رفتن به مطلب
  • اطلاعیه ها

• YeGaNeH

اطلاعیه جذب گوینده مرد   ۱۸/۰۱/۱۳

سلام خدمت تمامی همراهان عزیز نودوهشتیا 
      بنا به نیاز تیم گویندگی به گوینده ی مرد ، از تمامی علاقه مندان به این حرفه ، اقدام به عمل میاید که وارد لینک زیر شده و فراخوان مربوطه را مطالعه کنند . فراخوان جذب گوینده ی مرد  
AYDAJOON

زندگی اجق وجق من | AYDAJOON

پست های پیشنهاد شده

نام رمان: زندگی اجق وجق من

نویسنده: AYDAJOON کاربر انجمن

موضوع:  طنز، عاشقانه 

خلاصه: ماجرای رمان درمورد دوتا دقلوی عجیب غریبه که حتی هم سن هم نیستن و فقد یه نسبت فامیلی دارن اما مثل خواهر پشت همناین دوتا دقلوی همسان ماتوی سن کم خیلی چیزا رو می بینن پخته می شن اما بر می خورن به عشق اول می ترسن ازش ولی عشق اونا رو به سمت خودش می کشه ودر اخر بعداز این همه ماجرا های اجق وجق می رسن به عاشقی و در اخر پایان خوش.....

..

سخن نویسنده:  سلام خدمت تمامی دوستان گل وگلاب  زیاد وقتتون رو نمی گیرم ومیرم سره اصل مطلب این اولین رمانمه ولی ماجرای رمان به صورت کامل با جزئیات واقعیه ودر کنار خوده من اتفاق افتاده ودیگه شما به بزرگی خودتون بخواطر قلمه بدم ببخشید

مقدمه:

شب آرامی بود                                                                             
 می روم در ایوان، تا بپرسم از خود
زندگی یعنی چه؟
مادرم سینی چایی در دست
گل لبخندی چید، هدیه اش داد به من
خواهرم تکه نانی آورد، آمد آنجا
لب پاشویه نشست
پدرم دفتر شعری آورد، تکيه بر پشتی داد
شعر زیبایی خواند، و مرا برد،  به آرامش زیبای یقین
:با خودم می گفتم
زندگی، راز بزرگی است که در ما جاریست
زندگی فاصله آمدن و رفتن ماست
رود دنیا جاریست
زندگی ، آبتنی کردن در این رود است
وقت رفتن به همان عریانی؛ که به هنگام ورود آمده ایم
دست ما در کف این رود به دنبال چه می گردد؟
!!!هیچ
زندگی، وزن نگاهی است که در خاطره ها می ماند
شاید این حسرت بیهوده که بر دل داری
شعله گرمی امید تو را، خواهد کشت
زندگی درک همین اکنون است
زندگی شوق رسیدن به همان
فردایی است، که نخواهد آمد
تو نه در دیروزی، و نه در فردایی
ظرف امروز، پر از بودن توست
شاید این خنده که امروز، دریغش کردی
آخرین فرصت همراهی با، امید است
زندگی یاد غریبی است که در سینه خاک
به جا می ماند
 زندگی، سبزترین آیه، در اندیشه برگ
زندگی، خاطر دریایی یک قطره، در آرامش رود
زندگی، حس شکوفایی یک مزرعه، در باور بذر
زندگی، باور دریاست در اندیشه ماهی، در تنگ
زندگی، ترجمه روشن خاک است، در آیینه عشق
زندگی، فهم نفهمیدن هاست
زندگی، پنجره ای باز، به دنیای وجود
تا که این پنجره باز است، جهانی با ماست
آسمان، نور، خدا، عشق، سعادت با ماست
فرصت بازی این پنجره را دریابیم
در نبندیم به نور، در نبندیم به آرامش پر مهر نسیم
پرده از ساحت دل برگیریم
رو به این پنجره، با شوق، سلامی بکنیم
زندگی، رسم پذیرایی از تقدیر است
وزن خوشبختی من، وزن رضایتمندی ست
زندگی، شاید شعر پدرم بود که خواند
چای مادر، که مرا گرم نمود
نان خواهر، که به ماهی ها داد
زندگی شاید آن لبخندی ست، که دریغش کردیم
زندگی زمزمه پاک حیات ست، میان دو سکوت
زندگی، خاطره آمدن و رفتن ماست
لحظه آمدن و رفتن ما، تنهایی ست
من دلم می خواهد
قدر این خاطره را دریابیم.
                                 سهراب سپهری                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

• تشکر 13

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
این پست برای همه تاپیک های رمان ارسال میشود !

نویسنده گرامی قبل از شروع نگارش داستان حتما تاپیک های زیر را مطالعه کنید:

حتما و دائما اطلاعیه های بخش کتاب رو مطالعه کنید تا از قوانین و اقدامات بخش مطلع باشید:

برای ایجاد تاپیک نقد، قوانین بخش را مطالعه بفرمایید:

نویسنده عزیز :
در هر قسمت از رمان باید حداقل 20 خط کامل در پست جدید ارسال کنید , در صورت کمتر بودن پست جدیدی که ارسال کردید با قسمت بعدی یا قبلی رمان ادغام میشه !
بین نوشته ها و خط ها به هیچ وجه اینتر نزنید و بین خط ها فاصله ایجاد نکنید ! از بزرگ کردن متن و تغییر فونت خودداری کنید , حداکثر سایز مجاز برای نوشته ها 18 !
از شکلک های گوشی یا هر کیبوردی مثل ( ♣◘♦♠ ) و هرگونه شکلک یا عکس در متن استفاده نکنید که در اخر مجبور بشید کل رمان رو ویرایش کنید و این شکلک هارو حذف کنید ! ( شکلک های عکسی در فایل نهایی نمایش داده نمیشه , شکلک های کیبوردی در همه دستگاه ها پشتیبانی نمیشه و نمایش داده نمیشه ! )
 به غیر از ادامه داستان در تاپیک ,,  ارسال پست هایی مثل  : دیگه ادامه نمیدم , یا بعد امتحان ها میام و ... مجاز نیست  برای صحبت با خواننده حتما باید قسمت جدید رمان رو انتشار بدید و  اول یا آخر پست  با رنگ آبی متن خود را به عنوان گفتار نویسنده ارسال کنید ( حداکثر 2 خط )
توجه داشته باشید برای احترام به مخاطبین رمانتون , متن خودتون رو قبل از ارسال یکبار خودتون بخونید که غلط های املائی و نگارشی وجود نداشته باشه , در انتها رمان شما ویرایش نخواهد شد در صورتی که دارای غلط املائی باشه به همین صورت روی سایت قرار میگیره !

تبلیغ رمان کاربرها تنها در امضا شخصی کاربر مجاز میباشد , ارسال پیغام خصوصی به کاربران , ارسال پست در تاپیک های دیگه و...  یا به هر نحوه تبلیغ رمان ممنوع میباشد !

برای احترام به نویسنده ارسال پست در این تاپیک برای کاربران مقدور نیست و تنها نوشته های نویسنده در این تاپیک تایید میشن
نویسنده عزیز برای دریافت نظرات و نقد درباره رمان خودتون , بعد از ارسال 25 قسمت از رمان خودتون در بخش ( معرفی و نقد کتاب ) یک تاپیک همانند تاپیک رمانتون ایجاد کنید تا کاربران نظرات خودشون رو برای شما ارسال کنن !

شما میتونید بعد از ارسال 25 قسمت , در تاپیک طراحی جلد ( طراحی جلد رمان ) درخواست ارسال کنید تا برای رمان شما گرافیست های انجمن جلد طراحی کنن 

در صورتی که رمان شما تکمیل شده نیاز به ارسال قسمت به قسمت در انجمن نیست و میتونید فایل کامل رو ( در قالب فایل text یا word ) در پیام خصوصی برای مدیر انجمن Amir ارسال کنید تا در سایت قرار داده بشه 

استفاده از مطالب اين سايت به هر نحوی ، تنها با قرار دادن نام و لینک نودهشتیا به صورت مستقیم (http://forum.98ia.co) و اجازه رسمی از  نویسنده انجمن ، مجاز می باشد! 

