رفتن به مطلب
  • اطلاعیه ها

• YeGaNeH

اطلاعیه جذب گوینده مرد   ۱۸/۰۱/۱۳

سلام خدمت تمامی همراهان عزیز نودوهشتیا 
      بنا به نیاز تیم گویندگی به گوینده ی مرد ، از تمامی علاقه مندان به این حرفه ، اقدام به عمل میاید که وارد لینک زیر شده و فراخوان مربوطه را مطالعه کنند . فراخوان جذب گوینده ی مرد  

پست های پیشنهاد شده

يه تبريك ويژه بابت انجمن خوشگل شده ي جديد و ضمن خسته نباشيد خدمت مدير بابت حسن انتخابشون براي سبك جديد و همچنين احترامي كه براي نظراي كاربرا قائل ميشن

البته انقدر محيط خوبه كه جاي انتقاد نميزاره اما چند تا پيشنهاد

اوليش اينكه همونجور كه دوستان اشاره كرده بودن فونت رو يا درشت تر كنين يا كلا عوض كنين...حس ميكنم فونت قبلي راحت تر خونده ميشد

دوميش هم اينكه با توجه به تغييرات جديد و البته نيازي كه از قبل هم حس ميكردم ميخواستم بگم يه قسمت اموزش كار با انجمن راه اندازي بشه.خيلي از عزيزان كار با كامپيوترشون اونقدر تعريفي نيست و البته استفاده از سايت ها يكم از كار با اپليكيشن هايي مثل تلگرام و ساير پيام رسان ها سخت تر هست و به نظر من واقعا اموزش ( اگر تصويري هم باشه كه چه بهتر!) نيازه

پيشاپيش ممنون بابت توجهتون

• تشکر 5

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خستـه نباشید ؛

اگر امکانش هست، سایز آواتارهارو تغیییر بدید لطفا! اینکه همه‌ی عکس‌ها به اجبار باید کراپ شن خیلی بده!

علاوه بر اینکه کیفیتِ عکس رو به شـدّت کاهش میده باعث زشت شدنش هم میشه ..

و بهتر بگم ارزش عکسِ انتخابی رو میاره پایین ..

اگه بشه آواتارها جوری که در قالب‌های زنفورو نمایش داده میشن، نشون داده بشه، خیلی خوب میشه ..

با احترام  53.gif

• تشکر 5

لینک به ارسال

سلام و خسته نباشید

میخواستم پیشنهاد بدم اگه ممکنه,بخشی طراحی بشه تحت عنوان راهنما تا کاربرهایی که عضو جدید هستن و ناوارد ,امکان کارکردن بهتر و اشنایی بیشتر با بخش های مختلف سایت رو داشته باشن !

ممنون از سایت خوبتون

• تشکر 6

لینک به ارسال

سلام دوستان...

من امروز متوجه یه مطلب جالبی شدم...

بهتر نیست کتاب های پر بازدیدو با کتاب های پر طرفدار عوض کنین؟؟

خیلی از کتاب هایی که در اون لیست هستن ده پست اخرشون اصلا لایک نخورده!!

بهتر نیست مبنارو مقدار لایک قرار بدین؟؟

• تشکر 7

لینک به ارسال

سلام به همگی

چیزی که خیلی توی رمانای سایت دیده میشه غلط های نگارشی بچه هاست که بعضی ها واقعا فجیع!!رعایتش نمی کنن:ha:

و به نظرم برای رفع این مشکل یه انجمن به نام انجمن ویراستاران راه اندازی کنیم تا بچه های ویراستار این مشکلو حل کنن:grouphugg:

اینطوری بهتر نیست؟:heey:

• تشکر 7

لینک به ارسال

سلام یه مشکل اساسی که اعصاب منو داغون کرده، اونم امضاهامونه که هر کاربر میتونه سه تا رمان در حال تایپ داشته باشه که من دارم ولی امضاها فقط دوتا ادرس میپذیرن که واقعا یه مشکله که من الان نمیتونم ادرس سه تا رمانام رو تو امضام بزارم!

لطفا پیگیری کنید باتشکر:gol:

ویرایش شده در توسط Hina97
  • تشکر 8

لینک به ارسال

سلام

یه پیشنهاد دارم و امیدوارم مدیرای محترم و عزیز انجامش بدن

اونم اینه که چند نفر رو به عنوان ویراستار انجمن انتخاب کنن تا رمان های دوستان رو از همه لحاظ ویرایش کنند..

چون بیشتر نویسندگان محترم شاید به علت نوشتن و تایپ کردن تند نتونن درست متوجه خطاهاشون بشن..

