رفتن به مطلب
  • اطلاعیه ها

• YeGaNeH

اطلاعیه جذب گوینده مرد   ۱۸/۰۱/۱۳

سلام خدمت تمامی همراهان عزیز نودوهشتیا 
      بنا به نیاز تیم گویندگی به گوینده ی مرد ، از تمامی علاقه مندان به این حرفه ، اقدام به عمل میاید که وارد لینک زیر شده و فراخوان مربوطه را مطالعه کنند . فراخوان جذب گوینده ی مرد  
ati_heureux

رمانتون رو اینجا تبلیغ کنید

پست های پیشنهاد شده

سلام عرض می کنم به سمیرا خانوم .

من از همین الان میگم که قلم من گاهی اوقات خیلی تند میشه و امیدوارم این نقد پذیری رو در خودتون نشون بدید که از نوشته های من ناراحت نشید . 

این هم نظرات من در مورد رمان شما لبخندی به پهنای عشق :

اسم رمان : به نظرم اسم زیبایی انتخاب کردین که جدید بوده و عاشقانه و طنز بودن رمانتون رو نشون میده . 

خلاصه : خلاصه تون به شدت کم بود و هیچ چچیز خاصی رو هم نشون نمی داد . این که شما در یک خط بیاید بگید که دارید درمورد زندگی سه تا دختر حرف می زنید واقعا چیز خاصی نیست و هیچ نشانی از زندگی این سه دختر ندادی به علاوه ی این که خیلی ساده به توضیح پرداختید . درسته که خلاصه باید اتفاقات و روندشونو تا حدی توضیح بده ولی دلیل نمیشه که شما نتونید از نثر ادبی در اون استفاده کنید . به نظرم اگر خلاصه تون رو با همون قلم مقدمه تون می نوشتید چیز جذابی از آب در میومد . خلاصه چیزیه که همیشه جای کار داره و نویسنده باید تلاش کنه اونو به بهترین نحو بنویسه چون این خلاصه بعد از جلد اولین دومین چیزی هستش که خواننده رو به خواندن رمان ترغیب می کنه . 

مقدمه : به نظرم خیلی زیبا بود . هرچند احتیاج بود که در اون کمی بیشتر در مورد لبخند توضیح بدید . اصولا خط آخر هر نوشته ی کوتاهی تاثیر گذار ترین خط اون هستش که بیشتر ذهن خواننده رو مشغول می کنه و شما باید در اون در مورد اون لبخندی که ه پهنای عشق هستش توضیح می دادید نه د رمورد این که کلاغ ها ابر ها رو رنگی می کنند . 

گفتار نویسنده : یه چیزی که تقریبا تمام نویسنده های انجمن اون رو انجام نمی دن و اطلاعاتی هم در موردش ندارن گفتار نویسنده هستش  . در گفتار نویسنده شما نباید چیز هایی مثل این که رمان اولتونه یا این که به ادبیات آشنایی دارید . در گفتار نویسنده باید درمورد یک خاطره یا یک نوشته صحبت کنید که باعث الهام این رمان شده . یا مثلا در مورد شخصیت ها توضیح اضافی بدید یا موضوعاتی مثل این . برای مثال وقتی که نویسنده ای میاد رمانی می نویسه که در اون از موجودات افسانه ای استفاده می کنه یا خودش موجودی رو خلق می کنه در گفتار نویسنده میاد در مورد اون موضوع صحبت می کنه . اگر خودتون هم برید و تحقیق کنید و گفتار نویسنده ی چند رمان چاپ شده ی معروف رو نگاه کنید کاملا می فهمید که من دارم در مورد چی حرف می زنم . 

شروع داستان : شروع خوبی نبود و همینطور واقعا تازه هم نبود . من خودم وقتی که اومدم رمانتونو شروع کنم با این موضوع که شخصیت همون اول رمان  یه فحش داد و ناسزا گفت احساس کردم که اگر این اول رمانشون باشه دیگه تا آخرش قراره چی باشه . این خیلی مهمه که در خط اول رمانتون خواننده رو از رمان زده نکنید و این موضوع که اول رمانتون گفتید از فرمولای فیزیک بدم میاد یه جورایی میتونه باعث بشه بعضی از خواننده ها از رمان خوششون نیاد . 

سیر داستان : سیر تندی نداشت و زمان رو خوب تونستید در کنترل بگیرید . 

