رفتن به مطلب
  • اطلاعیه ها

• YeGaNeH

اطلاعیه جذب گوینده مرد   ۱۸/۰۱/۱۳

سلام خدمت تمامی همراهان عزیز نودوهشتیا 
      بنا به نیاز تیم گویندگی به گوینده ی مرد ، از تمامی علاقه مندان به این حرفه ، اقدام به عمل میاید که وارد لینک زیر شده و فراخوان مربوطه را مطالعه کنند . فراخوان جذب گوینده ی مرد  
ati_heureux

رمانتون رو اینجا تبلیغ کنید

پست های پیشنهاد شده

در 16 ساعت قبل، ati_heureux گفته است :

سلام به دوستای خوشگل خودم !:rolleyes:

اقا ما یه تایپک زدیم که چرا رمانای در حال تایپ خواننده نداره :cry:! یادتون اومد ؟ ما به یه نتیجه ای رسیدیم و با کسب اجازه از مدیر کل انجمن تصمیم به گرفتن این تایپک بسی مورد نیاز گرفتیم !^_^

قضیه از این قرار نیست که شما دم به ثانیه بیاید اینجا اسم رمانتون رو تبلیغ کنید :003:! ما یه فهرست حروف الفبایی در نظر گرفتیم که مطابق اون رمان هاتون رو معرفی می کنیم و از خواننده ها می خوایم علاوه بر فشردن دکمه ی پر افتخار پسندیدم از رمانتون یه نقد جانانه هم بکنه :pc:! طوری نقد بکنه که دیگه نتونید بلندشید:tantrumsmiley: ! خب مزاح فرمودم ! بنده مسئولیت قبول کردم و باید جوابگو باشم ! شما اینجا می تونید اسم رمانتون رو بدید ما هم توی فهرست الفبایی مون وارد می کنیم و به ترتیب اعلام می کنم که کدوم رمان رو بخونید و نقد بکنید فقط چندتا قانون کوچولو داره:newspaper: !

قوانین 

1. مدت خوندن و نقد هر رمان سه روزه نه بیشتر !

2. هر کسی بیشتر از یه رمان داره فقط اجازه داره یه رمانش رو معرفی کنه و بقیه اش رو بذاره واسه دور دوم .

3. نقد باید کاملا مودبانه صورت بگیره !

4. اونایی که رمانشون رو واسه نقد و خوندن اینجا داوطلب کردن باید بدونن که باید توی نقد بقیه رمانا شرکت کنن و گرنه انتظار نداشته باشن بقیه براشون سنگ تموم بذارن !

5.بعد از خوندن پست های رمان حتما باید دکمه ی پسندیدم فشرده بشه !!! چون هدف این تایپک افزایش تعداد خواننده ها هم هست !

6. دوستان به یاد داشته باشید که اگه همکاری نکنید ( یعنی به اندازه ی کافی همکاری نکنید ) اسم رمانتون از لیست خط می خوره ! 

همینا فقط !فقط لازمه بدونید که اینجا جز اسم رمان و لینکش حق گذاشتن هیچ پست دیگه ایو ندارید و اگه سوالی هست شخصی و نمایه ی من و نیلا جون ( nilla66@) در اختیارتونه !

یه چیز دیگه ایم که لازم به ذکر هستش اسم و لینک رمانتون رو حتی اگه توی امضاتون هم هست باز بنویسید چون قاطی پاتی میشه اون وقت ناراحت نشید از دست ما 

لیست رمانامون تا الان بدین صورته 

ا        انگشترم رو پس بده

ب      

پ      

ت      تا بی  نهایت

ث      

ج        جراحت

چ      

ح     

خ      

د        داستان یک خوناشام

ذ       

ر       راز گردنبند

ز        زره پوش

ژ      

س      ستاره - سراب رد پای تو - سلحشور جوان - سرنوشت شوم

ش    شطرنج زندگی

ص     

ض

ط       

ظ       

ع       عشق به سبک نرسیدن

غ       

ف       فابرکستل

ق

ک      

گ      گذشته ی بی پایان من

ل        لبخندی به پهنای عشق

م        مرا غزاله بنام

ن       نیش پروانه

و

ه      

ی

کلی فضا داریم ! زود باشید بیاید ! دیگه اینجا اسم رماناتون رو بگید ! توی تایپک قبلی هم اعلام می کنم !

