز هم میگم ما اجازه نداریم حق پرواز یاد گرفتن رو از پرنده ی نوپا بگیریم 

درسته اوایل سقوط میکنه ولی بعد به اوج میرسه 

هیچ نویسنده ی موفقی از اول شاهکار ننوشته 

غلط نوشته و پاک کرده .. پاک کرده و پاک کزده تا به روزی رسیده که ما با خوندن نوشته هاشون لذت میبریم 

خواهش میکنم انقدر بی رحمانه درباره کاربرای تازه کار قضاوت نکنیم 

تمامی ما روزی تازه کارانی بیش نبودیم 

درسته کیفیت انجمن پایین میاد اما این تازه کار ها روزی خودشون اونقدر قوی میشن که با قلم فوق العادشون مارو به وجد میارن و این روز ها رو زیر خروار ها خروار خاک دفن میکنن ..

ممنون از شما که این مطلب طولانی رو خوندین و معذرت که سرتون و در آوردم ..:gol:

• تشکر 9

لینک به ارسال

سلام :badaf:

خسته نباشید

یکی از پیشنهاد های من اینه که مثلا تو قسمت چت باکس یا تو پیامای خصوصی که به هم ارسال می کنیم  بتونیم وویس هم ارسال کنیم :angel2:

می دونم شاید پیشنهاد چندان جالب یا غیر ممکن نباشه

ولی من گفتم بگم دیگه ... :hanghead:

• تشکر 2

لینک به ارسال

سلام ! 

خوبید ؟!

یه پیشنهادی که داشتم این بود که اگه میشه تاپیک پیشنهاد عکس رمان رو منتقل کنید به بخش طراحی جلد . چون این تاپیک تازه هم زده شده شناخته شده نیست و کسی اصلا نمی دونه که برای گرفتن این پیشنهادات باید از کی نظر بخواد .و مشارکت توش کمتر از قبله .  ولی اگه در بخش طراحی جلد باشه به خاطر کم بودن تعداد تاپیک ها سریع دیده میشه و اسپم در بخش طراحی جلد هم کمتر میشه . 

• تشکر 4

لینک به ارسال
در 20 ساعت قبل، venoos گفته است :

سلام :badaf:

خسته نباشید

یکی از پیشنهاد های من اینه که مثلا تو قسمت چت باکس یا تو پیامای خصوصی که به هم ارسال می کنیم  بتونیم وویس هم ارسال کنیم :angel2:

می دونم شاید پیشنهاد چندان جالب یا غیر ممکن نباشه

ولی من گفتم بگم دیگه ... :hanghead:

سلام عزیزم 

امکانش فکرنمیکنم باشه ولی چشم با مدیران کل مطرح میشه 

ممنون  

در 9 ساعت قبل، hhhmmm گفته است :

سلام ! 

خوبید ؟!

یه پیشنهادی که داشتم این بود که اگه میشه تاپیک پیشنهاد عکس رمان رو منتقل کنید به بخش طراحی جلد . چون این تاپیک تازه هم زده شده شناخته شده نیست و کسی اصلا نمی دونه که برای گرفتن این پیشنهادات باید از کی نظر بخواد .و مشارکت توش کمتر از قبله .  ولی اگه در بخش طراحی جلد باشه به خاطر کم بودن تعداد تاپیک ها سریع دیده میشه و اسپم در بخش طراحی جلد هم کمتر میشه . 

سلام عزیزم ممنون پیشنهاد. خیلی خوبه 

حتما انجامش میدیم 

ممنون 

:gol:

• تشکر 5

لینک به ارسال

سلام به همه کاربران چه مدیران چه کاربرای عادی یه پیشنهاد دارم که فکر کنم کمک باشه به هم دیگه با اجازه مدیر کل و مدیرای دیگه انجمن البته

نظرم اینه رمان ها ی درحال تایپ رو حتما بخونیم چه مدیران چه کاربرا خوبه که تیم نقد داریم و تیم ویرایش این یکی از بهترین گزینه های که نشون میده انجمن دائما درگیر کار انجمن و رمان ها هست و اینکه تیم طراحی جلد این خودش ذوق نویسنده رو بیشتر میکنه مثلا خودمو مثال میزنم من خودم تا بحال تردیس نویسندگی هم کردم ولی تاحالا کتابی ازم چاپ نشده چراکه ارشاد خیلی گیر میده  کتاب اولی هارو زیاد جدی نمیگیرن اگه تو انتشارات آشنا نداشته باشی که کلا گیری حالا این انجمن اومده داره جلد طراحی میکنه و کلی کارای دیگه که واقعا ذوق خودمو برانگیخته که دارم داستانمو تو انجمن قرار میدم 