قلم نویسنده : قلمتون معمولی هستش . دارید کاملا عامیانه کار می کنید که خب باعث میشه کمی ادبیاتتون بیاد پایین . ولی از جمله ها درست استفاده می کنید و مشکلی در این مورد ندیدم . 

دیالوگ ها و مونولوگ ها : دیالوگ ها و مونو لوگ هاتون هم عامیانه بودن . از دیالوگ ها میشه گذشت چون هیچ کس انتظار نداره که شخصیت به صورت ادبی با دیگران صحبت کنه ولی مونولوگ هاتون رو اصلا دوست نداشتم . وجود مونولوگ می تونه خیلی رمان رو تقویت کنه ولی شما تعداد مونولوگ های به نسبت کمی داشتید . 

توصیفات : توصیفات هم زیاد به چشمم نخورد . در اول رمان مخصوصا وجود توصیفات یه امر کاملا ضروری هستش که می تونه رمان رو تقویت کنه و شخصیت ها رو در ذهن خواننده بسازه ولی شما زیاد وارد توصیفات نشدید که البته من زیاد مشکلی باهاش نداشتم چون کلا از توصیف خوشم نمیاد ولی می دونم که این موضوع به مذاق همه ی خواننده ها خوش نمیاد . 

باور پذیری : رمانتون باور پذیر بود و من مشکلی در این مورد نداشتم . اصولا وقتی کسی میاد در مورد مسائل عامیانه می نویسه خیلی خوب میتونه کاری کنه که رمان باورپذیر باشه . در این مورد بهتون تبریک میگم . البته بعضی از شیطنت ها و اتفاقات کمی اغراق داشت توش ولی اینطوری نبود که آدم باورد نکنه . مثلا در اون زمانی که علی رضا با سارا در اتاق گیر کردش و سمیرا انقدر ریلکس همه چی رو درست کرد و اونجوری حرف زد و اینا کمی غیر قابل باور بود ولی می تونست با کمی شانس اتفاق بیوفته . 

قالب رمان : در این مورد باید بگم که در گذاشتن اینتر چند مشکل ازتون دیدم . مثلا جاهایی که شخصیت استرس داره شما هر جمله رو می برید خط دیگه که به صورت نگارشی کار درستی نیست . ولی به غیر از این مورد در مورد گذاشتن نقطه و از این موارد مشکلی نداشتید . 

شخصیت پردازی : به نظرم کمی تناقض در شخصیت ها دیده می شد . شاید به این دلیل که با شخصیت خودت فرق داشتن و یا این که گاهی اونا رو باهم قاطی می کردی . باید در این مورد کمی کار کنی . 

زاویه ی دید : زاویه دیدتون اول شخص بود که زاویه ی بدی نبود . البته در مورد این رمان به نظرم سوم شخص می تونست خیلی خوب باشه ولی در کل ! 

ایده ی رمان : ایده ی جدیدی نبود ولی این موضوع که شما داشتید تلاش می کردید که سه تا زاویه ی دید و سه تا شخصیت رو که با هم تعامل هم دارند تفاوت ها و نظراتشون رو با هم یه جورایی مقایسه کنید بزرگ ترین ارزش رمانتون هستش که خیلی ازش لذت بردم . به نظرم در واقع ایده  ی اصلی رمان شما این تفاوت بوده باشه تا اینکه چه اتفاقی برای شخصیت ها افتاده و چه زندگی ای داشتند که من از این ایده خیلی خوشم اومد . 

در آخر آرزوی موفقیت و زیبایی قلم می کنم برای شما نویسنده ی عزیز:gol:

• تشکر 9

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان تا یک یا دو ساعت دیگه سه نفر اول رو مشخص می کنم . منتظر باشید

• تشکر 10

لینک به ارسال

لطفا امتیاز رمان لبخندی به پهنای عشق رو وارد کنید دوستان

• تشکر 9

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، ati_heureux گفته است :

لطفا امتیاز رمان لبخندی به پهنای عشق رو وارد کنید دوستان

عاطفه خانمخوب هستین ؟ 

ببخشید اسپم ارسال می کنم اما ضروریه 

الان کار این تاپیک به پایان رسیده ؟ من تازه امروز می خواستم دوباره نقد کردنو شروع کنم 

• تشکر 10

لینک به ارسال
در هم اکنون، hastil گفته است :

عاطفه خانمخوب هستین ؟ 

ببخشید اسپم ارسال می کنم اما ضروریه 

الان کار این تاپیک به پایان رسیده ؟ من تازه امروز می خواستم دوباره نقد کردنو شروع کنم 

سلام عزیز دلم 

بله تایپک به پایان رسیده شما می تونید توی تایپک بعد همراهیمون کنید

• تشکر 10

لینک به ارسال

منون از پاسخ گوییتون

من قول میدم این چند رمان آخر که نبودمو برای نویسنده ها نقد کنم و ازشون برای نقد نکردنم عذر می خوام .

