رفتن به مطلب
  • اطلاعیه ها

• YeGaNeH

اطلاعیه جذب گوینده مرد   ۱۸/۰۱/۱۳

سلام خدمت تمامی همراهان عزیز نودوهشتیا 
      بنا به نیاز تیم گویندگی به گوینده ی مرد ، از تمامی علاقه مندان به این حرفه ، اقدام به عمل میاید که وارد لینک زیر شده و فراخوان مربوطه را مطالعه کنند . فراخوان جذب گوینده ی مرد  
Amir

سوالات متداول ( پرسش و پاسخ )

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

در قسمت ارسال پاسخ از کجا و چطور تمام ابزارهای ویرایشی مثل سایز و رنگ نوشته ها برای من فعال میشه؟

الان من میخوام تصویر باکس تایپ پاسخمو براتون ارسال کنم که بهتر متوجه منظورم بشید ولی حتی گزینه ارسال عکس رو هم نداره باکسم.

• تشکر 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

و اینکه من چطور و از کجا میتونم کنار عنوان کتابم برچسب موضوع رو قرار بدم؟

• تشکر 1

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، anajamshidi گفته است :

سلام دوستان

در قسمت ارسال پاسخ از کجا و چطور تمام ابزارهای ویرایشی مثل سایز و رنگ نوشته ها برای من فعال میشه؟

الان من میخوام تصویر باکس تایپ پاسخمو براتون ارسال کنم که بهتر متوجه منظورم بشید ولی حتی گزینه ارسال عکس رو هم نداره باکسم.

درود کاربر عزیز.

شما اول باید با سیستم (ویندوز )وارد سایت بشید تا بتونید ابزارهارو بالای صفحه اتون مشاهده کنید.

علاوه براون گروه کاربری شما شامل رنگ متن نمیشه.

برای ارسال عکس هم باید تصویرتون رو اول اپلودکنید ودر اخر لینک مستقیم رو برای ما ارسال کنید.

در 3 ساعت قبل، anajamshidi گفته است :

و اینکه من چطور و از کجا میتونم کنار عنوان کتابم برچسب موضوع رو قرار بدم؟

گروه کاربری شما شامل این دسترسی نمیشه.

موفق باشید:flowersmile:

• تشکر 2

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، Lunatic گفته است :

درود کاربر عزیز.

شما اول باید با سیستم (ویندوز )وارد سایت بشید تا بتونید ابزارهارو بالای صفحه اتون مشاهده کنید.

علاوه براون گروه کاربری شما شامل رنگ متن نمیشه.

برای ارسال عکس هم باید تصویرتون رو اول اپلودکنید ودر اخر لینک مستقیم رو برای ما ارسال کنید.

گروه کاربری شما شامل این دسترسی نمیشه.

موفق باشید:flowersmile:

سلام، متشکرم از پاسخ شما

من با ویندوز وارد شدم، اما سایز و فونت برای متن رو هم نمیتونم تعیین کنم. شکلک هم نداره باکسم.

خب من میخوام تاپیک رمانم رو آپدیت کنم و اونجا میخوام فونت رو درشت تر کنم و در قوانین اومده برای صحبت با خوانندگان باید حرفام آبی باشه. با چند تا پست در انجمن گروه کاربریم ارتقا داده میشه تا بتونم این کارا رو انجام بدم؟

این امکانات باکس منه: https://pasteboard.co/GZFtihb.png

• تشکر 2

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، anajamshidi گفته است :

سلام، متشکرم از پاسخ شما

من با ویندوز وارد شدم، اما سایز و فونت برای متن رو هم نمیتونم تعیین کنم. شکلک هم نداره باکسم.

خب من میخوام تاپیک رمانم رو آپدیت کنم و اونجا میخوام فونت رو درشت تر کنم و در قوانین اومده برای صحبت با خوانندگان باید حرفام آبی باشه. با چند تا پست در انجمن گروه کاربریم ارتقا داده میشه تا بتونم این کارا رو انجام بدم؟

این امکانات باکس منه: https://pasteboard.co/GZFtihb.png

سلام کاربر عزیز ! :cheers1:

تا اونجایی که من می دونم این امکان فقط برای کاربران وی آی پی و مدیران هستش و چند وقت پیش این امکان برای کاربران دیگه حذف شد . 