.::  هرگونه کپی برداری از مطالب , تصاویر و...  طبق قانون جرائم رایانه ای ماده 21  و حقوق حمایت از پدیدآورندگان غیر مجاز بوده و پیگرد قانونی دارد ::. 
این پست برای همه تاپیک های رمان ارسال میشود !

نویسنده گرامی قبل از شروع نگارش داستان حتما تاپیک های زیر را مطالعه کنید:

حتما و دائما اطلاعیه های بخش کتاب رو مطالعه کنید تا از قوانین و اقدامات بخش مطلع باشید:

برای ایجاد تاپیک نقد، قوانین بخش را مطالعه بفرمایید:

نویسنده عزیز :
در هر قسمت از رمان باید حداقل 20 خط کامل در پست جدید ارسال کنید , در صورت کمتر بودن پست جدیدی که ارسال کردید با قسمت بعدی یا قبلی رمان ادغام میشه !
بین نوشته ها و خط ها به هیچ وجه اینتر نزنید و بین خط ها فاصله ایجاد نکنید ! از بزرگ کردن متن و تغییر فونت خودداری کنید , حداکثر سایز مجاز برای نوشته ها 18 !
از شکلک های گوشی یا هر کیبوردی مثل ( ♣◘♦♠ ) و هرگونه شکلک یا عکس در متن استفاده نکنید که در اخر مجبور بشید کل رمان رو ویرایش کنید و این شکلک هارو حذف کنید ! ( شکلک های عکسی در فایل نهایی نمایش داده نمیشه , شکلک های کیبوردی در همه دستگاه ها پشتیبانی نمیشه و نمایش داده نمیشه ! )
 به غیر از ادامه داستان در تاپیک ,,  ارسال پست هایی مثل  : دیگه ادامه نمیدم , یا بعد امتحان ها میام و ... مجاز نیست  برای صحبت با خواننده حتما باید قسمت جدید رمان رو انتشار بدید و  اول یا آخر پست  با رنگ آبی متن خود را به عنوان گفتار نویسنده ارسال کنید ( حداکثر 2 خط )
توجه داشته باشید برای احترام به مخاطبین رمانتون , متن خودتون رو قبل از ارسال یکبار خودتون بخونید که غلط های املائی و نگارشی وجود نداشته باشه , در انتها رمان شما ویرایش نخواهد شد در صورتی که دارای غلط املائی باشه به همین صورت روی سایت قرار میگیره !

تبلیغ رمان کاربرها تنها در امضا شخصی کاربر مجاز میباشد , ارسال پیغام خصوصی به کاربران , ارسال پست در تاپیک های دیگه و...  یا به هر نحوه تبلیغ رمان ممنوع میباشد !

برای احترام به نویسنده ارسال پست در این تاپیک برای کاربران مقدور نیست و تنها نوشته های نویسنده در این تاپیک تایید میشن
نویسنده عزیز برای دریافت نظرات و نقد درباره رمان خودتون , بعد از ارسال 25 قسمت از رمان خودتون در بخش ( معرفی و نقد کتاب ) یک تاپیک همانند تاپیک رمانتون ایجاد کنید تا کاربران نظرات خودشون رو برای شما ارسال کنن !

شما میتونید بعد از ارسال 25 قسمت , در تاپیک طراحی جلد ( طراحی جلد رمان ) درخواست ارسال کنید تا برای رمان شما گرافیست های انجمن جلد طراحی کنن 

در صورتی که رمان شما تکمیل شده نیاز به ارسال قسمت به قسمت در انجمن نیست و میتونید فایل کامل رو ( در قالب فایل text یا word ) در پیام خصوصی برای مدیر انجمن Amir ارسال کنید تا در سایت قرار داده بشه 

استفاده از مطالب اين سايت به هر نحوی ، تنها با قرار دادن نام و لینک نودهشتیا به صورت مستقیم (http://forum.98ia.co) و اجازه رسمی از  نویسنده انجمن ، مجاز می باشد! 

.::  هرگونه کپی برداری از مطالب , تصاویر و...  طبق قانون جرائم رایانه ای ماده 21  و حقوق حمایت از پدیدآورندگان غیر مجاز بوده و پیگرد قانونی دارد ::. 
  • تشکر 2

لینک به ارسال
در 20 ساعت قبل، AYDAJOON گفته است :

نام رمان: زندگی اجق وجق من

نویسنده: AYDAJOON کاربر انجمن

موضوع:طنز-عاشقانه

خلاصه: ماجرای رمان درمورد دختری به اسم رهاست رها یه دختر 15 ساله است که به اجبار خوانوادش مجبور میشه با یکی از افراد فامیلشون ازدواج کنه اما بعد از یک سال ...

سخن نویسنده:  سلام خدمت تمامی دوستان گل وگلاب  زیاد وقتتون رو نمی گیرم ومیرم سره اصل مطلب این اولین رمانمه ولی ماجرای رمان به صورت کامل با جزئیات واقعیه ودر کنار خوده من اتفاق افتاده

مقدمه:

شب آرامی بود                                                                             
 می روم در ایوان، تا بپرسم از خود
زندگی یعنی چه؟
مادرم سینی چایی در دست
گل لبخندی چید، هدیه اش داد به من
خواهرم تکه نانی آورد، آمد آنجا
لب پاشویه نشست
پدرم دفتر شعری آورد، تکيه بر پشتی داد
شعر زیبایی خواند، و مرا برد،  به آرامش زیبای یقین
:با خودم می گفتم
زندگی، راز بزرگی است که در ما جاریست
زندگی فاصله آمدن و رفتن ماست
رود دنیا جاریست
زندگی ، آبتنی کردن در این رود است
وقت رفتن به همان عریانی؛ که به هنگام ورود آمده ایم
دست ما در کف این رود به دنبال چه می گردد؟
!!!هیچ
زندگی، وزن نگاهی است که در خاطره ها می ماند
شاید این حسرت بیهوده که بر دل داری
شعله گرمی امید تو را، خواهد کشت
زندگی درک همین اکنون است
زندگی شوق رسیدن به همان
فردایی است، که نخواهد آمد
تو نه در دیروزی، و نه در فردایی
ظرف امروز، پر از بودن توست
شاید این خنده که امروز، دریغش کردی
آخرین فرصت همراهی با، امید است
زندگی یاد غریبی است که در سینه خاک
به جا می ماند
 زندگی، سبزترین آیه، در اندیشه برگ
زندگی، خاطر دریایی یک قطره، در آرامش رود
زندگی، حس شکوفایی یک مزرعه، در باور بذر
زندگی، باور دریاست در اندیشه ماهی، در تنگ
زندگی، ترجمه روشن خاک است، در آیینه عشق
زندگی، فهم نفهمیدن هاست
زندگی، پنجره ای باز، به دنیای وجود
تا که این پنجره باز است، جهانی با ماست
آسمان، نور، خدا، عشق، سعادت با ماست
فرصت بازی این پنجره را دریابیم
در نبندیم به نور، در نبندیم به آرامش پر مهر نسیم
پرده از ساحت دل برگیریم
رو به این پنجره، با شوق، سلامی بکنیم
زندگی، رسم پذیرایی از تقدیر است
وزن خوشبختی من، وزن رضایتمندی ست
زندگی، شاید شعر پدرم بود که خواند
چای مادر، که مرا گرم نمود
نان خواهر، که به ماهی ها داد
زندگی شاید آن لبخندی ست، که دریغش کردیم
زندگی زمزمه پاک حیات ست، میان دو سکوت
زندگی، خاطره آمدن و رفتن ماست
لحظه آمدن و رفتن ما، تنهایی ست
من دلم می خواهد
قدر این خاطره را دریابیم.
                                 سهراب سپهری                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

• تشکر 8

لینک به ارسال

رها:یا امام زاده حشمت                                                                                                                                  -

+مهرسا:میکشمت زنده زنده کبابت می کنم                                                                                                           

-رها:چرا منو بکشی منکه ادم خوبیم منکه تورو دوست دارم                                                                                         

+مهرسا :جرا زدی مانتو. نازنینمو تیکه تیکه کردی بعد میگی چرا من اون مانتو رو خیلی دوست داشتم                     