• تشکر 11

لینک به ارسال

دوستان دست:greenstars: سوت:hapy: جیغ:dnc: 

من اومدم تا سه نفر اولی ر که توی این تایپک رمانشون ترکوند رو معرفی کنم :gn:

اهم اهم :chakerim:

نفر سوم  کس نیست جز ...

جز ....

بله کسی نیست جز نویسنده خوبمون مریم علیخانی گل  به خاطر رمان زیبای سراب رد پای تو :HBD2:

اما نفر دوم ...

به نظرتون کی می تونه باشه ؟:t(27):

راهنمایی می کنم ...اول اسممش سین داره ...:t(7):

بله ...خودشه ....سروناز عزیز گل با رمان جذاب زره پوش :t(25):

و اما نفر اول ....

یعنی کی میتونه باشه ؟

تپش قلب بگیرید یکم کیفور بشم ..:t(35)::t(35):

نفر اول کسی نیست جز .....

جز ....

جز ...

.

.:reading:

.

.

.

فاطمه زارع عزیز با رمان جذاب و زیبای جراحت .:t(23):

دست و جیغ و هورا :loveshower::19::electricf:

ترتیب امتیازاتشون به این صورته :

1. جراحت با امتیاز 40/5:reading:

2.زره وش با امتیاز 36:hexer:

3. سراب رد پای تو با امتیاز 32/5:005:

جوایزشون هم بعد از صحبت با مدیر ها اعلام میشه .:nakhon:

مرسی از همه ی دوستانی که ما رو توی این تایپک همراهی کردن توی تایپک دوم منتظر تک به تکتون هستیم . :hapy::hapy:

• تشکر 15

لینک به ارسال

اول سلام خدمت دوستان.دوم عذر میخوام من یار نیمه راه بودم واقعا ولی فشار زیادی روم بود نتونستم دیگه به خیلی از کارای قبل برسم مثل نقد عذر میخوام از کسایی که رمانشون رو نقد کردم و ناراحت شدن و عذر میخوام از کسایی که نرسیدم رمانشون رو نقد کنم و عذر خواهی بزرگتر برای تک تک عزیزان که اگر از حرفای من ناراحت شدن تو این تاپیک افتخار بزرگی بود بودن در کنار شما حالا هرچند خیلی کم بودم ولی حواسم بهتون  بود.خسته نباشید جانانه به عاطفه خانم عزیز و نیلا خانم و یگانه خانم برای کمک به این تاپیک مخصوصا عاطفه خانم جور همه رو کشید.و یه خسته نباشید به تک تک شما عزیزان که همراهیمون کردن.و تبریک میگم به خانم  @fatemeh zare ,  @sarvenazz. @maryamalikhani به خاطر برنده شدنشون شک نکنید پیگیر جوایزتون هستم و بزودی به کمک یگانه خانم بهتون میرسه.و اون عزیزانی که برنده نشدن بدونن به شخصه برای من یکی برنده هستن و امیدوارم با قدرت ادامه بدن و ما هم لذت ببریم از وجودشون تو سایت:gol:به امید موفقیت تو دور دوم.امیدوارم کسی از من به شخصه دلگیر نشده باشه  تو این مدت

• تشکر 13

لینک به ارسال
در هم اکنون، Hanibal گفته است :

اول سلام خدمت دوستان.دوم عذر میخوام من یار نیمه راه بودم واقعا ولی فشار زیادی روم بود نتونستم دیگه به خیلی از کارای قبل برسم مثل نقد عذر میخوام از کسایی که رمانشون رو نقد کردم و ناراحت شدن و عذر میخوام از کسایی که نرسیدم رمانشون رو نقد کنم و عذر خواهی بزرگتر برای تک تک عزیزان که اگر از حرفای من ناراحت شدن تو این تاپیک افتخار بزرگی بود بودن در کنار شما حالا هرچند خیلی کم بودم ولی حواسم بهتون  بود.خسته نباشید جانانه به عاطفه خانم عزیز و نیلا خانم و یگانه خانم برای کمک به این تاپیک مخصوصا عاطفه خانم جور همه رو کشید.و یه خسته نباشید به تک تک شما عزیزان که همراهیمون کردن.و تبریک میگم به خانم  @fatemeh zare ,  @sarvenazz. @maryamalikhani به خاطر برنده شدنشون شک نکنید پیگیر جوایزتون هستم و بزودی به کمک یگانه خانم بهتون میرسه.و اون عزیزانی که برنده نشدن بدونن به شخصه برای من یکی برنده هستن و امیدوارم با قدرت ادامه بدن و ما هم لذت ببریم از وجودشون تو سایت:gol:به امید موفقیت تو دور دوم.امیدوارم کسی از من به شخصه دلگیر نشده باشه  تو این مدت