همچنین برای حرف زدن با خوانندگان رمانتون میتونید از فونت بولد یا خط دار  استفاده کنید . 

به علاوه ی اینکه امکانات با هر نام کاربری ای افزایش پیدا میکنه . در تاپیک زیر توضیحات داده شده :

• تشکر 2

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، hhhmmm گفته است :

سلام کاربر عزیز ! :cheers1:

تا اونجایی که من می دونم این امکان فقط برای کاربران وی آی پی و مدیران هستش و چند وقت پیش این امکان برای کاربران دیگه حذف شد . 

همچنین برای حرف زدن با خوانندگان رمانتون میتونید از فونت بولد یا خط دار  استفاده کنید . 

به علاوه ی اینکه امکانات با هر نام کاربری ای افزایش پیدا میکنه . در تاپیک زیر توضیحات داده شده :

سلام

خیلی خیلی ممنونم از راهنمایی تون

چقدر حیف

حتما تاپیکی که فرستادید رو مطالعه میکنم 

• تشکر 2

لینک به ارسال

سلام.

تالار ویرایش دقیقا تابع چه اصول و قواعدیه؟ مدت زمان مشخصی معین میشه برای ویرایش؟

تا اونجا که خودم دارم حس می کنم یه مقدار بیش از حد طولانی میشه بعضی کارا؛ طولانی تر از حدی که مسئول اونجا قول داده. امکانش هست خود نویسنده ویرایش کنه؟

هر چند شاید به کیفیت ویرایش خود سایت نباشه اما به نظرم خودش ویرایش کنه، این قدر طول نمیکشه.

حرف من انتقاد از طولانی شدن نبود؛ انتقاد از این بود که چرا زمان مشخصی نداره؟ هر زمانی حتی شده بگن یه سال دیگه اما تکلیف آدم روشن باشه همین.

• تشکر 3

لینک به ارسال
در 41 دقیقه قبل، Ali.He گفته است :

سلام.

تالار ویرایش دقیقا تابع چه اصول و قواعدیه؟ مدت زمان مشخصی معین میشه برای ویرایش؟

تا اونجا که خودم دارم حس می کنم یه مقدار بیش از حد طولانی میشه بعضی کارا؛ طولانی تر از حدی که مسئول اونجا قول داده. امکانش هست خود نویسنده ویرایش کنه؟

هر چند شاید به کیفیت ویرایش خود سایت نباشه اما به نظرم خودش ویرایش کنه، این قدر طول نمیکشه.

حرف من انتقاد از طولانی شدن نبود؛ انتقاد از این بود که چرا زمان مشخصی نداره؟ هر زمانی حتی شده بگن یه سال دیگه اما تکلیف آدم روشن باشه همین.

سلام

هر رمان حدود۲/۳ هفته کار میبره ویرایشش

البته بستگی به تعداد صفحات رمان هم داره

طولانی شدن زمان ویرایش تقصیر مدیر مربوطه نیست!

مقصر اصلی ویراستاره که مسئولیت قبول میکنه و سر زمانی که باید تحویل بده انصراف میده!

این چیزارو واقعا نمیشه کاری کرد

اینجور حرف زدن واقعا خالی از لطفه!

• تشکر 3
  • عالی 1

لینک به ارسال
در 44 دقیقه قبل، Ali.He گفته است :

سلام.

سلام خوب هستید آقا علی ؟

من خودم رمان ویرایش کردم و میدونم که چقدر سخته . ممکنه ویراستار بعد از ویرایش چند تا غلط املایی و... توی رمان پیدا کنه و برای بالا رفتن کیفیت کارش دوباره اون رو ویرایش کنه . در ضمن الان تو زمان امتحانا و... هستیم و بیشتر بچه های انجمن درگیرن . مسلما اگر بخوان کارشون رو با بهترین کیفیت بدن دست مدیر مربوطه زمان مناسب مثلا پنج شنبه و جمعه ها رو میزارن برای انجام کار .