حالا میگم خوبه وقتی رمان های همدیگه رو میخونیم خیلی دوستانه و بدون اینکه بی احترامی کنیم خصوصی دوست نویسنده پیام بدیم اشکال یا اگه احساس میکنیم رمانشون کمی کاستی داره یا حتی اگه رمانی بدون نقص هست ازش تشکر یا ایرادشو بگیم به نظرم اینجاانجمنهو این کمکا به بهتر نوشتن خیلی کمک میکنه  والبته فکر نکنم مدیرای زحمت کش این کارو قبول نداشته باشن من خودم هرکسی از رمانم نقد کنه یا ایرادشو بگه در اولین فرصت درستش میکنم اصلا ناراحت نمیشم 

ببخشید زیادی نوشتم و فضولی کردم تو کار دوستان

حاضر

• تشکر 2

لینک به ارسال
در در 7 آبان 1396 در 15:51، mahdiye.ahm گفته است :

سلام به همه کاربران چه مدیران چه کاربرای عادی یه پیشنهاد دارم که فکر کنم کمک باشه به هم دیگه با اجازه مدیر کل و مدیرای دیگه انجمن البته

نظرم اینه رمان ها ی درحال تایپ رو حتما بخونیم چه مدیران چه کاربرا خوبه که تیم نقد داریم و تیم ویرایش این یکی از بهترین گزینه های که نشون میده انجمن دائما درگیر کار انجمن و رمان ها هست و اینکه تیم طراحی جلد این خودش ذوق نویسنده رو بیشتر میکنه مثلا خودمو مثال میزنم من خودم تا بحال تردیس نویسندگی هم کردم ولی تاحالا کتابی ازم چاپ نشده چراکه ارشاد خیلی گیر میده  کتاب اولی هارو زیاد جدی نمیگیرن اگه تو انتشارات آشنا نداشته باشی که کلا گیری حالا این انجمن اومده داره جلد طراحی میکنه و کلی کارای دیگه که واقعا ذوق خودمو برانگیخته که دارم داستانمو تو انجمن قرار میدم 

حالا میگم خوبه وقتی رمان های همدیگه رو میخونیم خیلی دوستانه و بدون اینکه بی احترامی کنیم خصوصی دوست نویسنده پیام بدیم اشکال یا اگه احساس میکنیم رمانشون کمی کاستی داره یا حتی اگه رمانی بدون نقص هست ازش تشکر یا ایرادشو بگیم به نظرم اینجاانجمنهو این کمکا به بهتر نوشتن خیلی کمک میکنه  والبته فکر نکنم مدیرای زحمت کش این کارو قبول نداشته باشن من خودم هرکسی از رمانم نقد کنه یا ایرادشو بگه در اولین فرصت درستش میکنم اصلا ناراحت نمیشم 

ببخشید زیادی نوشتم و فضولی کردم تو کار دوستان

حاضر

سلام عزیزم

ممنون بابت پیشنهاد خوبتون

حتما انجام میشه:heart:

• تشکر 4

لینک به ارسال

سلام

بعد از مدت ها از نودهشتیا ای شنیدم که نویسنده های زیادی رو پرورش داده و خیلی ها با رمان هاش خاطره دارن. با کلی شوق عضو انجمن شدم ،اما خیلی طول نکشید تا متوجه شدم که این انجمن ربطی به 98ia.com نداره.قسمت تا امید کننده اش اینجا است که نه فقط انجمن و سایت بلکه کیفیت رمان ها هم  با 98ia.com از زمین تا آسمون متفاوته.

رمان هایی که فعلا روی سایت قرار دادین(جز رمان های قدیمی)با احترام به نویسندگان فوق‌العاده ضعیف و سطحی بودن.متاسفانه اشکالات نگارشی و املایی زیادی هم وجود داره که نشون از ضعف عملکرد بخش ویرایش انجمن می ده

به نظر من یکی از دلایلی که باعث افت کیفیت انجمن به ویژه رمان ها شده این هست که هیچ فیلتری وجود نداره تا رمان ها با داشتن یه حداقل هایی برای دانلود روی سایت قرار بگیرند.