خیلی ممنون اقا میلاد 

اگه کمکای شما نبود تایپک همون اول به فنا می رفت .

خوش حالم که توی دور دوم هم کنارمون هستید

• تشکر 12

لینک به ارسال

سلام.

خسته نباشید میگم به همه ی کسایی که زحمت کشیدن تواین تاپیک و تبریک میگم به برنده های عزیزمون.این اواخر زیاد حاشیه درست کردم عذرمیخوام ازتمام کسایی که باعث رنجششون شدم.

امیدوارم امضای خدا زیر آرزوهای همتون باشه:gol:

• تشکر 10

لینک به ارسال

سلام و خسته نباشید به همه دوستان گلی که در این تاپیک همکاری داشتند هم مدیران محترم خیلی زحمت کشیدند و هم فضای خیلی خوبی  فراهم شد تا نویسنده ها با هم آشنا بشن و از قلم هم استفاده ببرند. من قبل از هر چیز ی عذر خواهی اساسی بدهکارم به مدیران و دوستانی که با عرض شرمندگی و به دلیل مشغله زیاد کاری نتونستم رمانشون رو نقد کنم و امیدوارم که توی تاپیک دوم بتونم این خلاء رو حتما جبران کنم و ممنونم از لطف همگی به خاطر نظر لطفی که به من و رمانم داشتید و از  خدا میخوام که ی روزی توان جبران این همه محبت رو داشته باشم 

در پناه پروردگار پایدار باشید و برقرار

• تشکر 7

لینک به ارسال

تبریک به همه عزیزانی که برنده شدن

و معذرت از اونایی که نتونستم رمانشونو نقد کنم چون واااقعا دسترسی ندارم و سرم شلوغه 

و ممنونم از همه مدیران زحمت کش

• تشکر 7

لینک به ارسال

سلام دوستان خسته نباشید من هم دلم میخواد کع نقد رمان رو داشته باشم اما یه مشکل کوچیکی که هست اینه که ممکن نقد کردن من به دل کسی نشینه البته در طول فعالیت هام در این تایپیک متوجه حرفم میشید 

خب اگه امکانش هست یه نفر بهم رمانی رو معرفی که شروع به خوندنش کنم نقدش کنم 

این روهم بگم که من رمانی که خوشم بیاد تعریفش روهم میکنم اما اگه نقدش کردم یا پیشنهادی دادم که باهاش مخالف شد خودم روکامل میکشم کنار چراکه من برای خودم ارزش قائل هستم 

لطفا بهم رمان معرفی کنید برای خوندن ونقد کردنش

• تشکر 4

لینک به ارسال

به نام نگارنده ی هستی...!

سلام به همه ی نویسنده های عزیز:7165:

اول از همه به سه نفر اولی که برنده شده اند،  تبریک میگم 

این تایپیک بخاطر استقبال بلایی که داشت، یک سری دیگه هم برگذار میشه و علاقه مندان میتوانند رمان خودشون رو شرکت بدند.

*جایزه ها:*

نفر اول : @fatemehzare عزیز

جایزشون: 1000 اعتبار

نفر دوم: @sarvenazz عزیزم

جایزشون: 500 اعتبار

نفر سوم :  @maryamalikhani عزیز

جایزشون: اکانت VIP انجمن

دوستان به زودی جایزه هاتون رو دریافت میکنید!

و در آخر تشکر میکنم از همه ی نویسنده های عزیزی که توی این تایپیک همراه ما بودند و خسته نباشید میگم به عوامل این مسابقه

موفق باشید

• تشکر 13

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

درباره نودهشتیا

نودهشتیا اولین کتابخانه مجازی دانلود رمان میباشد که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان فارسی زبان آغاز به کار کرده است و بیش از یک دهه است در راستای این اهداف در حال فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

امکانات اضافی