رفتن به مطلب
  • اطلاعیه ها

• YeGaNeH

اطلاعیه جذب گوینده مرد   ۱۸/۰۱/۱۳

سلام خدمت تمامی همراهان عزیز نودوهشتیا 
      بنا به نیاز تیم گویندگی به گوینده ی مرد ، از تمامی علاقه مندان به این حرفه ، اقدام به عمل میاید که وارد لینک زیر شده و فراخوان مربوطه را مطالعه کنند . فراخوان جذب گوینده ی مرد  

پست های پیشنهاد شده

سلام 

من يه انتقاد داشتم. وقتی وارد انجمن میشی تعداد زیادی  صفحات طبلیقاتی  باز ميشه  شاید ده بیستتتتتت تا.راستش آزاردهنده شده يه مقدار چون هی باید پنجره ها رو ببندی .

• تشکر 5

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 21 ساعت قبل، elham0000 گفته است :

سلام 

من يه انتقاد داشتم. وقتی وارد انجمن میشی تعداد زیادی  صفحات طبلیقاتی  باز ميشه  شاید ده بیستتتتتت تا.راستش آزاردهنده شده يه مقدار چون هی باید پنجره ها رو ببندی .

سلام وقت بخیر . صفحات پاپ اپ 4 بار در هر 24 ساعت باز میشن - شما قبل از فعالیت 4 بار روی قسمت خالی انجمن کلیک کنید تا تبلیغات باز بشن - 10 ثانیه صبر کنید سپس صفحات رو ببندید - تا شروع روز بعدی تبلیغاتی برای شما باز نمیشه

• تشکر 11

لینک به ارسال

سلام به نظر ن حالا که همه دارن کپی برداری میکنن بهتره این سایت و قفل کپی کنید و برای مسابقات به نظرم اگه ما مسابقات بهتری انجام بدیم یا اصلا یه تالار جدا برای مسابقات دااشته باشیم خیلی خوب میشه

• تشکر 4

لینک به ارسال
مهمان

سلام. پیشنهاداتی برای افزودن برخی موارد به قوانین انجمن داشتم. مثال:

ثبت نام:

هر نوع نام کاربری کوتاه یا طولانی و بی معنی و عجیب بدون تذکر پاک شود. (مثال: .... ----- ،،،، آآآآ AAAA 1111)

چنانچه کاربرى پس از عضويت به مدت يک سال از نام کاربرى خود استفاده نکند و هیچ گونه پستی در انجمن نداشته باشد آن نام كاربری از انجمن پاک شود.

آواتار و امضا:

تمامی امضاهای دوستان فقط به زبان پارسی یا انگلیسی باشد.

پیام خصوصی:

قسمت پیام خصوصی سایت همانطور که از نامش پیداست فقط و فقط مخصوص خود كاربر باشد. بدين دلیل از بروز مسائل این قسمت به داخل تاپیکها خوداری شود.

اخلاقی:

در تمام بحثها و تالارهاى سايت رعايت احترام طرفين و دورى از پرخاش و توهين به همديگر الزامى است. در صورت مشاهده هر گونه تخلف و يا توهين، پیش از اينكه خودتان برخورد كنيد و باعث كش دادن مورد خلاف قانون شويد، به مديران گزارش دهيد. در غير اينصورت هر دو طرف بحث مقصر شناخته شده و با آنها طبق قوانین برخورد خواهد شد.

از شوخى و کل کل با کاربرى که نشان داده تمايلى به آن ندارد به شدت خوددارى کنيد.

ارسال پست و یا تاپیک:

دوستانی که ایجاد تاپیک میکنند، تنها یک هفته فرصت دارند تا تاپيک خود را پویا نمايند. در صورت پویا نشدن تاپيک پس از یک هفته، مدیران موظف به پاک نمودن آن تاپیک می باشند.