این کار باعث میشه کیفیت رمان های انجمن به خاطر غلط املایی و اشتباهات نگارشی پایین نیاد..

با احترام :gol:

• تشکر 11

لینک به ارسال

سلام خسته نباشین...

کاش کراپِ عکسای آواتار رو اختیاری می کردین...

ممنون بازم : )

• تشکر 8

لینک به ارسال

سلام خدمت شما

اول اینکه چند روزیه نمیشه هیچ پستی رو ویرایش کرد .. خواهشا رسیدگی کنید

دوم پیشنهاد میکنم این قابلیتو بذارید که ببینیم خودمون چه کسایی رو دنبال میکنیم ..

سوم اینکه چه خوب میشد اگه یه قابلیت داشتیم که آنلاین بودن یا نبودنمون مخفی بشه .. شاید من دلم نخواد کسی بدونه من آنلاینم ..

چهارم اگه میتونستیم ببینیم چه کسانی از پست ها و تاپیک هامون بازدید میکنن خیلی عالی میشد!

پنجم اینکه اگه یه نفر هم مدیر باشه و هم کاربر فعال و هم مثلا نویسنده ( نویسنده ای که یه کتاب کامل تو سایت داره) حالا تکلیفش چیه؟ کدوم درجه رو تو نمایه اش میزارید؟ بنظرم کاش میشد هر سه درجه رو داشته باشه چون اینطوری کسیکه داره از نمایه اش بازدید میکنه متوجه تمام فعالیت هاش میشه ..

ششم اینکه کاش میشد کاربرای عادی هم برای خودشون بتونن کاور بزارن... این خیلی خوبه بنظرم..

با تشکر

• تشکر 8

لینک به ارسال

سلام من تو ورژن قبلی انجمن عضو بودم ولی با اون اکانت نتونستم واردشم

سوال:اون اکانت با پست های ارسالی چی شدن؟

• تشکر 8

لینک به ارسال

سلام. :bye:

چقدر خوب ميشه اگه يه چند تا بازی آنلاين هم تو سایت قسمت سرگرمی بزارید. بازی های چند نفره و حتی تک نفره. نصفه شبا آدم حوصلش سر ميره. :(از این بازی flash ها هم خوبه اگه بزارید . 

ممنون 

• تشکر 7

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، zeitoon گفته است :

سلام من تو ورژن قبلی انجمن عضو بودم ولی با اون اکانت نتونستم واردشم

سوال:اون اکانت با پست های ارسالی چی شدن؟

سلام و عرض ادب خدمت شما

نودهشتیا قبلی بعد از فوت جناب جوشنی از بین رفته و نودهشتیا فعلی یک سایت جدید هست 

• تشکر 8

لینک به ارسال
در در 3/4/2017 در 12:00، kezhal.bm گفته است :

سلام خدمت شما

اول اینکه چند روزیه نمیشه هیچ پستی رو ویرایش کرد .. خواهشا رسیدگی کنید

دوم پیشنهاد میکنم این قابلیتو بذارید که ببینیم خودمون چه کسایی رو دنبال میکنیم ..

سوم اینکه چه خوب میشد اگه یه قابلیت داشتیم که آنلاین بودن یا نبودنمون مخفی بشه .. شاید من دلم نخواد کسی بدونه من آنلاینم ..

چهارم اگه میتونستیم ببینیم چه کسانی از پست ها و تاپیک هامون بازدید میکنن خیلی عالی میشد!

پنجم اینکه اگه یه نفر هم مدیر باشه و هم کاربر فعال و هم مثلا نویسنده ( نویسنده ای که یه کتاب کامل تو سایت داره) حالا تکلیفش چیه؟ کدوم درجه رو تو نمایه اش میزارید؟ بنظرم کاش میشد هر سه درجه رو داشته باشه چون اینطوری کسیکه داره از نمایه اش بازدید میکنه متوجه تمام فعالیت هاش میشه ..

ششم اینکه کاش میشد کاربرای عادی هم برای خودشون بتونن کاور بزارن... این خیلی خوبه بنظرم..