یه چیزیم که یادم رفت اعلام کنم اینه که تا یکشنبه بیشتر وقت ندارید ! زودتر اسم رماناتون رو بذارید

بمان برایم

• تشکر 3

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در هم اکنون، nilla66 گفته است :

گلم شرنوشت  شوم باید قبل سلحشور باشه:gol:

اصلا از این دید به قضیه نگاه نرده بودم !!!! الان راست و ریستش می کنم

• تشکر 6

لینک به ارسال

دوستان بشتابید:D:D

• تشکر 2

لینک به ارسال

دوستان تا فردا ساعت 12 بیشتر وقت نیستا ! یکم بشتابید . کسی نیست ؟؟؟

• تشکر 2

لینک به ارسال

بهتره تا اخر امشب بزارید هرکس نیومد کوتاهی کردنش بر عهده ی  خودشه

• تشکر 5

لینک به ارسال
در هم اکنون، Hanibal گفته است :

بهتره تا اخر امشب بزارید هرکس نیومد کوتاهی کردنش بر عهده ی  خودشه

اگه همه موافق باشن من از خدامه ! چون تایپک مدام میره پایین و گم و گور میشه منم مجبورم با بدبختی!! بکشمش بالا!

دوستان موافقید تا 12 شب تمومش کنیم و کارمون رو شروع کنیم یا نه !

اگه موافقید بگید من پست اولم رو ویرایش کنم

• تشکر 7

لینک به ارسال

موافقم امشب تمومش کنید . 

• تشکر 4

لینک به ارسال
در هم اکنون، hhhmmm گفته است :

موافقم امشب تمومش کنید . 

یعنی پست اول رو ویرایش کنم بنویسم تا 12 امشب ؟؟:):)

• تشکر 5

لینک به ارسال
در هم اکنون، ati_heureux گفته است :

یعنی پست اول رو ویرایش کنم بنویسم تا 12 امشب ؟؟:):)

بله . به نظرم هر کس می خواست دیگه اسم داده . بعدا اگه کسی خواست رمانشو قرار بده برای دور بعد می ذاریمش . 

• تشکر 6

لینک به ارسال
در هم اکنون، hhhmmm گفته است :

بله . به نظرم هر کس می خواست دیگه اسم داده . بعدا اگه کسی خواست رمانشو قرار بده برای دور بعد می ذاریمش . 

موافقم ! ویرایش شد !

• تشکر 7

لینک به ارسال

سلام رمان من تایید شد رمان تا بی نهایت تایید کردنش موافقم بهتره تا امشب منتظر بمونیم

• تشکر 7

لینک به ارسال
در هم اکنون، terenam گفته است :

سلام رمان من تایید شد رمان تا بی نهایت تایید کردنش موافقم بهتره تا امشب منتظر بمونیم

من اسم رمانت رو وارد کردم عزیزم . شنبه ی هفته بعد احتمالا نوبت رمان شماست . تا اون موقع به قدری پست بذارید که بچه ها بتونن بخونن و نقد کنن . چون مدت هر رمان سه روزه امیدوارم تعداد پستاتون طوری باشه که ارزش سه روز رو داشته باشه ! موفق باشی

• تشکر 7

لینک به ارسال

ممنونم فقط یه سوال من میتونم بین این سه روزم پست بزارم؟؟؟

• تشکر 5

لینک به ارسال
در هم اکنون، terenam گفته است :

ممنونم فقط یه سوال من میتونم بین این سه روزم پست بزارم؟؟؟

بله می تونید

• تشکر 4

لینک به ارسال

رمان: از اين ساعت

اينم لينك: از اين ساعت

• تشکر 1

لینک به ارسال

دوستان کمتر از یک ساعت دیگه هیچ کس نمی تونه رمانی معرفی بکنه ! از ساعت 12 به بعد رمانی که قراره خونده بشه رو معرفی می کنیم !