موارد ممنوع و قوانین ارسال پست و پویایی تاپیکها :

نگارش کلمات فینگلیش

پستهای نامربوط به موضوع تاپیک

پستهای تکراری در هر زمينه

پستهاى بیهوده که فقط از شکلک یا حروف بی معنی در آن استفاده می شود (اسپم)

آپلود فایل (عکس و فیلم و موسیقی):

تمامی لینکهایی که دوستان میگذارند از آپلود سنترهای معتبر باشد. «پست حاوى لینک از آپلودسنترهای غیرمعتبر پاک خواهد شد

:gol:

• تشکر 3

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، HAFEZ گفته است :

سلام. پیشنهاداتی برای افزودن برخی موارد به قوانین انجمن داشتم. مثال:

ثبت نام:

هر نوع نام کاربری کوتاه یا طولانی و بی معنی و عجیب بدون تذکر پاک شود. (مثال: .... ----- ،،،، آآآآ AAAA 1111)

چنانچه کاربرى پس از عضويت به مدت يک سال از نام کاربرى خود استفاده نکند و هیچ گونه پستی در انجمن نداشته باشد آن نام كاربری از انجمن پاک شود.

آواتار و امضا:

تمامی امضاهای دوستان فقط به زبان پارسی یا انگلیسی باشد.

پیام خصوصی:

قسمت پیام خصوصی سایت همانطور که از نامش پیداست فقط و فقط مخصوص خود كاربر باشد. بدين دلیل از بروز مسائل این قسمت به داخل تاپیکها خوداری شود.

اخلاقی:

در تمام بحثها و تالارهاى سايت رعايت احترام طرفين و دورى از پرخاش و توهين به همديگر الزامى است. در صورت مشاهده هر گونه تخلف و يا توهين، پیش از اينكه خودتان برخورد كنيد و باعث كش دادن مورد خلاف قانون شويد، به مديران گزارش دهيد. در غير اينصورت هر دو طرف بحث مقصر شناخته شده و با آنها طبق قوانین برخورد خواهد شد.

ارسال پست و یا تاپیک:

دوستانی که ایجاد تاپیک میکنند، تنها یک هفته فرصت دارند تا تاپيک خود را پویا نمايند. در صورت پویا نشدن تاپيک پس از یک هفته، مدیران موظف به پاک نمودن آن تاپیک می باشند.

موارد ممنوع و قوانین ارسال پست و پویایی تاپیکها :

نگارش کلمات فینگلیش

پستهای نامربوط به موضوع تاپیک

پستهای تکراری در هر زمينه

پستهاى بیهوده که فقط از شکلک یا حروف بی معنی در آن استفاده می شود (اسپم)

آپلود فایل (عکس و فیلم و موسیقی):

تمامی لینکهایی که دوستان میگذارند از آپلود سنترهای معتبر باشد. «پست حاوى لینک از آپلودسنترهای غیرمعتبر پاک خواهد شد

:gol:

سلام

تمام موضوعاتی که ذکر کردید قبلا توسط مدیر کل لحاظ شده ولی کاربرا یا قوانین رو مطالعه نمیکنن یا انجام نمیدن و درمورد پاک کردن پست ها، ما نمیتونیم بی دلیل پستی رو پاک کنیم چون غیر اکتیوه.

امضا هم همونطور که از اسمش مشخصه یه چیز شخصیه و اجباری در این امر نیست.

• تشکر 9

لینک به ارسال
مهمان
در 4 ساعت قبل، HAFEZ گفته است :

نگارش کلمات فینگلیش

این چهار مورد بالا در قوانین نودهشتیا ذکر نشده و برفرض اینکه باشه هم مدیران ازش جلوگیری نمیکنن....

مثلا اسامی بی معنی و کلمات فینگلیش که دیگه عادی شده

• تشکر 5

لینک به ارسال
در هم اکنون، HAFEZ گفته است :

این چهار مورد بالا در قوانین نودهشتیا ذکر نشده و برفرض اینکه باشه هم مدیران ازش جلوگیری نمیکنن....

مثلا اسامی بی معنی و کلمات فینگلیش که دیگه عادی شده

درمورد این چند مورد هم نام کاربری قبل از عضویت انتخاب میشه و کاملا اختیاری هست.

رفتار هر شخص نشانگر شخصیت اون فرد هست. اگر در این مورد مشکلی باشه کاربران گزارش خواهند داد.

لینک های نا معتبری که نمایش داده نشن پاک میشن.سوال دیگه ای هست در خدمتم.

• تشکر 9

لینک به ارسال

سلام. 

