رفتن به مطلب
  • اطلاعیه ها

• YeGaNeH

اطلاعیه جذب گوینده مرد   ۱۸/۰۱/۱۳

سلام خدمت تمامی همراهان عزیز نودوهشتیا 
      بنا به نیاز تیم گویندگی به گوینده ی مرد ، از تمامی علاقه مندان به این حرفه ، اقدام به عمل میاید که وارد لینک زیر شده و فراخوان مربوطه را مطالعه کنند . فراخوان جذب گوینده ی مرد  

پست های پیشنهاد شده

فیلم کره ای دوستم نداشته باش ۲۰۰۶ Love Me Not

Love_me_not2_800.jpg
مشخصات سریال:نام : Love Me Not
تاریخ اکران : November 9, 2006
مدت زمان : ۱۱۹ min
ژائر : Drama / Romanceداستان فیلم:جولیان(کیم جو هیوک)با پولی که از فریب دادن زنهای ثروتمند بدست میاره زندگی کرده,ولی الان با وامِ یه نزول خوار که الان باید پس بده مواجه شده,و اگه این وام رو پس نده در عرض یک ماه کشته میشه,تنها راهی .که الان داره اینه که تظاهر کنه برادر گمشده یه وارثِ و با کشتن اون وارث ثروتش رو بدست بیاره
ریو مین(مون گیون یونگ),وارث نابینا,بی عاطفه جولیان رو دوست داره,کم کم قلبش رو به روی اون باز میکنه و جولیان هم همینطور عاشقش میشه.اما جولیان باید قرضش رو پس بده و چیزی که این رو برای اون سخت .میکنه بیماری ای که بینایی ریو مین رو گرفته و زندگیش رو تهدید میکنه

به احتمال زیاد سریال محبوب "وزش باد زمستانی "که در سال 2013 پخش شد با الهام از این فیلم ساخته شده .. بازیگران زیادی هم داره که دیدنشون در فیلمی متعلق به 10 سال پیش خالی از لطف نیست مثل جین گو (بازیگر سریال نسل خورشید )

• تشکر 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این فیلم رو ندیدم، تعریفشم تا حالا نشنیدم اما باید جالب باشه!

یه سری سریالا و فیلما ورژن جدیدشون خوش ساخت تره، احتمالا باید ببینم و نظرم رو بگم.‎:)‎

• تشکر 1

لینک به ارسال
در 17 دقیقه قبل، hipasos گفته است :

این فیلم رو ندیدم، تعریفشم تا حالا نشنیدم اما باید جالب باشه!

یه سری سریالا و فیلما ورژن جدیدشون خوش ساخت تره، احتمالا باید ببینم و نظرم رو بگم.‎:)‎

من الان میرم میبینم میام یه نظر کامل می ذارم

• تشکر 1

لینک به ارسال

نظرم من راجع به این فیلم و مقایسه ی اون با سریال وزش باد زمستانی:

وقتی خلاصه رو خوندم فکر کردم یه شباهت داستانی با سریال " وزش باد زمستانی"  باشه اما بعد از دیدن فیلم به این نتیجه رسیدم که: سریال وزش رو از روی این فیلم ساختن!

یه نگاه به ویکی پدیا کردم ... اگر درست متوجه شده باشم خود این فیلم هم از روی فیلم ژاپنی متعلق به سال 2002 ساخته شده :

It is based on the 2002 TBS Japanese drama I Don't Need Love, Summer (愛なんていらねえよ、夏, Ai Nante Irane Yo, Natsu), starring Ryōko Hirosue. The 2013 South Korean television series That Winter, the Wind Blows is also based on the same storyline.

من از فیلم "دوستم نداشته باش" بیشتر از سریال وزش خوشم اومد و بیشتر تونستم باهاش ارتباط برقرار کنم... شاید مقایسه ی فیلم و سریال کار اصولی نباشه اما وقتی فیلم رو ببینید احتمالش هست که شما هم ناخودآگاه این دو رو مقایسه  کنید از بس که شخصیت پردازی ها، سکانس های کلیدی و فضای حاکمشون شبیه همه!

چند مورد از شباهت های نسخه ی فیلم با سریال : سکانس اولین برخورد شخصیت های اصلی، سکانس خودکشی در ایستگاه قطار، پشمک خوردن، فضای سرد و برفی سریال، تعریف شخصیت زن از قدرت دیدن در افراد نابینا، افرادی که اطرافشون هستن مثل وکیل ، پرستار دختره ،خواستگارش ، دوستان پسره و ...

البته تفاوت هم داشتن ... سریال داستان های بیشتر و متفاوت تری نسبت به فیلم روایت میکنه ؛ مثلا در سریال به گذشته ی شخصیت مرد بیشتر پرداخته شده و تفاوت هایی با نسخه ی فیلم داره . این قضیه برای بقیه ی شخصیت ها هم تا حدودِ متفاوتی رخ داده... البته این موضوع طبیعیه چرا که سریال زمان بیشتری داره و میطلبه که داستانش نسبت به فیلم گسترش پیدا کنه... با این حال از نظر من نویسندگانِ نسخه ی سریال ، گسترش داستان رو به خوبی انجام نداده بودن... شاید به همین دلیل سریال انسجام داستانی خوبی پیدا نکرد در حالی که فیلم انسجام و روند خوبی داره

یه نکته اینکه مون گئون یونگ رو بیشتر از سونگ هه کیو پسندیدم و بنظرم بازیش طبیعی تر بود

تو سریال یه سکانس بود که کنار رودخونه میرن... اینجا هم اون سکانس رو داره ولی دختره اینبار خودکشی نمیکنه... داستان شب تاب ها رو  بیشتر دوست داشتم : )

در کل اگر سریال وزش رو دیدین ، دیدن این فیلم زیبا خالی از لطف نیست

پ.ن : سئو هیون جین و جین گو از بازیگران مطرح حال حاضرن ... دیدنشون میتونه در فیلمی مربوط به 2006 براتون جالب باشه

Image result for سریال وزش باد زمستانی

Image result for love me not 2006

@hipasos زیرنویسش مشکل داره و من به سختی فیلم رو با زیرنویس هماهنگ کردم...  اگر می خوای ببینی بنظرم بهتره صبر کنی چون احتمالا تا چند هفته ی دیگه سون دی ال ترجمه کنه

• عالی 1

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

درباره نودهشتیا

نودهشتیا اولین کتابخانه مجازی دانلود رمان میباشد که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان فارسی زبان آغاز به کار کرده است و بیش از یک دهه است در راستای این اهداف در حال فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

امکانات اضافی