• تشکر 7

لینک به ارسال

دوستان دیگه هیچکس اسم رمانش رو نده ! تا دقایقی دیگه اولین رمان رو معرفی می کنم:dnc::dnc::dnc::dnc::dnc:

• تشکر 4

لینک به ارسال

خب دیگه کارامون شروع شد اولین رمانی که می خوایم نقدش کنیم رمان از این ساعت هستش!

این لینک رمانه 

برای نقد رمانا همین جا نظرات و اشکلات رمان رو بگید  <_<! دوباره یاد اور میشم که نقد کردن بایدی هستش و اینطوری نیست که شما فقط پشت سر هم پسندیم رو بزنید و برید و ادعا کنید خوندینش ! از این پست به بعد باید اینجا هم در مورد رمان بحث کنید ! خواهش می کنم همکاری کنید . من خودم به شخصه از نویسنده می پرسم که چه قدر دوستان بهش کمک کردن تا حق بچه های دیگه ضایع نشه ! هر کس وقتش براش مهمه ! به غیر از موضوع رمان بحث دیگه ای ایجاد نکنید ! این رمان تا سه شنبه ساعت 12 شب فرصت خوندن و نقد رو داره ! ببینم چیکار می کنید !

• تشکر 5

لینک به ارسال

سوال اساسی تر اینه که باید کجا نقدامون رو بگیم؟

• تشکر 3

لینک به ارسال

سوال اساسی تر اینه که باید کجا نقدامون رو بگیم؟

گفتم که ایشون تایپک نقد ندارن ! توی قسمت شخصیشون براشون ایراداتشون رو بفرستید تا مطمئن بشید به دستشون رسیده بعد اینجا در مورد رمان و ایراد ها و خوبی هاش بحث کنید 

• تشکر 4

لینک به ارسال

دوست عزیز دیگه شخصی نداریم اینجا همه باید بیان اینجا نظرشونو بگن اینکه من برم شخصی بهشون بگم اینکه نمیشه و من صد در صد هم این کارو نمیکنم تاپیک زده شده ایشون هم داوطلبانه اومده ما هم میخوایم کمکش کنیم.:gol:

• تشکر 2

لینک به ارسال

دوست عزیز دیگه شخصی نداریم اینجا همه باید بیان اینجا نظرشونو بگن اینکه من برم شخصی بهشون بگم اینکه نمیشه و من صد در صد هم این کارو نمیکنم تاپیک زده شده ایشون هم داوطلبانه اومده ما هم میخوایم کمکش کنیم.:gol:

خب وقتی ایشون تایپک نقد ندارن درستش اینه که شما توی شخصی یا نمایه اش بهش بگید ! نمی گم اینجا نگید که بگید . با بچه ها راجع به مشکلات بحث کنید ببینید چند نفر با شما موافقن و مشکلاتی که شما دیدید رو دیدن ! هدف کمکه ولی یه موقع می بینید نویسنده خودش حضور نداره من خودم هفته ی بعد عمل جراحی دارم . حقم نیست مشکلات رمانم رو بدونم ؟

• تشکر 3

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، Hanibal گفته است :

به نظرمن هم این عاقلانه تر.همینجانظراتمون روبگیم تابقیه هم بتونن نظرات مارواصلاح کنن

• تشکر 5

لینک به ارسال
در هم اکنون، Lunatic گفته است :

به نظرمن هم این عاقلانه تر.همینجانظراتمون روبگیم تابقیه هم بتونن نظرات مارواصلاح کنن

من خودمم با این موافقم ! ولی ببینید بین کامنتا یکی در میون بحث عوض میشه ! یه چیز جامعه تحویل نویسنده نمیشه داد . منم مثل شمام اگه هم موافق این قضیه ان من ساز مخالف نیستم . قبوله 

• تشکر 3

لینک به ارسال

بهتره با دوستان به یه نتیجه ای برسیم چون من شرمنده دوستان نشم چون شخصی هیچکس بهش نمیگم ایراداتش رو .عذر میخوام از دوستان:gol:

• تشکر 3

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

درباره نودهشتیا

نودهشتیا اولین کتابخانه مجازی دانلود رمان میباشد که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان فارسی زبان آغاز به کار کرده است و بیش از یک دهه است در راستای این اهداف در حال فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

امکانات اضافی