پیشنهادی هست که دوستان قبلا ذکر کردن و مستحضريد ولی جهت توجه خاطر دوباره عرض میکنم. چقدر خوب می شد اگر افرادی که دنبال میکنیم مثل افرادی که مارو دنبال میکنند در لیستی داشته باشیم چون بااستفاده از این ميشه به طور نسبی به شخصیت کاربر ها واقف شد از اونجايي که در انتخاب افرادی که دنبال میکنیم مختار هستیم ولی در انتخاب شدن برای دنبال شدن اختیاری نیست. 

ممنونم. 

• تشکر 6

لینک به ارسال

با عرض سلام و خسته نباشید 

کاش میتونستیم عکسهایی با کیفیت بالا بزاریم ! 

هر چی میزاریم ارور میده ....کاش کیفیت ها یکم بالا بود !

• تشکر 5

لینک به ارسال

سلام .

میخواستم پیشنهاد ساخت یه گروه تو تلگرام بدم، اینجوری بحث راجب کتاباهم راحت تره، تا بیام توی سایت، توی سایت وقتی راحت تره که با کامپیوتر یا لب تاب بیای، با گوشی خیلی سخته، اگه یه گروه توی تلگرام بزارید  یا یه نرم افزار مخصوص ۹۸یا راه اندازی کنید خیلی بهتره با تشکر

• تشکر 6

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، Farzanehnaz گفته است :

سلام .

میخواستم پیشنهاد ساخت یه گروه تو تلگرام بدم، اینجوری بحث راجب کتاباهم راحت تره، تا بیام توی سایت، توی سایت وقتی راحت تره که با کامپیوتر یا لب تاب بیای، با گوشی خیلی سخته، اگه یه گروه توی تلگرام بزارید  یا یه نرم افزار مخصوص ۹۸یا راه اندازی کنید خیلی بهتره با تشکر

سلام و خيلي خوش اومديد به سايت

اولا علت اينكه گروه تلگرامي ساخته نميشه اينه كه سايت داراي چت روم هست كه سرعت خوبي هم داره...اگه گروه تلگرام ساخته بشه مسلما به ميزان قابل توجهي از بازديد سايت كاهش پيدا ميكنه و اين به نفع نود هشتيا نيست

دوما ميتونين براي استفاده ي راحتتر از مرورگر كروم براي گوشيتون استفاده كنين...

و سوما اپليكيشن نوهشتيا از بازار قابل دانلود هست...اما مثل خيلي از اپليكيشن هاي ديگه ست و به عنوان يه پيام رسان نيست ولي خب ميتونين رمانها رو از اونجا دانلود و مطالعه كنين

• تشکر 7

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، royalfalcon724 گفته است :

سلام و خيلي خوش اومديد به سايت

اولا علت اينكه گروه تلگرامي ساخته نميشه اينه كه سايت داراي چت روم هست كه سرعت خوبي هم داره...اگه گروه تلگرام ساخته بشه مسلما به ميزان قابل توجهي از بازديد سايت كاهش پيدا ميكنه و اين به نفع نود هشتيا نيست

دوما ميتونين براي استفاده ي راحتتر از مرورگر كروم براي گوشيتون استفاده كنين...

و سوما اپليكيشن نوهشتيا از بازار قابل دانلود هست...اما مثل خيلي از اپليكيشن هاي ديگه ست و به عنوان يه پيام رسان نيست ولي خب ميتونين رمانها رو از اونجا دانلود و مطالعه كنين

ممنونم ازتون

• تشکر 6

لینک به ارسال

سلام. خسته نباشید. طاعاتتون قبول. خواستم یه انتقادی کنم از فرم برخی  پی دی اف ها. یکی دو تا رمان دانلود کردم، رنگ header و footer توشون واقعا آزاردهنده اس.:newspaper: و فونت ها گاها خیلی درشت و گاها خیلی ریزه. تا جایی که بنده اطلاع دارم تو هر صفحه ۲۴ خط باید جا بگیره! و اینکه پس زمینه (آدرس سایت و لوگو) یه کم کمرنگ تر بشه که با نوشته تداخل پیدا نکنه. مرسی.