موفق باشید :rose: 

• تشکر 2

لینک به ارسال

تو قسمت داستانک اگه بخوام مجموعه داستان کوتاهامو مثل رمان، براش درخواست طرح جلدو ویراستاری و بررسی نقد بدم امکانش هست؟ در صورت اتمامش رو سایت اصلی گذاشته میشه؟

لینک به ارسال
در هم اکنون، Ravi گفته است :

تو قسمت داستانک اگه بخوام مجموعه داستان کوتاهامو مثل رمان، براش درخواست طرح جلدو ویراستاری و بررسی نقد بدم امکانش هست؟ در صورت اتمامش رو سایت اصلی گذاشته میشه؟

درود

میتونین برای درخواست جلد بدین و ویرایش هم میشه ولی نقد نمیشه متاسفانه!

لینک به ارسال

میخواستم بدونم فرق بین درخواست طراحی جلد رمان با درخواست طراحی بنر چیه؟تو قسمت تایپ رمان

• تشکر 1

لینک به ارسال
در 27 دقیقه قبل، Ravi گفته است :

میخواستم بدونم فرق بین درخواست طراحی جلد رمان با درخواست طراحی بنر چیه؟تو قسمت تایپ رمان

وقت بخیر

جلد که مشخص هست برای ارسال روی سایت و جلد کتاب طراحی میشه

بنر برای تبلیغ کتاب در انجمن یا قرار دادن در امضا طراحی میشه 

• خوب 1

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، Amir گفته است :

وقت بخیر

جلد که مشخص هست برای ارسال روی سایت و جلد کتاب طراحی میشه

بنر برای تبلیغ کتاب در انجمن یا قرار دادن در امضا طراحی میشه 

یعنی ممکنه جزییات یا کلیات شکل هر دو برای یک رمان فرق داشته باشه؟

جلد رمان مخصوص زمانیه که کتاب رو سایت میره؟یا تو تاپیک هم میشه گذاشتش؟

ممنون از صبوریتون در پاسخگویی

لینک به ارسال
در 22 دقیقه قبل، Ravi گفته است :

یعنی ممکنه جزییات یا کلیات شکل هر دو برای یک رمان فرق داشته باشه؟

جلد رمان مخصوص زمانیه که کتاب رو سایت میره؟یا تو تاپیک هم میشه گذاشتش؟

ممنون از صبوریتون در پاسخگویی

بله میتونه کاملا از هم دیگه متفاوت باشه 

و جلد رمان میره روی سایت و توی تاپیک رمان هم میشه قرارش داد :gol:

لینک به ارسال

سلام :)

بچه ها من نمی تونم بنر رمانمو تو  امضام بذارم

هر چقدر کوچیک میکنم مینویسه بزرگه!

در حالی که از اون نادازه بزرگتر رو بقیه ی کاربرا تو امضاشون گذاشتن!

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، venoos گفته است :

سلام :)

بچه ها من نمی تونم بنر رمانمو تو  امضام بذارم

هر چقدر کوچیک میکنم مینویسه بزرگه!

در حالی که از اون نادازه بزرگتر رو بقیه ی کاربرا تو امضاشون گذاشتن!

درود

میتونید بنرتونو توی خصوصی ارسال کنید تا توی امضاتون قرارش بدم!:t(12):

• عالی 1

لینک به ارسال

سلام ببخشید برای من رنگ قلم نمیاد. کلا اینجوریه یا فقط مال منه:babai:

لینک به ارسال

سلام من رمانمو گذاشته بودم واسه ویرایش و الان دیدم که نوشتن ویرایشش تموم شده حالا باید چیکار کنم؟خودتون میزاریدش تو سایت واسه دانلود یا خودم باز باید جایی تو انجمن تاپیک بزنم واسش درخواست بدم؟

لینک به ارسال
در 21 ساعت قبل، Bita_Icyheart گفته است :

سلام من رمانمو گذاشته بودم واسه ویرایش و الان دیدم که نوشتن ویرایشش تموم شده حالا باید چیکار کنم؟خودتون میزاریدش تو سایت واسه دانلود یا خودم باز باید جایی تو انجمن تاپیک بزنم واسش درخواست بدم؟

سلام عزیزم

الان به رمان های کامل شده کاربران انتقال داده شده و به زودی روی سایت قرار میگیره:gol:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

درباره نودهشتیا

نودهشتیا اولین کتابخانه مجازی دانلود رمان میباشد که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان فارسی زبان آغاز به کار کرده است و بیش از یک دهه است در راستای این اهداف در حال فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

امکانات اضافی