-رها :اوه با با فقد یه مانتو بود دیگه چرا الکی جوش میاری  (رها درحال فرار این حرف هارو میزنه)                +مهرسا:واسه تو فقد یه مانتو بود اماواسه من یه چیز دیگه بود من این مانتو رو خیلی دوست داشتم                                                     - رها:همینطور که وارد اتاقم میشدمو داشتم درو قفل میکردم                                                                                      

-گفتم:اخه بد بخت فردا طرحی نداشته باشیم که به خانم گودرزی نشون بدیم می خوای چیکار کنی                                                  +مهرسا:من یه طرح پیدا کرده بودم اورده بودم بهت نشون بدم اومدم دیدم چه بلایی سر مانتوم اوروردی حالم بدشد حالا بایا در باز کن                     

-رها:باز نمی کنم اگه باز کنم میکشیم و زنده زنده کبابم می کنی والا(اه سلام شماهم اینجایید بااینکه یه خورده دیر اومدین اما بازم به زندگی اجق ووجق من خوش اومدین حالا میگید چرا اجق وجق نگاه کنید)

+مهرسا:میگم بیا درو بازکن تا خودم نیومدم داخل خفت کنم اگه درو بازکنی فقد از پنکه اتاقت دارت    میزنم دیگه نه میکشمت نه زنده زنده کبابت می کنم                                                                                                                                     

-بشین تا درو بازکنم ( راستی خودم رو معرفی نکردم بنده رها هستم رها ایزدی متولد82 یعنی 14 سالمه والبته بزارید قیافم رو هم براتون شرح بدم :موهایی مشکی پوستی گندمی چشمایی سبز قدی متوسط و هیکلی رو فرم البته گونه هایی هم فو قوالعاده خوشگل وبزرگ)                                                                                                                                                      

+مهرسا:میگم بیا درو باز کن رها                                                 

_رها درزم اون چلغوزیم که داره پشت در هوار می کشه دختر خاله بنده مهرسا لطفی هستش البته بهتر بگم قل بنده که یک سال ازم کوچیک تره منو مهرسا از لحاظ قیافه باهم مو نمی زنیم کاملا شبیه همیم وتنها وجه تفاوت مااینه که قده مهرسا 3 سانت از من بلند تره یه خورده هیکلی تر از منه و پوستی روشن تر از من داره که البته بیشتر اوقات تفاوت های ما به چشم نمیاد ومارو باهم اشتباه می گیرند که این اشتباه گاهی به درد بخوره گاهی هم دردسر اخه هردوی ما دردسر سازیم الته مهرسا یه دختر باهوشه ودرس نخون یکی شبیح به من تازه مشکل اینجاست اخلاقامون شبیح همه ولی مهرسا یه سال جهشی خونه وخودش رو به من رسونده                                                                                                                                                        

توچجوری اومدی داخل    مهرسا کلیدا رو جلوم گرفت وگفت : کلیدای زاپاس اتاقت وهجوم اورد سمت من وشروع کرد قلقک دادن من یه دفعه مامان اومد داخل اتاق وگفت: اهرها چیکار مهرسا داری کشتیش دختر خواهرم رو  بعد میگم زندگی من اجق وجقه شمام میگید نه والا                                                                                                                                                                    

• تشکر 9

لینک به ارسال

همین که مامانم از اون جا دور شد مهرسا از رو من بلند شد وپقی زد زیر خنده وگفت:                                                                                                                                                      +مهرسا: اخ که حال می کنم با این خاله جون عشق منه                                                                                                                                                                                      _رها :نخند بسته دندونات می ریزه بعدش سرما می خورند بعد از اونم مگس میره تو دهنت    والا مامانای مردم همه از دختراشون طرفداری می کنند مامان ما به جای این که از من طرفداری کنه از دختر خواهرش طرفداری می کنه من چقدر گناه دارم خدا (میگم گاهی اوقات این دوقلو بودن دردسر داره اینم یه مورد از اون دردسراش)                                                                                                +مهرسا:دیگه دیگه بایدم اینطوری باشه مگه ما خودمون مثله دخترخاله های عادی هستیم که مامانامون هم عادی باشند                                                                                                     _رها:اینو قبول دارم حالا دیگه اشتی بابا بخدا گفتم مدش رفته دیگه نمی پوشیش                                                                                                                                                         +مهرسا:اره دیگه نمی پوشیدمش اما دوستش داشتم خیلی خیلی دوستش داشتم که حتی خاله سکینه التماس کرد من بهش ندادم                                                                                       _حالا دیگه اشتی                                                                                                                                                                                                                                         +اشتی (اشتی کردن ما جوری که بعد گفتن اشتی اول مشتامونو بهم می کوبیم بعد بعد مشتامون رو باز می کنیم وکف دستمون رو بهم می کوبیم بعدش سرمون رو بهم می کوبیم بع د می گیم اشتی   خب خب مسخره نکنید می گم ما عجیب غریبیم اینم یه موردش دیگه ) حالا می گم رها امتحان  ریاضی رو خوندی هردو همزمان باهم دیگه گفتیم نه                                                                       _حالا چیکار کنیم                                                                                                                                                                                                                                        +کار همیشه گی چیکار میکنیم     (یه دفعه کف دستمونو بهم زدیم وهمزمان باهم گفتیم تقلب)خب حالا وسایل مورد نیاز چی داری بریز وسط منم این حدسو می زدم وسایل مورد نیاز رو اوردم خب حالا بریم برای شرح وسایل :دوعدد ماشین حساب گونیا ونقاله انواع خودکار ها چند نوع گیره مو لباس های فرم مدرسه  کاغذ باطله دیگه همینا دیگه بیشتر نیاز نداریم شروع کردیم باز کردن ما شین  حسابا  وتویدکمه های ماشین حسا ب چند تا از فرمول هارو قرار دادیم بعد از اون رفتیم سراغ گونیا ونقاله بعد از چسباندن تقلبی به پسشتشون رفتی سراغ گیره های مو وگوشواره هایی که قرار بود تود گوش کنیم توی اون هم تقلبی جاسازی کردیم                                                                                                                                                                                          

• تشکر 8

لینک به ارسال

مخفی کننده

.بنویس+مهرسا:بیا اینم جوابا سریع باش من که نوشتم توهم

_رها :یا امام زاده ارسلان

+معلم ریاضی:مهرسا لطفی رها ایزدی بلند شید ببینم

+مهرسا|خ-خ-ان-م-م(بچم از ترس لکنت گرفته زبونش قفل کرده) چ-چ-چ-ی-ی-ی شد

رها:خ-خ-ا- ن -م-م چ-چ-چ-را بلند ش-ش-یم

معلم ریاضی:بیاید اینجا وسایلتون روهم بردارید بیارید اینجا

رها:هردومون باترس وسایلمون رو برداشتیم وجلو رفتیم خدارو شکر جوری جاساز کرده بودیم که تو وسایلمون نتونست چیزی پیدا کنه ولی از هم جدا مون کرد

مهرسا:ولی خب ما فکر اینجاشم کرده بودیم و .............

باهم هرکی جدا گانه واسه خودش جاسازی کرده بود

(بعداز امتحان )

مهرسا:اخیش اینم امتحان ریاضی وزنگاخر

رها:دیگه تموم شد

+مهرسا:بریم برای تعطیلات عید خوش گذرونی مهرسا:رها پشت سرتو نگاه نکن و فقد راه بیوفت

-رها:بازم مسعود؟

+مهرسا:اره خودشه راه بیوفت

_رها:وایسا ببینم دوباره اومده اینجا چیکار داره مردیکه بیشعور 

+مهرسا:میگم راه بیوفت خاله فاطمه با عمو علی عصبانی میشن؟

_رها:خودشون این بلا رو سرم اوردن که الان باید اینو تحمل کنم هرچی دلشون می خواد بگن زندگیمو به گند کشیدن تو سن 14 سالگی یه زنه مطلقه کردنم که به زور مدرسه قبولم کنه کمه می خوام عصبانی بشن  بدرک

+مهرسا:رها تورو خدا بسته اخه چقدر خودتو عذاب می دی یک ماه یه جانشستن به دیوار ذل زدن با سرم گیر بودن کمته

مسعود:به خانما الان کدومتون رهایید هاااااااااا به هر حال فرقی نمی کنه  کدومتون رها باشد 