• تشکر 5

لینک به ارسال

با سلام 

من یه پیشنهاد داشتم ! اگه میشه یه فیلتری برای نویسنده ها قرار بدید تا کمتر رمان های بی محتوا انجمن رو پر کنه ! امیدوارم در جریان باشید که این رمانای بی محتوا به طرز فجیعی اعتبار انجمن رو زیر سوال برده ! 

• تشکر 6

لینک به ارسال

با سلام مجدد

من یه گله ای دارم !

در مورد این جایگاه تبلیغاتی که واسه رمان ها گذاشتید !!! اگه بنا به تبلیغ باشه این تبلیغ باید برای کسایی باشه که تازه واردن و هنوز اونطور که باید اسم در نکردن توی انجمن ! اونی که بالای پنج هزار اعتبار داره  یعنی مدت طولانیه که توی انجمن عضو و همه می شناسنش ! کاش به جای این کار یه هزینه ایو در نظر می گرفتید تا با پرداخت یه هزینه بتونیم رمانمون رو تبلیغ کنیم ! من توی سایت نگاه می کنم می بینم کسانی که واقعا قلم خوبی دارن ناشناخته باقی موندن و تعداد خواننده هاشون بسیار کمه فقط به این علت که تازه واردن ولی یه عده ای هستند که امیدوارم توهین نشه نه رمانشون موضوع جذابی داره نه قلم نویسنده خوبه ولی کلی خواننده داره صرفا فقط بابت اینکه این نویسنده مدت بیشتری توی انجمن بوده و با بچه ها بیشتر اشناییت داره ! خواهش می کنم یه فکری بابت این قضیه بکنید !

• تشکر 8

لینک به ارسال

سلام..... اول خیلی ممنونم ازتون که یه همچین فضایی رو برای نوشتن درست کردین...

من جسارتا یه پیشنهاد داشتم....

اگه میشه همونطورکه برای نوشتنِ رمان یه قسمت در نظر گرفته شده  برای کسایی که شعر یا جمله های قشنگ هم میگن در نظر گرفته بشه که در نهایت از نظره صفحات هم یه حداقل و حداکثری داشته باشه که آخر سر هم مثل رمان بتونه کتاب بشه..امیدوارم تونسته باشم که منظورم منتقل کنم....

• تشکر 6

لینک به ارسال

سلام

چرا پسندها محدودیت داره؟

روزی فقط ۱۰۰تا میتونم بزنم :(

ویرایش شده در توسط isahar
  • تشکر 4

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید .

جسارتا یه پیشنهادی داشتم . جدیدا نویسنده های انجمن سبک گنگ نویسی رو انتخاب می کنن درصورتی که قواعدش رو بلد نیستن . به نظرم بهتره هرچه سریعتر تاپیک فراخوان منتقدین زده بشه و نقد های افرادی که اعلام امادگی کردن بررسی بشه و حالا طی نظرسنجی توسط کاربران یا توسط مدیران با درنظر گذفتن همه ی جوانب منتقدین انتخاب بشن و رمان های کامل شده ی انجمن رو که هنوز روی سایت نرفته انتقاد کنن و مشکلات نویسندگان رو بهشون بگن تا برطرف بشه از طرفی دیگه رمان های کامل شده که تاپیک ندارند هم نیازمند این کار هستن چون مشکلات بسیار زیادی داخل شون مشاهده می شه . امیدوارم به منزله ی توهین ، دستور یا ... حساب نشه ...

موفق باشید و مانا . در پناه حق . یا علی ...

• تشکر 8

لینک به ارسال

سلام ! :bye:

یه پیشنهادی که داشتم اینه که تاپیک های نقد رمان رو داخل ارسال های جدید صفحه ی اول انجمن قرار بدین چونکه استقبال ازشون بسیار کم شده و اکثرا نویسنده ها وقتی میبینن کسی نظری نمیده دلسرد میشن . 

• تشکر 6

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، hhhmmm گفته است :

سلام ! :bye:

یه پیشنهادی که داشتم اینه که تاپیک های نقد رمان رو داخل ارسال های جدید صفحه ی اول انجمن قرار بدین چونکه استقبال ازشون بسیار کم شده و اکثرا نویسنده ها وقتی میبینن کسی نظری نمیده دلسرد میشن . 