با تشکر

سلام ممنون از پیشنهاد شما

برای گزینه افرادی که شما دنبال میکنید فعلا امکان اضافه کردن همچین قابلیت وجود نداره

برای مخفی کردن آنلاین بودن خودتون هنگام ورود به انجمن , تیک گزینه ورود به صورت ناشناس رو فعال کنید

برای بازدیدکنندگان تاپیک برنامه ای داریم اگر عملی باشه اضافه میشه این امکان

برای عنوان های کاربری , امکان داشتن چند عنوان وجود نداره فعلا و درجات کاربری رتبه بندی میشن برای مثال اگر شما درجه سرهنگی داشته باشید درجه گروهبانی شما هم باید روی لباس شما باشه ؟ :D

قطعا درجه ای که بالاتر هست نمایش داده میشه - برای انجمن هم به همین صورت هست 

به دلیل فعالیت شدید اسپمر ها - محدودیت هایی برای گروه کاربران عادی ایجاد شده , کاربرانی که نیاز به استفاده از امکانات بیشتر رو دارن , کافیه فعالیت بیشتر انجام بدن و پست های مفید و تاپیک های مفید ارسال کنن تا عنوان کاربر فعال رو بگیرن 

در در 2/23/2017 در 15:51، Artmis69 گفته است :

سلام خسته نباشین...

کاش کراپِ عکسای آواتار رو اختیاری می کردین...

ممنون بازم : )

بررسی میشه :gol:

• تشکر 11

لینک به ارسال

سلام به مدیران زحمت کش انجمن

من یه موضوعی هست خیلی اذیتم میکنه و اون اینه که خیلی از بچه ها قوانین رو نمیدونن ..

من خودم چون چند بار مرتکب اشتباه شدم متوجه شدم اونم به لطف دوستان که بهم تذکر دادن

خواهش میکنم این قوانین رو جایی قرار بدید که همه ی ما مجبور شیم بخونیمشون .. 

جایی که تو دید باشه ..

من مثلا نمیدونستم گذاشتن لینک آهنگای خارجی خلافه .. کلی زحمت کشیدم یه آهنگ فرانسوی رو پیدا کردم و برای بچه ها گذاشتم و بعد مدیر خیلی راحت پاکش کرد ..

خب ادم واقعا ناراحت میشه .. به هرحال ما زحمت میکشیم و وقت میذاریم .. میتونیم همون وقتو بذاریم رو تایپ رمانمون تا انقدر فحش نخوریم از بچه ها که چرا دیر آپ میکنی و اینا ..

و یه چیزی کاش میشد وقتی یه پست پاک میشد به نویسندش پیام میدادید و میگفتید به این علت پاک شده! هم اینطوری اطلاعات نویسنده راجع به قوانین انجمن بالا میره و هم اینکه از میزان ناراحتیش کم میشه ..

من واقعا از دیشب خیلی ناراحتم .. چون هم اون آهنگو خیلی دوست داشتم و هم اینکه کلی اینور و اونو گشتم تا تونستم اسم خواننده و موزیکو پیدا کنم و مدیر خیلی راحت در عرض 1 ثانیه پاکش کرد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

خسته هم نباشید 

• تشکر 7

لینک به ارسال

با عرض سلام و خسته نباشید ....

کاش تغییرات سایت زود تموم بشه و این ویرایشگرا هم درست بشه هیچ پستی ویرایش نمیشه ....

ممنون 

• تشکر 4

لینک به ارسال

سلام و خسته نباشید. خب بنده جدیدا متوجه شدم که گزینه ی ویرایش برای عنوان کاربری "کاربر سایت" غیرفعال شده! من خواهشمندم که دوباره فعالش کنید چون واقعا سخته، هر چقدرم که یه متن رو چک کنی، باز هم یه مشکل توش پیدا میشه.

سایز فونت هم واقعا کوچیکه: مخصوصا وقتی با موبایل وارد انجمن میشی. اگه امکانش هست یه گزینه برای تغییر سایز قرار بدید.

در مورد ویراستار، یه سری از دوستان هم گفتن ... به نظر من هم ویراستار لازمه. حداقل برای بالا بردن سطح انجمن و رمان هاش. من به شخصه وقتی یه رمانی رو می بینم که مشکل داره از نظز نگارشی، هرچند که موضوع جذاب و گیرایی هم داشته باشه، نمی خونمش! پس لطفا ویرلستار قرار بدین؛ بااینکه رعایت اصول نگارشی وظیفه ی خود نویسنده اس.

ممنون از زحماتتون.

• تشکر 11

لینک به ارسال

سلام.

پیشنهاد :اگه امکانش هست شکلک تلقه به شکلکا اضافه کنید برای چهار شنبه سوری لازم داریم.:t(8):

• تشکر 8

لینک به ارسال

سلام دوستان خدمتتون عارضم که سایت خیلی سنگین شده و دیر باز میشه

و این که لطفا فونت ها و اندازه هایی رو برای نویسنده ها قرار بودین تا بتونن بهتر بنویسن و متن هاشون جذابیت بهتری داشته باشه ازتون درخواست فونت bkodak رو دارم

در ضمن ویرایش متن هم لطفا برامون بزارید نویسنده نیاز به این داره که متنشو بخونه و ویرایش کنه اشتباهات رو

• تشکر 7

لینک به ارسال

uarq_90.png

9ru4_2.png

سلام من یه مشکلی دارم .. هر دفعه که وارد سایت میشم میبینم تعداد پسندام خود به خود و بی دلیل کم میشه

علتش چه؟

یه بار که یهو حدود 300 تا کم شد الانم هر بار 100 تا 100 تا کم میشه ..