+مهرسا:برو گورت رو گم کن تو دیگه هیچ نسبتی با رها نداری اون دیگه زنه تونیست 

• تشکر 7

لینک به ارسال

مسعود:اها پس تو رهایی خوب گوش کنید با دوتاتونم زندگی رو براتون به گند می کشم

مهرسا:هیچ غلتی نمی تونی بکنی حالا هم برو تا مردمو خبر نکردم

رها :مسعود برداشت و رفت واقعا حالم دیگه بد شده ود خسته شده بود دیگه توان این چیزا رو نداشتم 

مهرسا:حالت خوبه

رها:اره خوبم

مهرسا:اینو ول کن بریم تعطیلات بچسبیم اخ که چند ماه واسه خواب تا ساعت یک بعدظهر تنگ شده

رها:میگم شما امسال واسه عید چه برنامه ایی داری

مهرسا:مثل هر سال دیگه ایشالا شمال عشق وحال

رها:جانم خونه خاله زهرا دیگه خودمون تنها مامان بابا هم دیگه بابای

مهرسا:دقیقا عشق حال مامانینا هم نیستن که سرمون غر بزنن هی این کارو بکن هی اون کارو بکن 

رها:با اذیت ازار های میلاد خان اخ چه حال میده  حالا واسه کی بیلیت گرفتن

مهرسا:واسه صبح عید با پرواز 

رهاومهرسا همزمان:جونم

رها:از مهرسا خداحافظی کردم به سمت خونه حرکت کردم توراه به یه گروه زن برخورد کردم که داشتن پچ پچ می کردند همین که من از اونجارد شدم ساکت شدند صدایه یکی شون رو شنید که می گفت

زن:(ای همو زنکوان)(زبان محلی بوشهری)این همون زن ست

زن1:(ها خوشن فک کنم)اره فکر کنم خودشه

زن3:والا مال اینا که معلوم نی دوتا ددیا کپ هم زادند)والامشخص نیست که کدوم به کدومه دوتا خواهرا بچه هاشون شبیه همه

زن4:ها دده اینا همه چیشو عجیبن نه فقد بچیلشون)اره خواهر اینا همه چیشون عجیبه نه فقد بچه هاشون

رها:دیگه به حرفاشون گوش نکردمواقعا که از دست این زنا کاری بجز غیبت ندارند

مهرسا

همین که رسیدم خونه دره خونه رو باز کردم پریدم داخل وطبق عادت هر روز یه سلام بلند ی دادم:سلام بر اهالی منزل مامان مامان راضیه مامان نهارو بکشکه دارم ضعف می کنم

مامان مهرسا:علیک سلام بچه از راه برس بعد اظهار گرسنگی بکن 

مهرسا:باشه چشم ایشالا دفعه بعد

مامان مهرسا:اخه توکی بزرگ می شی بچه جون مثل اینکه چهارده سالته

مهرسا:نه مامان جان من سیزده سالمه رها چهارده سالشه

مامان مهرسا
ویرایش شده در توسط AYDAJOON
  • تشکر 7

لینک به ارسال

حالا چه فرقی می کنه

_مهرسا:خیلیم فرق میکنه دیگه به غر غرای مامان گوش نکردم سریع پریدم تو اتاقم اخ که چقدر من عاشق این اتاق بهم ریختم سریع لباسم رو عوض کردم ورفتم پشت میز نهار خوری گفتم:مامان من گشنمه سریع باش دیگه

مامان :چته نو دختـــرمگه از قهطی بر گشتی کسی ندونه میگه تو این خونه بهت غذا نمی دن

_مهرسا:اینا رو ول کن مهدی کی بر می گرده

مامان:حول هوش ساعت یک حالا چیکارش داری 

_مهرسا:هیچی امروز قراره بعد ازظهر منو رهارو برسونه خونه بچه ها می خوایم بریم خداحافظی اخه فردا قراره بریم 

+مامان :بفرما اینم نهار شما مارو خفه کردی

_مهرسا:جـــونــــم خورشت سبزی سریع از تودیس شیش تا کفگیر برنج تو بشقابم خالی کردم از تو خورشت خوری هم کلی خورشت برداشتم

مامان:یواش تر بخور چه خبرته نه انگار واقعا از قحطی اومدی 

مهرسا:مامان جان تورو خدا گیر نده 

مامان:خیلی خوب من امروز با خالت داریم میریم جایی خونه رو به گند نکشی یا با مهدی هم کل کل نمی کنی باشه 

مهرسا:سکوت

مامان:باشه

مهرسا:سعی خودمو می کنم 

مامان:از دست تو من دیگه دارم میرم خداحافظ

مهرسا:خداحافظ همین که مامان رفت یه جیــــغ بلند کشیدم عاشق تنهایی بودم لبتاپ رو برداشتم اهنگ حامد همایون رو که تازهدانلود کرده بودم رو پلی کردمشروع کردم باهاش قر دادن

(آهنگ حامد همایون الکل نگاه)

سکوت میکنم که این سکوت منطقی تره که الکل نگاه تو یواش داره میپره

نه مست میکنی منو نه درک میکنم تو رو نه من کنار تو گُمم از کنار من برو

نه من کنار تو گُمم از کنار من برو

همیشه بی اثر ترین تلاش من گلایه شد

دلم گرفته بود و این کلام ها کنایه شد

همیشه عاقبت خودم شکستم و فنا شدم

خراب و مست و بی رمق وَبال کوچه ها شدم

من از نبود تو پُر و به این کلافه گی دچار

مترسک رها شده میون چوبه های دار

نگاه بی تفاوتت به حجم سرد چشم من

جنون مشت و آیینه قبول میکنم بزن

قبول میکنم بزن

قبول میکنم بزن

سکوت میکنم که این سکوت منطقی تره

در هم اکنون، AYDAJOON گفته است :

(آهنگ حامد همایون الکل نگاه)

سکوت میکنم که این سکوت منطقی تره که الکل نگاه تو یواش داره میپره

نه مست میکنی منو نه درک میکنم تو رو نه من کنار تو گُمم از کنار من برو

نه من کنار تو گُمم از کنار من برو

من از نبود تو پُر و به این کلافه گی دچار

مترسک رها شده میون چوبه های دار

نگاه بی تفاوتت به حجم سرد چشم من

جنون مشت و آیینه قبول میکنم بزن

قبول میکنم بزن

قبول میکنم بزن

سکوت میکنم که این سکوت منطقی تره

جهت اطلاع اگه لینک اهنگای موجود در رمان رو خواستین بهم بگین

• تشکر 6

لینک به ارسال

مهرسا:اخیش خیلی حال داد ولی هنوز تخلیه نشده بودم بخاطرمین اهنگ بعدی روهم پلی کردم

بابام میگفت حواست باشه درد عاشقی نداره درمون

آخ دلم واخ دلم

روزی که دلتو بدی میشه عین بابات عمری پشیمون

آخ دلم واخ دلم

امشب عجیب مستم من

از تنهایی خستم من

جونمو بخوای میدم من

قربونتم میرم من

آره مستم که مستم آره

ببین چشم خمارت چه کاری داده دستم

آره مستم که مستم آره

چقدر چشمات قشنگه

خماره مشکی رنگه

دلت هم رنگ جشمات

بگو با من همرنگه

بابا من بد کاری کردم

به حرفات گوش نکردم

حالا که عاشق شدم من

چیه درمون دردم

(بابام می گفت از افشین)

_مهدی:بخدا من موندم تو توی بدنت استخون داری یا نه اخه چه جور تمام بدنت رو باهم تکون میدی

مهرسا:سلام علیکم حالم خوبه خداروشکر همه چی خوبه ممنون

_مهدی خیلی خب بابا سلام

+مهرسا:مهدی داداش بزرگمه شیش سال از من بزرگتره یعنی 20 سالشه معماری می خونه امسال سال دومشه دوساله دیگه لیسانسش رو میگیره 