مطمئمنا خیلی از اعضای سایت وضعیت و نظر مشابه من رو بعد از عضویت در سایت دارن.جناب ادمین نمی دونم نظر من رو می خوانید یا نه ، اگر هدفتون ارتقای کیفیت رمان ها(حداقل در سطح مجازی)است،لطفا در این زمینه قوانین جدی تری ایجاد کنید:gol:

• تشکر 4

لینک به ارسال
در در 16 آبان 1396 در 00:41، Marian گفته است :

سلام

بعد از مدت ها از نودهشتیا ای شنیدم که نویسنده های زیادی رو پرورش داده و خیلی ها با رمان هاش خاطره دارن. با کلی شوق عضو انجمن شدم ،اما خیلی طول نکشید تا متوجه شدم که این انجمن ربطی به 98ia.com نداره.قسمت تا امید کننده اش اینجا است که نه فقط انجمن و سایت بلکه کیفیت رمان ها هم  با 98ia.com از زمین تا آسمون متفاوته.

رمان هایی که فعلا روی سایت قرار دادین(جز رمان های قدیمی)با احترام به نویسندگان فوق‌العاده ضعیف و سطحی بودن.متاسفانه اشکالات نگارشی و املایی زیادی هم وجود داره که نشون از ضعف عملکرد بخش ویرایش انجمن می ده

به نظر من یکی از دلایلی که باعث افت کیفیت انجمن به ویژه رمان ها شده این هست که هیچ فیلتری وجود نداره تا رمان ها با داشتن یه حداقل هایی برای دانلود روی سایت قرار بگیرند.

مطمئمنا خیلی از اعضای سایت وضعیت و نظر مشابه من رو بعد از عضویت در سایت دارن.جناب ادمین نمی دونم نظر من رو می خوانید یا نه ، اگر هدفتون ارتقای کیفیت رمان ها(حداقل در سطح مجازی)است،لطفا در این زمینه قوانین جدی تری ایجاد کنید:gol:

درود بر شما :gol:

بسی سپاس گزار از پیشنهاد و نقد سازنده ی شما دوست عزیز.

واقعیت این هست که سایت نودهشتیا نوپا هست و کمی زمان نیاز داریم؛ به هر صورت در این یک سال سایت و انجمن پیشرفت چشمگیری داشته و بی عدالتی هست که این موفقیت هارو نبینیم .

تک تک رمان های نویسنده های عزیزمون به تازگی توسط منتقدین خوانده و نفد و بررسی میشن به امید این که رمان هایی با کیفیت و جذاب به خواننده تحویل بدیم .

• تشکر 7

لینک به ارسال

درود

لطفا یه بخش فن فیکشن هم اضافه کنید. تا بتونیم فن فیشن هامون رو بذاریم.

سپاس بابت زحماتتون

• تشکر 2

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، Outis گفته است :

درود

لطفا یه بخش فن فیکشن هم اضافه کنید. تا بتونیم فن فیشن هامون رو بذاریم.

سپاس بابت زحماتتون

درود

حتما در آینده چنین بخشی ایجاد میکنیم

• تشکر 2

لینک به ارسال

درود :flowersmile:

پیشنهاد میدم برای متنوع تر شدن انجمن از جشنواره های ماهانه استفاده بشه؛ منظورم برگزاری جشنواره هایی مبنی بر رقابت و یا انتخاب برترین های انجمنه...

مثلا جشنواره انتخاب بهترین گروه کاربری مبنی بر فعالیت های حرفه ای و نظر سایر کاربران و یا مسابقه بین گروه های خاص کاربری مثلا بین ویراستارای عزیز و گرافیست های دوست داشتنی انجمن در حول محورهای گوناگون و یا حتی برگزاری مسابقه بین یه گروه ( انتخاب بهترین جلد ساخته شده در یک ماه از نظر کاربران برای گرافیست ها )

به نظرم چنین جشنواره هایی که در طول سال فقط یک بار برگزار میشن و برای برنده ها پاداشی درنظر گرفته میشه باعث میشه ایجاد انگیزه ی بیشتری بین کاربران میشه ...

سپاس!

• تشکر 1

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، Hadiseh گفته است :

درود :flowersmile:

پیشنهاد میدم برای متنوع تر شدن انجمن از جشنواره های ماهانه استفاده بشه؛ منظورم برگزاری جشنواره هایی مبنی بر رقابت و یا انتخاب برترین های انجمنه...