آره واقعا انگاری کسی اصلا نمیخونه ، این باعث میشه که نویسنده های نو پایی مثل من یا دلسرد بشن و یا راه غلط نوشتاری که دارن رو پیش بگیرن....

• تشکر 8

لینک به ارسال
در در 5 تیر 1396 در 10:45، Reyhanehkh گفته است :

سلام خسته نباشید .

جسارتا یه پیشنهادی داشتم . جدیدا نویسنده های انجمن سبک گنگ نویسی رو انتخاب می کنن درصورتی که قواعدش رو بلد نیستن . به نظرم بهتره هرچه سریعتر تاپیک فراخوان منتقدین زده بشه و نقد های افرادی که اعلام امادگی کردن بررسی بشه و حالا طی نظرسنجی توسط کاربران یا توسط مدیران با درنظر گذفتن همه ی جوانب منتقدین انتخاب بشن و رمان های کامل شده ی انجمن رو که هنوز روی سایت نرفته انتقاد کنن و مشکلات نویسندگان رو بهشون بگن تا برطرف بشه از طرفی دیگه رمان های کامل شده که تاپیک ندارند هم نیازمند این کار هستن چون مشکلات بسیار زیادی داخل شون مشاهده می شه . امیدوارم به منزله ی توهین ، دستور یا ... حساب نشه ...

موفق باشید و مانا . در پناه حق . یا علی ...

سلام سلامت باشین

فراخوان زده شده و به زودی تیم نقد تشکیل میشه

• تشکر 6

لینک به ارسال

سلام، من چندسال پیش عضو اعضای فعال سایت بودم،  سایت الان خیلی تغییرات خوبی کرده اما متاسفانه یه سری نقص هاهم وجود داره که به نظرم میاد قبل از منم چند نفر گفتن

از اونجایی که اصل کار 98ia پرداختن به مسائل کتاب و کتابخوانیه به نظرم باید مهمترین بخش همین بخش باشه ینی من که واردسایت میشم اولین چیزی که تو چشمم میزنه اطلاعات نویسندگی و رمان های در حال تایپ اخیرا آپ شده باشه و بیشتر وقت اعضای سایت صرف امتیاز دهی به رمان ها و مطالعه و نقد بشه، شعار نمیدم ها اینکار خیلی سادس کافیه به جای تاپیک های متفرقه تاپیک های رمان ها  و داستان های کوتاه بالای صفحه و در اولویت باشه...

نویسنده ای که عضو این سایت میشه دنبال بازخورده دنبال خوانندس، یه مشکل هم که تقصیر هیچ مدیری نیس اینه ک تعداد اعضای سایت خیلی کم  شده! ولی بازم به این نکته باید دقت کرد که سایتی که انقد سختگیره تو منتشز کردن رمان قطعا باید بهای بیشتری به نویسنده هاش بده، وگرنه هر کس میتونه تو دفتر خودش بنویسه، با نوشته ی بی مخاطب فرقی نمیکنه!

واقعا اگه میشه آنقدر ساده سایت رو ارتقا بدیم چرا که نه؟ ممنون از همه ی مدیر های آگاه 

• تشکر 6

لینک به ارسال

سلام و خسته نباشید. اول یه تشکر کنم به خاطر راه اندازی اپلیکیشن نودهشتیا ک دوم یه پیشنهادی درباره ش بدم.

اینکه گزینه ی پسندیدم و نپسندیدم قرار دادین خیلی خوبه  و اینکه میشه نظر داد. ولی متاسفانه، محدودیت برای تعداد حروف وجود داره که باعث شده تمام نظرات به "عالی بود" یا  "افتضاح بود" ختم بشن. دوستان خواننده هم که دیگه به خودشون زحمت اومدن به صفحه ی اصلی سایت رو نمیدن.

اگه امکانش هست، محدودیت تعداد حروف رو بردارین تا بشه درست و درمون نقد کرد. مرسی

• تشکر 3

لینک به ارسال
در در 13 تیر 1396 در 01:47، yasna گفته است :

سلام و خسته نباشید. اول یه تشکر کنم به خاطر راه اندازی اپلیکیشن نودهشتیا ک دوم یه پیشنهادی درباره ش بدم.