_مهدی:هوی کجا رفتی یهو تو هپروتی 

+مهرسا:چیه چی میخوای

_مهدی: امروز میرین دیگه 

+مهرسا:اره میریم

_مهدی :ساعت چند

+مهرسا:حول هوش چهاروپنج

_مهدی:پس من برم یخورده بخوابم 

+مهرسا:برو
  • تشکر 4

لینک به ارسال

_مهرسا:تا ساعت 4/30خودمو با موبایلم تلگرام اینستا سرگرم کردم مهدی بسش بود دیگه رفتم سراغش با هزار بدبختی بیدارش کردم باید به رها هم زنگ می زدم که دیگه اماده بشه 

_رها:بنال حوصلتو ندارم سریع باش

+مهرسا:این چه طرز صحبت کردنه خجالت بکش 

_رها:عزیزم من بلد نیستم تو بکشش من رنگش می کنم

+مهرسا:واقعا ولی من دیدم خوب می کشیا من اصن نقاشی خوب نیست عزیزم تو بکشش من رنگش می کنم بهتره

_رها:ولی من یادم نمیاد که تابه حال خجالت رو کشیده باشم 

+مهرسا:از بس پرویی اینارو ول کن سریع اماده باش 20دقیقه دیگه دره خونتونیم بچه منتظرن

_رها:باشه خداحافظ

+مهرسا:خداحافظ

_مهدی:مهرسا سریع باش اماده شو من حوصله معطلی ندارما

+مهرسا:خیلی خب بابا الان اماده می شم سریع ازبین لباسام یه مانتو کتی کرم تا رو زانوم پیدا کردم پوشیدم یه شلوار کتون مشکی هم پوشیدم یه رویزی که رنگ کرم بود ولی حاشیه هاش مشکی بود هم پوشیدم کیف مشکیم روهم برداشتم لاک کرمم رو هم زدم رفتم سره میز توالت یه کم پنکک زدم یه رژ  کالباسی هم زدم با یه ریمل صدای بوق ماشین میومدسریع از اتاقم رفتم بیرون از تو جا کفشی کفش پاشنه 5 سانتی که مشکی بود سمت راستش هم یه گل کرم رنگ بود در اوردم اومدم بیرون 

مهدی:خدارو شکر گفتم من حوصله منتظر شدن ندارم 

+مهرسا:چه خبرته بابا کوچه رو رو سرت گذاشتی سریع پریدم تو ماشین درو از عمد محکم بستم

_مهدی:چه خبرته سر اوردی دره ماشینه نازنینم رو شکستی مهرسا

+مهرسا:بله چیه 

_چه خبرته مگه می خوای بری عروسی انقدر ملوند به صورتت

+مهرسا:مهدی تورو خدا گیر نده

_مهدی :یعنی چی که گیر ندم اخه این چه وضعشه

+مهرسا:جوری حرف می زنی حالا چه قدر ارایش کردم بابا 

_مهدی:اخه عزیزه من تو خودت خوشگلی به این ابرنگا نیاز نداری که

+مهرسا:حالا امروز رو بیخیال شو 

_مهدی از دست تو 

رها

بعد از این که مهرسا زنگ زد رفتم سره کمدم یه مانتو مشکی رنگ تنم کردم بایه شلوار برف بادی سفید از تو کمدم در اوردم پوشیدم بایه شال سفید ستم رو کامل کردم رفتم سراغ ارایش یه کم کرم پودر زدم یه رژ گلبهی روشن هم زدم یه خط چشم دخترونه هم پشت چشمم کشیدم بایه ریمل از بین کیفام یه کیف مشکی وسفید برداشتم صدای تلفنم می یومد رفتم برش داشتم مهرسا بود

_رها:بنال سریع تند 

+مهرسا:درد بیا پایین منتظرتیم دمه در 

_رها:اومدم تلفنو قطع کردم رفتم از تو جا کفشییه کفش ورنی که یخورده پاشنه داشت رو که روش طرح بارنگ سفید داشت برداشتم پوشیدم اومدم بیرون دره ماشین رو باز کردم سلام کردم +مهرسا:سلام

_مهدی:سلام (با اخم)توکه وضعت بدتر اخه این ابرنگا چیه رو صورتاتون می کشین 

+رها:مهدی تورو خدا گیرنده دادش جون

_مهدی :از دست شما

+مهرسا:خب گیر الکی میدی دیگه

_رها:راست می گه دیگه

+مهدی:من واسه خودتون میگم
  • تشکر 4

لینک به ارسال

_رها:دیگه مهدی چیزی نگفت و مارو رسوند پاتوق همیشگی با بچه ها از ماشین پیاده شدم مهرسا هنوز پیاده نشده بود باز داشت با مهدی کل کل می کرد صداش زدم

مهرسا مهرسا بیا دیگه چه خبرته دخترا پوست کلمون رو می کنند مهرسا باشه ای گفت و از ماشین پیاده شد باهم وارد کافی شاپ همیشگی شدیم  همین که وارد شدیم بچه هارو که سره میز همیشگی نشسته بودند رو دیدیم دستی برامون تکون دادند رفتیم سمتشون سلام بلندی با مهرسا کردیم

زهره:سلام چه عجب اومدین(زهره یه دختره چشم ابی با موهایی قهوایی روشن ازدواج کرده بود با مردی به اسم صادق یه پسرم داشت به اسم محمد مهدی البته همسرش اهله مشهد بود سنش یه خورده از ما بیشتر بود البته زود و با سنه کم ازدواج کرده بود اما دختر خیلی خوبی بود)

+حدیث:سلام گفتیم دیگه نمیاین چه خبرتون شد شما(حدیث یه دختر چشم ابرو مشکی بود با پوستی روشن و صد البته شیطون همسن خودمون بود) 

_حسنا:علیک سلام دیگه نمیومدین (حسنایه دختر با موهایی شکلاتی پوستی روشن چشمی آبی البته قدش از همه ی ما بلند تر بود)

+پریسا :سلام علیکم این چه وقته اومدنه(پریسا یه دختر با چشمایی ابی موهایی مشکی پوست سبزه روشن وصد البته خواهر دو قلوی حسنا تنها وجه شباهتشون رنگ چشماشون بود )

_فائزه :سلام درد چرا انقدر مارو منتظر گزاشتین(فائزه یه دختر چشم قهوایی با موهایی هم رنگ چشماش قدی متوسط و پوستی سبزه روشن)

فاطمه :بگیرید بشینید تا فکتون رو نریختم تو دهنتون (فاطمه همسنه زهره بود ولی الان فقد نامزد بود و قیافه ایی کاملا جنوبی بر عکس همه ی ما قدی بلند وهیکلی چهار شونه پوستی سبزه وتیره چشم وابرو مشکی ومهم تر از همه لهجه ایی غلیز تر از همه ی ما داشت)

+مهرسا:این چه طرزه صحبت با دوتا خانومه متشخصه واقعا که

_رها:ادبتون کجا رفته شما مثلا ما دوتا رئیستونیما

+زهره:جمع کن این ادا هارو باو رئیس کیلو چند ه_فائزه:شما خره ماهم نیستین

+همه شون باهم :راست میگه 

_مهرسا:زهره جان عزیزم صادق جان بفهمن که شما دوباره مثل لاتا صحبت کردی خیلی خوشحال می شن

+رها:فائزه خانوم داداش علی تون بفهمن که دوباره از واژخر استفاده کردی بیشتر از صادق خوشحال می شه

_رها:دیگه دختر ا چیزی بلغور نکردن باهم از کافی شاپ خارج شدیم قبلا مهرسابه مهدی تلفن زده بود بخاطر همین مهدی دمه در بود سریع برای بچه ها دستی تکون دادیم و خداحا فظی کردیم و سوار   كلاس اس کوپه مرسدس بنز  مهدی شدیم کادوی تولد 18 سالگیش بود خیلی دوستش داشت به طرزی که نمی زاشت منو مهرسا حنی بهش  نزدیک بشیم 

+مهدی:خب کجا بریم مامانینا خونه نیستن  هنوز بر نگشتن 

_رها:بریم شهر بازی مهرسا هم دستش رو به هم کوبید وگفت راست می گه بریم شهر بازی مهدی هم سرش رو تکون داد وراهی شهر بازی شد بعد از ریع ساعت بعدشهر بازی رسیدیم
  • تشکر 3

لینک به ارسال

_مهرسا:زود تند سریع بپر هرچی بلیطه جمع کن بیار که دارم رودستت می افتم

+مهدی:چه خبرته الان میرم دیگه

_رها:اخه تو خیلی ریلکسی ما الان گفتیم 1ساعت بعد میای 

+مهدی:خیلی خب بابا من رفتم شماهم برید روی یه نیمکت بشینید تا بیام

_مهرسا ورها:سریع

+رها:بعد از رفتم مهدی منو مهرسا رفتیم رویه یه نیمکت نزدیک بلیط فروشی نشستیم صف بلیط فروشی خیلی طولانی بود بدبخت مهدی داشت خفه میشد وبلاخره بعداز یه نیم ساعتی مهدی اومد 

_مهدی:خب اول کدوم بریم ؟

+مهرسا:ترن

_رها:موافقم

+مهدی:خب پس بریم

.............................................................................................................................................................................................................................