دلیلش چیه؟ لطفا سیدگی بشه

• تشکر 8

لینک به ارسال

با عرض سلام:)

يه مشكلي كه توي انجمن پيدا كرديم ( من و چند تا از دوستام ) اينه كه كلمه ي test  به صورت خودكار تبديل به كلمه ي نودوهشتيا ميشه...لطفا بررسي كنيد:) با تشكر

• تشکر 8

لینک به ارسال

یه پیشنهادی که دارم اینه که پست های که کاربران میذارن رتبه بندی بشه ..

مثلا بعضیا هستن میرن پستاشون از جاهای دیگه کپی میکنن و اینجا پیست میکنن .. ولی خب حداقل من یه نفر اینطوریم که برای هر یه پستی که میزارم کلی زحمت میکشم و وقت میزارم تا یه چیزِ نو و جدید بزارم تا همه از ایده اش لذت ببرن و استفاده کنن ..

ولی خب هیچ فرقی بین منو کسی که فقط کپی برداری میکنه نیست و این باعث میشه بعد یه مدت منم خلاقیتمو بذارم کنار و به کپی برداری رو بیارم

ولی با رتبه گذاری پست ها همه تلاش میکنن پستای مفید تر و خلاقانه تری بذارن  ..

به هرحال اگه قرار باشه ما از سایتای دیگه فقط کپی برداری کنیم چه فرقی میکنه؟ فقط داریم فضای سایتمونو پر تر میکنیم .. به چه درد میخوره کلی مطلب عین هم؟؟

قشنگیش به اینه که اینجا یه جایی باشه با کلی مطلبای نو و جالب که بقیه رو هم ترقیب کنه به عضو شدن و تماشای مطالب ..

نمیدونم تووونستم منظورمو برسونم یا نه؟؟

بنظرم بجای تعداد پست ها باید به کیفیت پستها هم اهمیت بدیم ..بنظرم اونی که مثلا 3000 تا پست داره بهتر نیست! اونی که 50 تا پست از دست رنج و خلاقیت خودش گذاشته بهتره!!

موفق باشید

• تشکر 5

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید.

بهتر نیست تالار ویرایش بزارید برای انجمن؟

و چندتا ویراستار شروع  به کار کنن؟

چون جای خالی این انجمن به شدت احساس میشه

• تشکر 6

لینک به ارسال

سلام 

خسته نباشيد

اول از همه انجمن واقعا به بخش ويراستاري به همراه يك مدير نياز داره.لطفا هم اگه گذاشتيد از ويراستار ها ازمون بگيريد.

دوم،بخش تالار نقد پر پست اسپم  هست و نياز به يه مدير و علاوه بر اون اعضا داره.متاسفانه ما هيچ كدوم رو نداريم كه كيفيت كاراهاي انجم رو پايين مي اره.

• تشکر 4

لینک به ارسال
در در 4/20/2017 در 15:48، matina گفته است :

سلام خسته نباشید.

بهتر نیست تالار ویرایش بزارید برای انجمن؟

و چندتا ویراستار شروع  به کار کنن؟

چون جای خالی این انجمن به شدت احساس میشه

به این موضوع داره رسیدگی میشه  :)

• تشکر 2

لینک به ارسال
در هم اکنون، HAFEZ گفته است :

سلام. بنظر بهتر نیست برای انتخاب مدیران و همکاران یه معیاری قرار بدید؟

معیار سنی یا تحصیلاتی یا سوابقی یا مهارتی و اطلاعات عمومی و ... غیره...

اگر واقعا معیاری رو قرار دادید میخوام بدونم چی بوده؟

ضمنا من یکسری پیشنهاداتی رو دارم. همینجا بگم یا نه؟

با سلام خدمت شما

برای انتخاب مدیران حتما معیارهایی قرار داده شده از جمله تسلط کامل به بخش مربوطه و وقت آزاد و کافی برای فعالیت

شما پیشنهاداتتون رو بفرمایید در اسرع وقت رسیدگی میشه حتما.

• تشکر 4

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

درباره نودهشتیا

نودهشتیا اولین کتابخانه مجازی دانلود رمان میباشد که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان فارسی زبان آغاز به کار کرده است و بیش از یک دهه است در راستای این اهداف در حال فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

امکانات اضافی