اینکه گزینه ی پسندیدم و نپسندیدم قرار دادین خیلی خوبه  و اینکه میشه نظر داد. ولی متاسفانه، محدودیت برای تعداد حروف وجود داره که باعث شده تمام نظرات به "عالی بود" یا  "افتضاح بود" ختم بشن. دوستان خواننده هم که دیگه به خودشون زحمت اومدن به صفحه ی اصلی سایت رو نمیدن.

اگه امکانش هست، محدودیت تعداد حروف رو بردارین تا بشه درست و درمون نقد کرد. مرسی

سلام وقت بخیر به مدیر فنی نودهشتیا اطلاع بدید حتما تغییر میدن @DrAlireza

در در 12 تیر 1396 در 20:53، ASHVA گفته است :

سلام، من چندسال پیش عضو اعضای فعال سایت بودم،  سایت الان خیلی تغییرات خوبی کرده اما متاسفانه یه سری نقص هاهم وجود داره که به نظرم میاد قبل از منم چند نفر گفتن

از اونجایی که اصل کار 98ia پرداختن به مسائل کتاب و کتابخوانیه به نظرم باید مهمترین بخش همین بخش باشه ینی من که واردسایت میشم اولین چیزی که تو چشمم میزنه اطلاعات نویسندگی و رمان های در حال تایپ اخیرا آپ شده باشه و بیشتر وقت اعضای سایت صرف امتیاز دهی به رمان ها و مطالعه و نقد بشه، شعار نمیدم ها اینکار خیلی سادس کافیه به جای تاپیک های متفرقه تاپیک های رمان ها  و داستان های کوتاه بالای صفحه و در اولویت باشه...

نویسنده ای که عضو این سایت میشه دنبال بازخورده دنبال خوانندس، یه مشکل هم که تقصیر هیچ مدیری نیس اینه ک تعداد اعضای سایت خیلی کم  شده! ولی بازم به این نکته باید دقت کرد که سایتی که انقد سختگیره تو منتشز کردن رمان قطعا باید بهای بیشتری به نویسنده هاش بده، وگرنه هر کس میتونه تو دفتر خودش بنویسه، با نوشته ی بی مخاطب فرقی نمیکنه!

واقعا اگه میشه آنقدر ساده سایت رو ارتقا بدیم چرا که نه؟ ممنون از همه ی مدیر های آگاه 

سلام وقت بخیر , ممنونم از اینکه نظرتون رو برای ما ارسال کردید , انشاا... در نسخه جدید قالب سایت موارد اینچنینی لحاظ میشه :gol:

• تشکر 7

لینک به ارسال

سلام عرض میکنم خدمت مدیرای عزیز سایت:gol:.یه پیشنهاد داشتم حقیقتا از این جایی که این سابت بیشتر در راستای فرصت به نویسندگان و جا انداختن فرهنگ کتابخونیه درخواستی که دارم اینه که لااقل صفحه نقد رمان عزیزان وقتی ارسالی داده میشه بیاد صفحه اول اینطوری بازخورد برای نویسنده خیلی بیشتر میشه دوستان بهتر میتونن مشارکت کنن تو نقد رمانش و در نتیجه سطح کیفی رمانش بالاتر میره.بعد هم یه درخواست دیگه اینه که فعالیت ها در تاپیک های نقد کتاب معرفی کتاب هم همینطور بشه الان شما دقت کنید فعالیت چقدر کمه تو بخش کتاب؟ولی به جاش اکثر فعالیت ها تو تاپیک های دیگه{که نمیگم بده نه برا تنوع خوبه}ولی لااقل تمرکز باشه بیشتر برای رمان ها و کتاب ها.نویسنده های تازه کار اینطور خیلی دلسرد میشن وقتی میبینن کارشون تو چشم نیست.به امید پیشرفت روز افزون سایت.موفق باشید:gol:

• تشکر 8

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

درباره نودهشتیا

نودهشتیا اولین کتابخانه مجازی دانلود رمان میباشد که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان فارسی زبان آغاز به کار کرده است و بیش از یک دهه است در راستای این اهداف در حال فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

امکانات اضافی