_مهرسا:سرم داره گیج میره 

+مهدی:بایدم سرت گیج بره مردم میان تویه سال نصف دستگاهایی که تو رفتی روهم نمیرن 

_رها:حالا ول کنید دیگه الان حالش بهتر میشه  من گشنمه

+مهرسا:منم

_مهدی:مهرسا احیانن نو الان سرت گیج نمی رفت

+مهرسا:خب چرا اسم غذا اومد سرگیجم خوب شد

_مهدی:بس که شکمویی

+مهرسا:شنیدما

_مهدی:خب منم گفتم بشنویی دیگه 

+رها:آها احیانن توهم از جونت سیر شدی دیگه 

_مهرسا:ولی اینبا می بخشمت بخواطر اینکه دادش خوبی بودی اوردیم شهر بازی
  • تشکر 3

لینک به ارسال

+مهدی:بابا توچقدر پرویی 

_مهرسا:به دادش خول چلم رفتم دیگه                                                                                                                                                   +مهدی:من هرچی بگم از زبون شمادوتا کم میارم اما به هر حال یه خبر خوش دارم براتون _رها:چه خبری+مهرسا:سریع باش من دارم از فوضولی میمیرم_مهدی:نمیگم توخماریش بمونید

+مهرسا:می گی یا موهاتو دونه دونه بکنم                                                                                                                                                                                                       

_رها:یا بزنم زیر چشمت یه بادمجون خوشگل بکارم

+مهدی:بابا من تسلیم فردا که میرید شمال منم هستم

_مهرسا:ایول

+رها:جــــــــون

_مهدی:حالا راستشو بگید امسال واسه میلاد بدبخت چه برنامه ایی ریختید

+رها:مهرسا کل نقشه هامون رو برای مهدی توضیح دادداشتم ازگشنگی میمرد

بچه ها من گشنمه

_مهرسا:آی گفتی از بس توضیح دادم دیگه دهنمم کف کرد

+مهدی:نه انگار نمیشه زیرش زد بلند شید بریم یه چیزی بزنیم به رگ

_رها:با مهدی وارد فست فودی شهر بازی شدیم 

+مهدی:خب چی می خورید؟

_مهرسا:پیتزا مخلوط باتمام مخلفات البته باپنیر اضافه

+رها:منم پیتزا مخصوص می خوام با تمام مخلفاط

_مهدی:خودمم که مخلوط می خورم پس شما بشینید تا من برم سفارش بدم +مهرسا:(Go to the abandoned hunger John)برو که مردم گشنگی دادش جان

_رها:(I am very Gshnmh)منم خیلی گشنمه

+مهدی:(Okay sisters went)باشه خواهرانم رفتم

• تشکر 3

لینک به ارسال

_رها:بعد از رفتن مهدی بامهرسا کلی تو سرو کله هم زدیم تا بلاخره پیتزا بعد از 15 دقیقه رسید

+مهدی:خب خب بفرمایید اینم سفارشاتون مادمازلا

_مهرسا:درود بر داش مهدی خودمون 

+مهدی:این چه زری یست خواهرم ما نکرشماییم باو

_رها:اوهاوه بستونه این لات بازیا باو  اگه خاله راضیه بفهمه هنوز این طوری حرف می زنید کلتون رو از تنتون جدا می کنه می زاره کفه دستون

+مهدی:خب فعلا که اینجا نیست واگه بفهمه ....

_مهرسا:مافقداز چشمه یه نفر میبینیمو...

+مهدی:خوب بلدیم چطوری سره اونم  از تنش جدا کنیم بزاریم کفه دستش مگه نه

_مهرسا:خب معلومه که می تونیم

+رها:بسه بسه باو من فقد گفتم اگه بفهمه نگفتم میرم می گم که

_مهدی:ماهم نگفتیم که تو میری می گی 

+مهرسا:می گم نمیاید بریم خونه برقه سرمون فردا ساعت 6 صبح پرواز داریم 

_مهدی:راست می گه من روزای عادی که ساعت 10 شب می خوابم مامان و بابا باهزار بدبختی ساعت 8 صبح بزور بیدارم می کنن 

+مهرسا:حالا مهدی هیچ من که ساعت 9 می خوابم ساعت 7 بزور بیدارم می کنند

_رها:بعد از این حرفا مهدی رفت پول پیتزا هارو حساب حساب کرد رفتیم سوار ماشین شدیم  مهدی منو رسوند خونه و رفت همین که رسیدم خونه طبق اعادت مشترک منو مهرسا ومهدی سلام بلند بالایی کردم وارد خونه شدم :سلام بر اهالیی خونه :چقدرم این اهالیی خونه منو دوست دارند همین که سلام کردم دمپایی راحتی های مامانم رو که به سمتم می اومد  دیدم که محکم به دماغم خورد اخ مماغم 

+مامان:بچه تویاد نگرفتی درست سلام کنی ترسوندیم

_رها:مامان زدی دماغمو شکستی الهی قربونم بری

+مامان:رهـــــــــــــــا میکشمت چندبارم از این جمله قربونم بری استفاده نکن 

_رها:ببخشید بابا من شکر خوردم با یمن عسل روشفقد اون لنگه دمپایت رو ننداز سمت 

+بابا:چه خبرتونه مادرو دختر با تو سرو کله هم می کوبید

_رها:بابا به دادم برس زنت مب خواد منو بکشه

+بابا:باز چیکار کردی نفله که می خواد بکشتت؟

• تشکر 2

لینک به ارسال

+رها :سریع دویدم پشت بابام سنگر گرفتم که یه دفعه مامان رو دیدم که داره اماده نشونه گیری میشه بخواطر همین سریع دویدم به سمت اتقم برای اطمینان در رو قفل کردم

روی تختم ولو شدم هدفونم رو برداشتم گذاشتم تو گوشم اهنگ بی تاب پازل باند رو پلی کردم 

آهنگ بی تاب پازل باند و حمید هیراد

مزن دست به این مست , مزن دست به این مست , مزن دست به این مست
به هر طرف که رو کنم عشقه تو آید نظرم من از تمامه عاشقان ببین که مبتلا ترم

بی تاب میچرخیدم دور و بر تو بی تاب میرقصیدم اطرافو بر تو

بخته منه مست زد به دلم دست , دست به این مست مزن چون شکنندست
دست به این مست مزن چون شکنندست

بخت منه مست زد به دلم دست , دست به این مست مزن چون شکنندست

تکست آهنگ بی تاب پازل باند و حمید هیراد

گیسو افشان کرد و منو پریشان کرد و گیسو افشان کرد و منو پریشان کرد و
گیسو افشان کرد و منو پریشان کرد و سلسله ی قامت او قافله ویران کرد و
گیسو افشان کرد و منو پریشان کرد و سلسله ی قامت او قافله ویران کرد و

بخته منه مست زد به دلم دست , دست به این مست مزن چون شکنندست

بخت منه مست زد به دلم دست , دست به این مست مزن چون شکنندست

اخیش یخورده شاد شدیم نگاهی به ساعت انداختم 10/30رو نشون می داد ومن اصن خوابم نمی اومد بخواطر همین شروع کردم به خوندن رمانی که تازه دانلود کرده بودمن می دونم چقدر گذشت که چشمام کم کم گرم شد و خوابم برد 

_مامان:بیدارشو دیگه رها رها

+رها:همین که چشمام رو باز کردم به مامانم برخوردم ماشالا مثل عزراییل با جارو بالا سرم وایستاده بود کلا خوانوادم به من ارادت دارند