مثلا جشنواره انتخاب بهترین گروه کاربری مبنی بر فعالیت های حرفه ای و نظر سایر کاربران و یا مسابقه بین گروه های خاص کاربری مثلا بین ویراستارای عزیز و گرافیست های دوست داشتنی انجمن در حول محورهای گوناگون و یا حتی برگزاری مسابقه بین یه گروه ( انتخاب بهترین جلد ساخته شده در یک ماه از نظر کاربران برای گرافیست ها )

به نظرم چنین جشنواره هایی که در طول سال فقط یک بار برگزار میشن و برای برنده ها پاداشی درنظر گرفته میشه باعث میشه ایجاد انگیزه ی بیشتری کاربران میشه ...

سپاس!

سلام

پیشنهاد جالبیه

با تیم مدیریت مشورت میکنم

ممنون بابت پیشنهادتون دوست عزیز:gol:

• تشکر 3

لینک به ارسال

سلام ::mistlsmile:

یه پیشنهادی داشتم برای اضافه شدن بخش که البته خودم این بخش و خیلی دوست دارم:teddysmiley2:

بخش فن فیکشن.به دو صورت رمان و داستانک.

• تشکر 1
  • عالی 2

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۶/۱۰/۸ در 15:16، Ravi گفته است :

سلام ::mistlsmile:

یه پیشنهادی داشتم برای اضافه شدن بخش که البته خودم این بخش و خیلی دوست دارم:teddysmiley2:

بخش فن فیکشن.به دو صورت رمان و داستانک.

این بخش فن فیکشن رو منم درخواست کرده بودم. گفتن اضافه میشه اما تا به امروز خبری نشد :|

یه پیشنهاد داشتم. بخش کتاب رو یه کدی بزارید مطالبش غیر قابل کپی بشن. (چیزی که در نودهشتیای قبلی هم بود). اینجوری دزدا نمیتونن مطالبو کپی کنن .

• عالی 1

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید من چندتا پیشنهاد برای پیشرفت انجمن بشه

یکی از راهایی که سایت رو بورس بیفته دوباره اینکه رمان های خوب بده بیرون و زیاد هم بده بیرون

برای اینکه رمان ها کیفیتشون بره بالا میتونیم یک بخش اضافه کنیم به اسم مشاوره نویسندگی یعنی کسانی که تو این کار نوشتن واردن یک تاپیک به خصوص داشته باشن و هرکس دوست داره برا نوشتن به ایشون پیام بده و بعد توی خصوصی باهاشون صحبت کنهو...

برای بخش رمان ناظر بزارید یعنی قبل از اینکه کسی شروع به نوشتن کنه خلاصه واسم و مقدمه و خلاصه کلی رو به ناظر بفرسته و ناظر تایی  کنه که ایا این رمان خوبه کلیشه ای باید ویرایش بشه یانه و این ناظر ها هم  تاپیک و به قول معروف دفتر کار داشته باشن

میتونید یک بخش هم بزارید برای مشاوره جلد رمان چون جلد خیلی مهمه و تو اون بخش یک منتقد و طراح به نویسنده برای جلد کنه

و الان که هنوز مثل قدیم سایت رونق  نگرفته بهتره جذب نیرو کنید 

ممنون

لینک به ارسال

سلام مجدد

میتونید  بخش پربازدیترین رمان ها و برترین رمان ها رمان های در حال تایپ ایجاد کنید البته یه چیزی مثل اخرین ارسالی ها  اونموقع رقابت بیشتر میشه

و خواننده هم بیشتر

و اینکه مسابقات نظرسنجی ها و... هم باعث پیشرفت میشه

لینک به ارسال

راستی میخواستم بگم که قالب انجمن خیلی بی روحه میدونید از رن شاد تر استفاده بشه قالب بهتر ودیزاین جالب تر خیلی بهتره 

لینک به ارسال

سلام میخواستم بگم که اگه میشه واسه تایپ کردن فونت های خوب اضافه کنید.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

درباره نودهشتیا

نودهشتیا اولین کتابخانه مجازی دانلود رمان میباشد که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان فارسی زبان آغاز به کار کرده است و بیش از یک دهه است در راستای این اهداف در حال فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

امکانات اضافی