_مامان:بیدار میشی یا باهمین جارو بزنمت 
+رها:با این که هنوز خوابم می اومد اما با فکر به شمال با هزار بدبختی از تخت خواب گرم نرمم دل کندم
  • تشکر 3

لینک به ارسال

بعد از این که یه دوش 15 دقیقه ای گرفتم اومدم بیرون تلفنم داشت زنگ می خورد  مهرسا بود

_رها:الو بنال

+مهرسا:باز تو بی ادب شدی زنگیدم خواب نمونی که انگار زودتر از منم بیدار شدی

_رها:بای

+مهرسا:خداحافظ

بعد از این که موبایلم رو قطع کردم به سمت دره کمدم رفتم خب چی بپوشم اها مانتو گلبهی که حالت کت مانند داشت پایینش بارنگ سفید یه گل ناز کار شده بود از پشت یه کمربند سفید می خورد رو بیرون اوردم با شلوار کتون سفیدم بعداز پوشیدن لباسام رفتم پشت میز لوازم ارایشیم حوصله ارایش خاصی نداشتم فقد یه رژگلبهی زدم بایه ضد افتاب از تو کمد یه روسری سفید با گلای به رنگ گلبهی برداتم لاک گلبهیم رو هم زدم از تو جا کفشی کفشای ورنی سفید گلبهیم رو هم در اوردم یه دونم کیف ستش خب همچی خوب بود چمدونم رو برداشتم از اتاق اومدم بیرون تا چشم به راه پله افتاد اخمام توهم رفت من الان کجا می تونم این چمدون سنگین رو از این همه راه پله پایین ببرم

بابا جون بابایی 

+بابا:چیه

_رها:بابا بیا این چمدون رو بیار پایین خیلی سنگینه نمی تونم بیارمش پایین 

+بابا:باشه تو برو پایین صبحونه بخور من میارمش پایین 

_رها:سریع از راه پله ها سر خوردم کنار پای بابا پایین اومدم گ.نه اش رو بوسیدم

+بابا:دختر جون این چه کاریه می کنی نمی گی می افتی پایین دست و پات میشکنه

_رها:حالا که نشکسته

+بابا:ازدست تو 

_رها:وترد اشپزخونه شدم مامان سفره صبحونه رو پهن کره بود به به ببین چیکار کرده ایم مامی جون 

+مامان:سلامت کجارفته دختر جون

_رها:اخ ببخشید یادم رفت اخه سفره صبحونتون مرضیه جون حواس واسه ادم نمی زاره که 

+مامان:کمتر زبون بریز بشین بخور تا از پرواز جا نمونی 

_رها:باشه

• تشکر 3

لینک به ارسال

بعد از این که صبحونه ام رو خوردم تشکری کردم به سمت مو بایلم رفتم شماره مهدی رو گرفتم 

_مهدی:بگو 

+رها:کی میرسید دره خونه ما 

_مهدی الانه که برسیم تو اماده باش 

+باشه

_مهدی:خداحافظ

+رها:خداحافظ

بعد از قطع کردن گوشی رفتم سراغ چمدونم برش داشتم دوباره یادم اومد که دارم میرم واسه17روز عشق حال یه لبخند تا بنا گوش رو لبم نشست 

+راحله(خواهر کوچیک رها)::چته چرا اون دهنت تا کنار گوشت بازه خواهری

_رها:دارم به این 17روز که از دست تو راحت میشم فکر می کنم اخ که چقدر خوش بگذره

+راحله:معلومه خوش می گذره مگه کم میلاد رو اذیت می کنید الان اون منصوره و ملیحه هم کمکتون میشن میلاد رو اسی می کنید اخ کهمیلاد داره از همین الان که نیومدید می زنه تو سره خودش میگرده

_رها:پس چی ما اینیم خواهری

+راحله:اون که بله

_رها:راحله 4سال از من کوچیکتر بود ولی همه میگفتن که خیلی خانومانه تر از منو مهرسا رفتار میکنه 

+مامان:رها.رها بیا برو مادر دمه در منتظرتن 

_رها:دسته چمدونم رو دنبال خودم کشیدم در خونه رو باز کردم رفتم پایین دره حیاط منتظر خانواده شدم تا بیان برای خداحافظی

...................................................................................................................................................................................................................................._مامان:دیگه سفارش نکنم مراقب خودتم باشخداحافظ گلم

بلاخره مامان جون رظایت دادن من از بغلش بیرون اومدمبرای همه دست تکون دادم سوار تاکسی شدم 

_مهدی:چه عجب خانوم اومد بیرون

+مهرسا :مثلا نمی تونستی یکم زودتر این کارا رو انجام بدی 2ساعت مار معطل نکنی

+رها:بستونه کم غر بزنید 

.......................................................................................................................................................................................................................................................................................................

مسافران گرامی پرواز        ساری هم اکنون بر روی زمین نشست 

_رها:مهرسا مهرسابیدارشو رسیدیم 

+مهدی :مهرسا بیدار شو دیگه چقدر می خوابی تو بیدار شو

_مهرسا:اه شما دوتا چه مرگتونهبزارید گپه مرگمو بزارم 

+مهدی:بیدار شو رسیدیم ساری

_مهرسا:پـــــــــــــــف

+رها:درد

+رها:باهزار بدبختی مهرسا رو بیدار کردیم بلاخره از هواپیما پایین اومدیم وارد فرودگاه که شدیم هرسه تامون داشتیم باچشم دنبال کسی که باید دنبالمون می یومد می گشتیم

_مهدی:اها اونجارو میلاد با منصوره اومده

• تشکر 2

لینک به ارسال

+رها:بستونه کم غر بزنید 

.......................................................................................................................................................................................................................................................................................................

مسافران گرامی پرواز        ساری هم اکنون بر روی زمین نشست 

_رها:مهرسا مهرسابیدارشو رسیدیم 

+مهدی :مهرسا بیدار شو دیگه چقدر می خوابی تو بیدار شو

_مهرسا:اه شما دوتا چه مرگتونهبزارید گپه مرگمو بزارم 

+مهدی:بیدار شو رسیدیم ساری

_مهرسا:پـــــــــــــــف

+رها:درد

+رها:باهزار بدبختی مهرسا رو بیدار کردیم بلاخره از هواپیما پایین اومدیم وارد فرودگاه که شدیم هرسه تامون داشتیم باچشم دنبال کسی که باید دنبالمون می یومد می گشتیم

_مهدی:اها اونجارو میلاد با منصوره اومده

+مهرسا:هستید اذیتشون کنیم

_رها:من یکی پایه

+مهدی:منم اصن چهار پایه

_رهاو مهرسا:مگه الاغی

+مهدی:حالا هم شما مارو ضایع کنید حالا چه نقشه ایی دارید

_مهرسا:خب گرفتید دیگه حله

رهاو مهدی:حله خواهری

+مهرسا:چه هماهنگ بریم ببینم چه می کنیم

_رها:1-2-3حالا 

مهرسا.مهدی و رها:پـــــــــــخ

• تشکر 2

لینک به ارسال

میلاد:وای کی بود 

_مهرسا :خیلی حال داد

+رها:اره بدجور 

منصوره :مرض قلبم اومد تو دهنم 

+مهدی:به درک

_منصوره:مهــــــــــدی

+مهدی:مگه دروغ میگم

_مهرسا:نه داداش جون درست درستم می گی 

_رها:معلومه راست می گه قربون منو مهرسا بری ایشالا

+میلاد:شماها دوباره اومدید من باید بنالم خدا عاقبتم رو بخیر کنه

_منصوره:ایشالا داداش 

+مهرسا:من هنوز خوابم می یاد بریم خونه بخوابیم

_رها:تو که تا الان خواب بودی ؟

+مهرسا:خب باشم بازم خوابم می یاد

_مهدی:به خرس قطبی گفتی تو برو من جات هستم

+مهرسا:تازه فهمیدی؟

_مهدی پروو

+مهرسا:نیمروو

_میلاد :داداش زور نزن از پس زبون این بر نمی ای

+منصوره:خودتم از پسشون بر نمی ایی 

_میلاد:حالا هنو اذیت اذاراشون شروع نشده زد حال نزن خواهرم

• تشکر 2

لینک به ارسال

+منصوره:باش

_میلاد:خب راه بیفتین که الان مامان کله منو می کنه

+مهرسا.مهدی.رها.منصوره:بریم

_میلاد:چه هماهنگ

+رها:از فرودگاه خارج که شدیم دنبال منصوره ومیلاد راه افتادیم

_مهرسا:ســــــوت

+مهدی:جان چه خوشگله کی گرفتی این ماشینو داداش

_رها:چه خوشگله کی گرفتیش 

+منصوره:تازه گرفتتش

_مهرسا:حالا چی هست 

+میلاد: ..............

_منصوره :بستونه دیگه راه بیفتید دیگه

+مهدی:باشه بریم

_رها:رفتیم سوار ماشین شدیم

...............................................................................................................

+

• تشکر 2

لینک به ارسال

20دقیقه بعد

_رها:حالا کی چمدونارو میاره داخل ؟

+مهرسا:میلاد جــــــــــــــــــون

_میلاد :خیلی خب بابا میارمشون داخل این پونزده شونزده روز که شما می خواید منو اذیت کنید اینم روش

+رها:عشقی داش میلاد

_میلاد:چاکر شوما

+رها:بعد از این که هندونه هارو زیر بغل میلاد گذاشتیم میلاد رو با چمدونا تنها گذاشتیم و وارد خونه شدیم 

_مهرسا:خاله جون خاله خانم نیستید ؟

+رها:خاله زهرا نیستی؟

_خاله زهرا: الهی من قربونتون برم چرا خاله هستم 

+مهدی:سلام خاله خانوم خودم

_خاله زهرا:سلام مهدی جون عزیزم چقدر بزرگ شدین شما سه تا الهی خاله قربونتون بره

+رها:این چه حرفیه خاله 

_میلاد :اخ تواین چمدونا وزنه گذاشتین چرا انقدر سنگینه 

+خاله زهرا:میلاد خفه بگیر مثل به ادم بیارشون ببر تو اتاق بچه ها

_میلاد :دوباره اینا اومدن حمالی های ماهم شروع شد

+خاله :میلاد خفه 

_میلاد:چشم مادرم من خفه میشم 

+خاله:کار خوبی می کنی

_رها:خاله راه افتادیا؟

• تشکر 1

لینک به ارسال

+خاله:مگه کسی میشه کنار شما وروجکا باشه راه نیفته حالا کم خودشیرینی کنید برید تو اتاقاتون دوش بگیرید خستگی از تن بیرون کنید که واسه شام قورمه سبزی پختم

_مهدی:جون خاله زودتر می گفتی

+مهرسا:خاله من همین الان گشنم شد

_رها:زودتر می گفتی نمی دونی خاله جون خواهرات فقط وقتی بخوان دهنمون رو ببندن از این چیزا می پزن

+مهدی:ایی گفتی والا اخرین باری که من قورمه سبزی خوردم سره این بود که مامان رو ماشین بابا خط انداخته بود من فهمیده بودم واسه این که دهن منو ببنده پخت

_رها:اخرین باری که من خوردم مامان لباس بابا رو سوزونده بود بخواطر همین پخت

+منصوره:مامان مارو چی اونم همین هامروز خواهر زاده هاش اومده بودن پخته

_خاله:بستونه اتو گرفتن از منو خواهرم بلند شید بردلباساتون رو عوض کنید بیاید پایین 

+مهرسا:چشم

_رها:همین الان

+مهدی امر امر شماست 

• تشکر 1

لینک به ارسال

_رها:با خنده وارد اتاق مشترک خودمو مهرسا شدیم 

+مهرسا:ای وای یادمون رفت زنگ بزنیم رسیدیم 

_رها:بدو بدو زنگ بزنیم که کلمون رو از تنمون جدا می کنند

+مهرسا باشه الان زنگ می زنم

_رها:خودمم تلفنم رو برداشتم تند تند شماره مامان رو گرفتم

+مامان:بله

_رها:سلام مامان

+مامان:اه تویی مهدی مهرسا چطورن حالشون خوبه

_رها:مامان من دختره توهم اونا خواهر زاده هاتن

+مهرسا مامان اون خواهر زاده اته ها من دخترتم

_رها:خندم گر فته بود خواهرا کپ همن

+مامان :الو رها دختر کدوم گوری رفتی 

_رها:مامان جون جایی نرفتم 

+ما مان:به چی دار زر زر می خندی مشکل روانی پیدا کردی باید به بریمت تیمارستان حالا واسه چی زنگ زدی

_رها:اه مامان مگه نگفتی وقتی رسیدید زنگ بزن

+مامان:اها خب دیگه کاری نداری خدا حافظ

_رها:اگه کاریم داشتمقطع کردی

+مهرسا:از دست این مادرای ما

_رها:به جایی که خودمون رو تحویل بگیرن

+مهرسا:خواهرزاده هاشون رو تحویل می گیرن

_رها:خب کی اول بره حموم

+مهرسا:تو اول برو من بعدن میرم

• تشکر 2

لینک به ارسال

_رها:منم امروز صبح رفتم حموم نمیرم دیگه

+مهرسا:پس کلا حموم منتفی شد

_رها:پس پاشو یه اهنگ بزار یه خورده حالمون بهتر بشه

+مهرسا:باشه

_رها:مهرسا بلند شد از تو کوله اش لپ تاپ بیرون اورد گذاشت رو تخت 

+مهرسا:خب چی بزارم

_رها:بده من خودم انتخاب می کنم

+مهرسا:بیا

_رها:لپتاپ ازش گرفتم دنبال یه اهنگ اروم می گشتم اها بیا پیداش کردم اهنگ جدیدحامد برادران رو پلی کردم

متن آهنگ حامد برادران بنام بعد تو :

بعد تو چیزی نمونده ازم چشا خیس زیر بارون
هی قدم زدم به یاد اون روزایی که داشتی و رفتی قید همه چیو زدم
بعد تو غصه شده کارم از توئه بغضی که دارم
نمیدونم اصن تقصیر کی بود فقط اینو میدونم که خیلی بده حالم
جدا شده از هم دنیامون چی اومد سر روزامون کی فکرشو میکرد برسیم اینجا
بعد تو خیلی حالم خرابه و بعد تو
دنیا همش عذابه و بعد تو دیگه ندیدم مث تو

♫♫♫♫♫♫

آهنگحامد برادران بنام بعد تو

♫♫♫♫♫♫

میگه دیگه با من نمیتونه میگه دیگه حرفی نمیمونه
میگه دیگه هرچی بوده تمومه
میگه دیگه رفتنی شده میگه دیگه اصرار بیخوده
میگه دیگه هرچی بوده تمومه
دنیا همش عذابه و بعد تو آره بعد تو

• تشکر 2

لینک به ارسال

-خاله:بچه ها بلند شید بیاین می خوایم بریم لبه ساحل

--رها:اخ جونـــــــــ

-مهرسا:من رفتم اماده بشم

--خاله:سریع باشین

-رها:خب حالا چی بپوشم

--مهرسا:ول کن بابا سریع یه چیز بپوش بیا پایین

-رها:اوهم باشه

--مهرسا:خودمم سریع یه چیزی پوشیدم راه افتادم به سمت پایین همزمان بامن بقیه بچه ها هم از اتاقاشون بیرون اومدن

-مهدی:چه عجب؟

--میلاد:جزوه عجایب ساله؟

-مهرسا:چی جزوه عجایب ساله وعجیبه؟

--مهدی:اینکه خانما زود حاضر شدن

-میلاد:جزوه عجایبه ساله دیگه

--مهرسا:برو بابا

-رها:چند دقیقه بعد از مهرسا از اتاق خارج شدم دیدم توراهرو وایستاده باپسرا کل کل می کنه 

--مهرسا:بسه چرت وپرت گفتن

-رها:مگه چی میگن؟

--مهرسا:هیچی چی می خواستن بگن می گن جزوه عجایبه سال

• تشکر 2

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

درباره نودهشتیا

نودهشتیا اولین کتابخانه مجازی دانلود رمان میباشد که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان فارسی زبان آغاز به کار کرده است و بیش از یک دهه است در راستای این اهداف در حال فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

امکانات اضافی